123ru.net

World News in Slovak

Новости от News-life.ru

News-life.ru
Март
2019
1234567891011121314151617181920
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Rok v znamení občana

HNonline.sk 

Do roku 2020 by mohla celková úspora na poplatkoch za jednotlivé výpisy predstavovať až 30 miliónov eur.
Voľné piatky

HNonline.sk 

Nielen pár hodín k dobru, ale trojdňový víkend je reálny.


Diaľničiari sa pustia do mosta pred Bratislavou

HNonline.sk 

Odborníci na dopravu aj bývalý investičný riaditeľ Národnej diaľničnej spoločnosti upozorňujú, že štát bude za milióny stavať niečo, čo mohol hodiť na plecia koncesionárovi.

Baví ma dobrá atmosféra v práci

HNonline.sk 

Dôležitý pocit, či už doma alebo v práci je, že človek nie je sám, ale pracuje s ľuďmi, ktorým ide o to isté, hovorí Zuzana Žemlová, členka predstavenstva Poštovej banky

Cez voľby vytiahli národnostné karty

HNonline.sk 

Kľúče od Prezidentského paláca vyhrávali zväčša politici. Pred druhým kolom volieb sa pretriasali témy mečiarizmu a vyťahovala sa maďarská karta. Súčasného prezidenta si Slovensko zvolilo po výraznej negatívnej kampani. Skloňovali sa témy kresťanstva, padali aj urážky o úžerníctve.

Podzemná voda vám nikdy nepatrí

HNonline.sk 

Ak nemáte vlastnú studňu a delíte sa o ňu s viacerými susedmi, môže dôjsť k rôznym sporom. Ako sa dajú vyriešiť, aby ste nezostali bez vody, poukazuje na príklad z praxe advokát Milan Ficek z advokátskej kancelárie Ficek & Ficeková.

Studňa bez povolenia je čierna stavba

HNonline.sk 

Chcete napojiť svoj dom na vlastný zdroj vody? Aby vznikol v potrubí dostatočný tlak, musíte mať studňu s čerpadlom. Kedy si ju môžete zriadiť bez povolenia a kedy na ňu už potrebujete súhlas úradov, vysvetľuje advokát Ján Marônek z advokátskej kancelárie Marônek & Partners.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.