123ru.net

World News in Lithuanian

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org
Сентябрь
2018

Все новости




Seimas patvirtino prezidento, EP ir savivaldybių tarybų rinkimų datas

LRT 

Kitais metais Lietuvoje vyks treji rinkimai – Lietuvos prezidento, Europos Parlamento ir savivaldybių tarybų. Lietuvos prezidento rinkimai vyks 2019 m. gegužės 12 d. Europos Parlamento rinkimai Lietuvoje – kitų metų gegužės 26 d. Kovo 3 d. bus surengti savivaldybių tarybų rinkimai.

Skaityti daugiau

„Blackstone“ tikina nesibaiminanti konkurencijos su SEB ir „Swedbank“

LRT 

JAV privataus kapitalo fondų milžinė „Blackstone“, perkanti Baltijos šalių „Luminor“ banką, nesibaimina konkurencijos su SEB ir „Swedbank“, bet jau turi atsitraukimo iš banko per biržą ar nebūtinai planą ir neigia kalbas, kad ši investicija yra JAV siunčiama geopolitinė žinia, rašo „Verslo žinios“.

Skaityti daugiau

„Juventus“ gynėjų grandį sustiprino M. Runkauskas

LRT 

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) čempionate kovas pradėjusi Utenos „Juventus“ komanda sulaukė pastiprinimo. Klubas sudarė vienerių metų sutartį su patyrusiu gynėju Mariumi Runkausku, rašoma pranešime spaudai.

Skaityti daugiau






Palaikykite: A. Gudžius – pretendentas tapti geriausiu Europos metų lengvaatlečiu

LRT 

Europos lengvosios atletikos asociacija (EA) paskelbė pajėgiausių Senojo žemyno lengvaatlečių pavardes, kurie gali būti išrinkti geriausiais metų lengvaatlečiais. Antrus metus iš eilės į išplėstinį dešimties kandidatų sąrašą pateko ir lietuvis Andrius Gudžius. Balsuoti galite „Facebook“ ir „Twitter“ platformose.

Skaityti daugiau

Bulvaras: Išlindo yla iš maišoan

Vakaru ekspresas 

Visą vasarą Klaipėdos centre gyvenančius miestiečius nuolat nervino gatvėmis burzgiantys motociklininkai. Variklių kriokimas neretai būdavo toks garsus, kad norint bendrauti vieni su kitais tekdavo laukti kone minutę. [...]

„Instagram“ palieka kompanijos įkūrėjai

Verslo zinios.lt 

Kevinas Systromas ir Mike‘as Kriegeris, kurie prieš aštuonerius metus įkūrė socialinį tinklą „Instagram“, praneša pasitraukiantys iš kompanijos. Kokios tokio sprendimo priežastys, nepranešama.