123ru.net

World News in Lithuanian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Апрель
2020
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Все новости

Trys savaitės karantine: išmoktos pamokos

Verslo zinios.lt 

Praėjus trums karantino savaitėms, per kurias verslo įmonės turėjo skubiai persitvarkyti darbo modelius ir suorganizuoti darbą iš namų, verslo vadovai prabyla apie tai, kaip pavyko pakeisti įmonės gyvenimą ir ko reikėtų nedaryti. Savo sėkmingų ir nesėkmingų žingsnių apžvalga norėčiau atvirai pasidalinti ir aš. Labai svarbu nuoširdžiai įvertinti visą patirtį - ir teigiamą, ir neigiamą, kad galima būtų kloti tvirtesnį pagrindą darbui naujojoje realybėje.

Kodėl teatras?

Vakaru ekspresas 

Kodėl ir kaip teatras įtraukia į savo magišką verpetą, klausiame uostamiesčio teatro kūrėjų. [...]
Pirmasis COVID-19 atvejis Širvintose virto skandalu: Ž. Pinskuvienę kaltina prievarta į ligoninę išvežus sergančią moterį

Lietuvos Rytas 

Pajutusi COVID-19 būdingus simptonus pasikonsultavo su specialistais karštojoje linijoje ir šeimos gydytoju, gavo rekomendaciją nedelsiant izoliuotis namuose, tačiau vos nebuvo ne savo noru išvežta į ligoninę. Tokią pirmojo koronaviruso atvejo Širvintose istoriją socialiniame tinkle „Facebook“ papasakojo Laura Vičiulienė.

Kinijoje – pirmieji viešbučių atsigavimo ženklai

Verslo Zinios 

Preliminariais tyrimų bendrovės „STR“ duomenimis, žemyninės Kinijos viešbučių užimtumas kovo 28 d. pasiekė 31,8% lygį. Tai pozityvus pokytis, įvertinus faktą, jog vasario pirmąją savaitę šis rodiklis tesiekė 7,4%. Be to, daug viešbučių, kurie dėl pandemijos buvo uždaryti, jau vėl veikia.

NT ir statybų sektoriai: yra ir tokių, kurie visai nesiruošia mažinti kainų

Lietuvos Rytas 

Apribotas laisvas judėjimas, uždarytos sienos tarp valstybių ir daugelyje šalių įvestas karantinas atsiliepia ne tik turizmo ir paslaugų verslams, bet ir statybų sektoriui. Iš Lietuvos į gimtąsias šalis jau išvyko dalis statybų sektoriaus darbuotojų, o tie, kurie sugrįžo, turi laikytis saviizoliacijos. Statybinės medžiagos taip pat atvyksta ne visada laiku. Kokia įtaką tai turės statybų ir NT bendrovėms, jų darbuotojams bei NT objektų kainoms?

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.