123ru.net

World News in Slovak

Новости от News-life.ru

News-life.ru
Июль
2019
12345678910111213141516171819
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Rovní v chudobe

HNonline.sk 

Určite prekvapí, že vyspelé Pobaltie a zaostalý Balkán sa ocitli v jednom koši.

Kurzový vtip libry

HNonline.sk 

V prípade brexitu bez dohody Bank of England modeluje pokles libry na 200-ročné minimum.
V centre sa podniká čoraz horšie

HNonline.sk 

Je vysoko pravdepodobné, že keď sa niektorým našim prevádzkam budú končiť nájomné zmluvy, tak ich už nebudeme predlžovať, hovorí Peter Štecko, majiteľ reštauračnej siete Medusa.


Dobrý šport bez peňazí neurobíte

HNonline.sk 

Je jedno, či je to hokej a či futbal. Za každým úspešným klubom stojí silné meno. V dnešnej časti Oszkár Világi, muž, ktorý prebudil futbal v Dunajskej Strede.

Ako získať od zákazníka najvyššie hodnotenie

HNonline.sk 

Henry Ford, americký priemyselník raz povedal, že: „Kvalita znamená robiť to dobre aj vtedy, keď sa nikto nepozerá.“ Kvalita je dnes najcennejším zdrojom, ktorým disponujeme ako fyzické, tak aj právnické osoby. Podniky, ktoré sa svojou ponukou a službami snažia zaujať a osloviť potenciálneho klienta alebo zákazníka.

Nicholsonová bude riadiť výbor pre prácu

HNonline.sk 

Po dekáde sa do širšieho vedenia EÚ dostáva opäť Slovenka, Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá bude šéfovať výboru pre zamestnanosť a sociálne záležitosti.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.