123ru.net

World News in Lithuanian

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org
Январь
2019

Все новости

Vilniaus rajono savivaldybė apmokės dalį gyventojų išlaidų už vandenį

LRT 

Vilniaus rajono taryba prieš Kalėdas savo gyventojams įteikė dovaną – tiems, kurie daugiau nei tris mėnesius neturi skolų už geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymą, mokėti reikės pigiau. Kiek naujovė kainuos rajonui, savivaldybė kol kas nesuskaičiavo, nes esą vartotojų skaičius nuolat kinta.  

Skaityti daugiau

Per šaudynes banke Floridoje žuvo mažiausiai 5 žmonės

LRT 

Mažiausiai penki žmonės žuvo trečiadienį, kai nežinomas vyras paėmė įkaitų ir ėmė šaudyti banko „Suntrust“ skyriuje Floridos valstijos Serbingo mieste. Tai pranešė televizijos kanalas CNN, remdamasis policijos atstovai.

Skaityti daugiau

Į „Australian Open“ finalą pirmoji žengė P. Kvitova

LRT 

„Australian Open“ moterų vienetų pusfinalyje Petra Kvitova (ATP-6) nugalėjo Daniellę Collins (ATP-35) ir žengė į turnyro finalą. Tai pirmasis čekės Didžiojo kirčio finalas nuo 2016 metų pabaigos, kai ji buvo užpulta savo namuose ir patyrė rankos sužalojimą.

Skaityti daugiau

„Trakus“ papildė R. Šveikauskas

LRT 

Lietuvos U-21 rinktinės vidurio gynėjas Ričardas Šveikauskas sukirto rankomis su ketverius metus iš eilės prizininkais A lygoje tapusiu „Trakų“ klubu. Peržiūroje nuo sausio 7 dienos dalyvavęs futbolininkas savo žaidimo įtikino tiek klubo vadovus, tiek vyriausiąjį trenerį Aurelijų Skarbalių, rašoma klubo pranešime spaudai.

Skaityti daugiau

Orai: išliks ramu ir šalta

LRT 

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį kai kur termometrai rodė net 22 laipsnių šaltį, LRT RADIJUI sako sinoptikas Vytautas Sakalauskas. Tačiau artimiausių dienų orai nebus tokie atšiaurūs.

Skaityti daugiau