123ru.net

World News in Lithuanian

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org

Первые новости сегодня

В доме под Краснодаром нашли тела двух убитых месяц назад и одного умершего от пневмонии

В недостроенном доме, находящемся в пригороде Краснодара, были обнаружена тела трех мужчин, сообщили в пресс-службе СУ СК России по краю.

По информации ведомства... Читать дальше...

Все новости
Indijoje pristatyta litvakės Sh. Flaum kelionių knyga

LRT 

Indijos sostinėje Delyje pristatyta rašytojo Shimono Levo knyga apie litvakę keliautoją Shlomith Flaum „Nuo Lietuvos iki Šanti-ni-ketano: Shlomith Flaum ir Rabindranathas Tagore“. Spėjama, kad tai pirmoji žydės moters parašyta kelionių knyga. 

Skaityti daugiau

Kodėl verta dažniau palikti telefoną ten, kur jo negalima pasiekti

LRT 

Dėl technologijų įtakos prarandami elementarūs bendravimo gebėjimai – sunku sėdėti su šeima prie stalo ir vystyti pokalbius. Kartai reikia telefoną palikti ten, kur jo neįmanoma pasiekti, LRT RADIJUI sako daininkė, skaitmeninės rinkodaros specialistė Dovilė Filmanavičiūtė. Prischologas, profesorius Gediminas Navaitis teigia, kad technologijos verčia žmogų pabėgti, tačiau tik būdamas čia ir dabar asmuo gali suprasti save ir susitvarkyti gyvenimą.

Skaityti daugiau

Prasideda registraciją į renginį „Lietuvos mokyklų apdovanojimai 2018“

LRT 

Trečius metus iš eilės Kaune bursis aktyviausių ir geriausių Lietuvos mokyklų moksleiviai ir mokytojai. Balandžio 17 d. į KTU „Santakos“ slėnį sugrįžta Lietuvos mokyklų apdovanojimai (LMA). Renginyje ne tik paaiškės dešimties nominacijų nugalėtojai, bet ir vyks nemokama konferencija moksleiviams bei mokytojams „Action!“. Siūlyti savo favoritus galima jau nuo kovo 19 d. čia .

Skaityti daugiau


Niekas apie tai nekalba, bet... 7 mitai apie laidotuves

LRT 

Ar kada susimąstote, kaip turėtų atrodyti jūsų arba šeimos narių laidotuvės? Tikėtina, kad ne. Juk ir kai netenkame artimųjų atrodo, kad viską apie laidotuvių organizavimą gerai žinome, nes teko dalyvauti kitų laidotuvėse. Deja, daugelis su laidotuvėmis susijusių įsitikinimų yra klaidingi ir netgi spėję tapti mitais, teigiama pranešime spaudai. 

Skaityti daugiau

Kinijos prezidentas griežtai įspėjo Vakarus

LRT 

Kinijos prezidentas kalboje parlamentui kaip niekada griežtai įspėjo Taivaną dėl separatizmo, o pasauliui priminė, kad Pekinas vietą pasaulyje gina kruvinais karais.

Skaityti daugiau