123ru.net

World News in Lithuanian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость
Январь
2021

Все новости

Į Jurgos Ivanauskaitės premiją pretenduoja 15 autorių

Lietuvos Rytas 

Jurgos Ivanauskaitės, kuriai šiemet būtų sukakę 60 metų, premijai šiemet pateikta 15 knygų. Nuo 2008 metų teikiama premija skiriama ne vyresniam kaip 45 metų autoriui už geriausią lietuvių literatūros kūrinį, atitinkantį formuluotę „Už laisvą, atvirą ir drąsią kūrybinę raišką“.
Vaikų dienos centrams skirta 1,6 mln. eurų: finansuojamos tik akredituotos paslaugos

Lietuvos Rytas 

Jau šią savaitę savivaldybes pasieks vaikų dienos centrams skirtas finansavimas. Visoje šalyje veikiantiems 425 vaikų dienos centrams, teikiantiems akredituotas socialines paslaugas, bus paskirstyta 1,6 mln. eurų. Tai užtikrins stabilią centrų veiklą visus metus. Nuo šių metų iš valstybės biudžeto finansuojami tie vaikų dienos centrai, kurių teikiamos paslaugos yra akredituotos. Akreditacija suteikiama 3 metams.A. Armonaitė įvardijo verslus, kurie galėtų pradėti veikti greičiausiai

Lietuvos Rytas 

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė socialiniame tinkle išvardijo verslus, kurie galėtų pradėti veikti greičiausiai. Pirmadienį ji paskelbė įrašą, kuriame nurodytos trys verslų rūšys, kurių atstovai gali tikėtis pirmučiausia grįžti į rinką ir priimti klientus.

Duris pravėrė Santaros klinikų laboratorija: COVID-19 tyrimus atlieka net kai visi dar miega

Lietuvos Rytas 

Santaros klinikų Laboratorinės medicinos centre atliekamų darbų nemato nei pacientai, nei jų artimieji, ši sritis nematoma ir visuomenei. Tačiau nė viena operacija, nė viena diagnostinė procedūra neatliekama be medicininių tyrimų. Įprasti stereotipai, kad čia dirbama su mėgintuvėliais, juose esantys skysčiai lašinami ant stiklinių plokštelių ir žiūrima į juos pro mikroskopą – jau gerokai pasenę: „Tai sudaro tik menką dalį to darbo, kokį dirba mūsų centro specialistai. Didelę dalį tyrimų atlieka laboratorinė technika... Читать дальше...

Dieviškai skani vištiena sojų padaže

Lietuvos Rytas 

Traškūs vištienos gabaliukai vilioja visada! Esu didelė kinų maisto fanė, bet dažniausiai jį gaminu namuose – ne visada pavyksta gauti tai, ką užsisakai. Su kinų maisto restoranais Lietuvoje yra tikra loterija.

Jonavos legionierius tikisi su ekipa praverti LKL duris

Lietuvos Rytas 

„Sprendimas palikti Šilutę ir grįžti į Jonavą nebuvo lengvas, bet jaučiau, kad man tai bus geriausia judant į priekį karjeros prasme“, – sakė vidurio puolėjas Kahlilas Thomasas, gruodį atsisveikinęs su „Šilute“ ir grįžęs rungtyniauti į Jonavos „CBet“ klubą.

Jonas Valančiūnas ir toliau nežais NBA

Lietuvos Rytas 

NBA negali atsikratyti koronaviruso pandemijos šleifo. Ir tarp šios pandemijos aukų atsidūrė Jono Valančiūno atstovaujamas „Memphis Grizzlies“ klubas. Ekipa ir toliau negali žaisti reguliaraus sezono dvikovų. Paskelbta, kad atidėtos „Grizzlies“ sausio 28-osios dienos rungtynės, kurioje Memfis turėjo varžytis su „Chicago Bulls“.Частные объявленияСлухи, сплетни...
Новости Москвы на Moscow.media


Все города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.