123ru.net

World News in Slovak

Новости от News-life.ru

News-life.ru
Сентябрь
2019
123456789101112131415161718
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Все новости
Ceny ropy sa spamätávajú zo šoku

Pravda 

Svetové finančné trhy sa postupne spamätávajú z nečakaného sobotňajšieho útoku na najväčšie ropné zariadenie Saudskej Arábie.


Chobotnica Penty žije

HNonline.sk 

Obchody so spriaznenými stranami sú temnou stranou lekárenského biznisu.

Singapurčan s patentmi uspel v Silicon Valley

HNonline.sk 

HN vám prinášajú interview s esami svetového biznisu. Dnes má slovo Jeffrey Tiong, šéf technologickej spoločnosti PatSnap a aktuálny singapurský EY Podnikateľ roka.

Platby mobilom potrebujú benefity

HNonline.sk 

Ľudia majú stále dilemu, čo je komfortnejšie a rýchlejšie – vytiahnuť a použiť kartu alebo mobil, tvrdí v rozhovore pre HN Oto Rybanský, člen Výkonného výboru Združenia pre bankové karty Slovenska.

Na Telekom Night run a dm ženskom behu bežali ako o život. Nováčikovia z adidas Runners Bratislava si splnili svoj sen

HNonline.sk 

Pri pomyslení na 10 kilometrový beh sa im ešte pred dvoma mesiacmi točila hlava a spočiatku ani neverili, že čoskoro zabehnú svoju prvú “desinu“. Dnes sa už hrdo pýšia medailami z bežeckých podujatí Telekom Night run a dm ženský beh. Nováčikovia adidas Runners dosiahli svoj vytúžený cieľ a dokázali všetkým, že s odhodlaním a správnym nastavením nič nie je nemožné.

Bobuľoviny z lesa alebo z obchodu: viete, ktoré si vybrať a prečo?

HNonline.sk 

Myslíte si, že maliny či čučoriedky, ktoré nazbierate v lese alebo kúpite od predavačov pri ceste, sú zdravšie ako tie v obchode? Konzumácia bobuľového ovocia z voľnej prírody má viac nástrah, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Pritom máme na Slovensku niekoľko farmárov pestujúcich bobuľoviny vysokej kvality, ktoré nájdeme už aj na pultoch obchodných reťazcov.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.