123ru.net

World News in Lithuanian

Новости от News-life.ru

News-life.ru
Июнь
2019
12345678910111213141516171819
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Все новости
Svarbios investicijos – Izraelio bendrovė kuriasi Vilniuje, didins komandą

Lietuvos Rytas 

Izraelio bendrovė „Simplex“, siūlanti nuo sukčiavimo apsaugotus mokėjimų apdorojimo sprendimus visame pasaulyje, Vilniuje atidaro savo naująjį biurą. Vykdydama plėtros planus, bendrovė siekia per ateinančius trejus metus tris kartus padidinti dabartinę 25-ių Lietuvos specialistų komandą.

Seimo nario mandato sieksiantis P. Gylys pateikė dokumentus VRK

Lietuvos Rytas 

Seimo nario mandato Žirmūnų rinkimų apygardoje sieksiantis Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto profesorius, užsienio reikalų eksministras, buvęs parlamentaras Povilas Gylys trečiadienį Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteikė pareiškinius dokumentus.


Po 18-mečio nužudymo Jurbarke mama liko su keturiais vaikais ir skolomis, neturi lėšų advokatui

Lietuvos Rytas 

Aiškėja naujos detalės apie Jurbarke nužudyto 18-mečio Nojaus šeimą – tvarkinga, svaigalais nepiktnaudžiaujanti, vieniša motina Irena Konovalovienė turi dar keturis vaikus, ir visi jie – nepilnamečiai. Teisingumo siekianti moteris neturi iš ko samdyti advokato – gaudavo tik minimalų atlyginimą, o prieš tris dienas išėjo iš darbo, neatlaikiusi milžiniško streso dėl vyriausio vaiko netekties.

Sultingų šašlykų paslaptis – vienas ingredientas

Lietuvos Rytas 

Kaip sakoma, atmušiau ranką. Gerąja prasme. Kitokių šašlykų prisiragaujame svečiuose ir su metais pastebiu, kad perkopę keturių dešimtmečių amžiaus ribą daugelis jau turi savo firminius šašlykų ruošimo receptus. Yra ištikimų majonezui, actui – ir valio.

Pasaldinti darbo pasiūlymai – ilgalaikė žala darbdaviui

Verslo Zinios 

Aštrėjant konkurencijai dėl talentų Lietuvos darbdaviai nevengia pagražinti siūlomos darbo pozicijos ir nuslėpti ne pačių patraukliausių jos aspektų. Nors tokia taktika palengvina darbuotojų atranką, dažnai tenka už ją mokėti dvigubai, įspėja specialistai.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.