123ru.net
World News in Estonian

Новости за 26.11.2019

Koalitsiooni töörühm kipub apteegiturgu vabaks laskma

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Apteegireformi arutav koalitsiooni töörühm kaalub apteekide omandipiirangute kaotamist, mis tähendab, et proviisorite asemel võiks apteegi omanik olla ükskõik kes. Arutatud on ka käsimüügiravimite lubamist tavapoodidesse, kuid see ettepanek tõenäoliselt toetust ei leia.

Ratase kodanikupäeva üleskutsest sai toetusaktsioon kantsler Lemettile

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Peaminister Jüri Ratas tegi kodanikupäeva puhul Facebookis üleskutse tuua esile inimesi, kes vääriksid kodanikupäeval oma panuse eest kiitust. Peaministri postitusest sai aga aktsioon ametist vabastatud kantsler Illar Lemetti toetuseks.

Ratas: EKRE seisukohad ei ole koalitsiooni seisukohad

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Peaminister Jüri Ratas avaldas ETV saates "Esimene stuudio" maaeluministeeriumit tabanud skandaalidest rääkides oma koalitsioonipartneri EKRE seisukohtadele selgelt vastanduvaid mõtteid. Näiteks kiitis peaminister kiitis ajakirjandust listeeriaskandaali kajastamisel. Ta rõhutas, et EKRE seisukohad ei ole koalitsiooni seisukohad.
Kristo Siimer: eesmärk on saada laskmine varakult paika

Err.ee (sport) 

Laskesuusatamise hooaja alguseni jääb veel neli päeva. Eesti koondises on tänavu kaks MK-sarja debütanti - 20-aastase Robert Heldna kõrval teeb veel selle aastanumbri sees oma avastardi ka tema eakaaslane Kristo Siimer.

Pärnu peab eurosarjas kohanema vastaste uue sidemängijaga

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Pärnu võrkpalliklubi kohtub kolmapäeval CEV Challenge karikasarja teises eelringis teistkordselt Rootsi meistermeeskonnaga Linköping. Avamängust võõrsil on all võit 3:1.


Pussitamine kui rahvussport: kui mõistus on läinud, hakkavad välkuma noad

Ohtuleht 

„Ma tapan su ära, raisk!“ lõugab noaga vehkiv mees ning üritab terariistaga oma vastast kõhtu ja kõrri susata. Kirjeldatu ei ole stseen märulifilmist, vaid tõeline tüli kahe eestlase vahel. Mis kõige hullem – tegu pole erandliku juhtumiga: politsei käib alatihti lahendamas tülisid, kus käiku on läinud nuga.

Ilmus raamat krossisõitja Tanel Leokist

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Tanel Leok on kuulunud viimased paarkümmend aastat motokrossis maailma paremikku. Nüüd on väga noorelt tippu jõudnud Võrumaa mehest ilmunud raamat.

Исследование: многие из планирующих покинуть II пенсионную cтупень не готовы к роли инвестора

Delfi.ee 

Как показало исследование SEB, 34% тех, кто планирует выйти из второй пенсионной ступени, чувствуют себя неуверенно в роли инвестора, 43% заявили, что нуждаются в помощи и консультации банка на эту тему.

Dopingupatuse anatoomia – Seefeldis vahele jäänud austerlane räägib hingelt kõik ära

Postimees 

Läinud talvel Seefeldis peetud põhja suusaalade MMil jäid lisaks Karel Tammjärvele, Andreas Veerpalule ja kasahh Aleksei Poltoraninile veredopinguga vahele ka Austria murdmaasuusatajad Dominik Baldauf ja Max Hauke. Üheksa kuud pärast juhtunut oli Hauke nõus andma Rootsi ajalehele Expressen detailse ülevaate toimunust ja dopingumaailma räpastest saladustest.

ФОТО | Знаменитая эстонская лыжница вместе с одноклассницами создала собственную фирму

Delfi.ee 

Титулованная и известная по всему миру эстонская фристайлистка Келли Сильдару подвела черту под успешным сезоном, но в ожидании следующего не сидит сложа руки: чемпионка мира и трехкратная победительница Всемирных экстремальных игр (X-games) намерена сказать свое слово в мире бизнеса и моды.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.