123ru.net

World News in Turkish

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro

Все новости

'Virüs' internete sıçradı

Hurriyet.com.tr 

İnternet ortamında koronavirüsle ilgili paylaşımlar hızla artarken siber saldırganların corona virüs(COVID-19) konulu paylaşımlar ile bilgisayarları ele geçirmeye çalıştığı tespit edildi. Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi, bu şekilde 42 yazılımı belirleyerek imha etti.
Karantinadaki umrecilerden kurumlara teşekkür alkışı

Hurriyet.com.tr 

UMRE dönüşü koronavirüs tedbirleri kapsamında Kayseri'nin Talas ilçesinde bulunan öğrenci yurdunda gözlem altında tutulan bazı vatandaşlar, yurtta kendilerine yardım eden kurumlara alkışla teşekkür etti.

Denizli'nin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Denizli'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Hurriyet.com.tr 

Türkiye’nin en büyük illeri arasında 15. olan bir ildir. Denizli ili horozları ve tekstil ürünleri ile meşhur olan bir ildir. Türkiye’de Denizli ili hangi bölgededir? Denizli ilinin ilçeleri nelerdir? Denizli ilinde gezilebilecek ve görülebilecek tarihi yerler nerelerdir? Denizli’yle ilgili bilinmesi gerekenleri derledik.

Başkent'in ilk Espor kulübü kuruldu

Hurriyet.com.tr 

Ankara Büyükşehir Belediyesi, tüm dünyada büyük ilgi gören Espor için adım attı ve ASKİ Spor Kulübü bünyesinde Espor Kulübü’nü kurdu.

Çanakkale'nin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Çanakkale'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Hurriyet.com.tr 

Çanakkale, özellikle boğaz savaşları ile köklü bir tarihe sahiptir. Bunun yanı sıra birçok uygarlığa da ev sahipliği yaparak kültürel açıdan zenginleşmiştir. Peki, Çanakkale’nin ilçeleri neler ve hangi bölgede? Çanakkale’de gezilecek ve tarihi yerler nelerdir? İşte Çanakkale ile ilgili tüm merak edilen soruların cevapları.

Batman Valiliği’nden corona virüse karşı ‘yaşlımız sana emanet’ uygulaması

Hurriyet.com.tr 

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve kısa sürede küresel salgın haline dönüşen Corona Virüsü (Covid-19) ile ilgili Türkiye önlemler almaya devam ediyor. 65 yaş ve üstü ile kronik hastalığı olan vatandaşlarımıza sokağa çıkma yasağı gelmesinden sonra İçişleri Bakanlığı “Vefa Sosyal Destek Grubu”nun oluşturulmasına karar verdi. Tüm illerde uygulanan bu kararın ardından Batman Valiliği "Yaşlımız Sana Emanet” uygulamasını geliştirdi.

Bursa'nın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Bursa'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Hurriyet.com.tr 

Bursa, Türkiye'nin en büyük, kalabalık, ekonomik ve kültürel anlamda zengin ve sanayisi ile önde gelen önemli şehirlerindendir. Dünyanın da doğal güzellikleri ve tarihi ile sayılı şehirlerinden olan Bursa'da gezilecek yerler nerelerdir? Bursa'nın ilçeleri nedir ve Bursa hangi bölgededir? Bursa'nın tarihi ve doğal güzellikleri başta olmak üzere bu konulara ilişkin bilgi ve cevapları sizlere özel derledik.

Balıkesir'in İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Balıkesir'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Hurriyet.com.tr 

Ülkemizde pek çok doğal güzelliğe sahip iller vardır. Balıkesir'de o illerden biri olup ülkemizin doğal güzelliklerini içerisinde barındırır. Balıkesir denilince akla ilk gelen birkaç şey bulunur. Balıkesir'i seyahat etmek isteyen tatilciler ise şehrin büyülü ambiansını araştırmaya koyuluyorlar. Peki, Balıkesir'in ilçeleri neler ve hangi bölgede? Balıkesir'de gezilecek ve tarihi yerler neresidir? İşte tüm detayları ile Balıkesir hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık.

Aydın'ın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Aydın'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Hurriyet.com.tr 

Aydın tarihi eserleri ile tanınan bir şehrimizdir. Toplamda 17 ilçeye sahip olan Aydın'ın her bir ilçesi de tarihi unsurları barındırır. Her bir noktası için ayrı ayrı tarihi simgeler bulunan Aydın'ın ilçeleri neler? Hangi bölgede yer alır ve Aydın'da gezilecek tarihi yerler nelerdir? Sorularına ilişkin bütün detayları sizler için derledik.

Antalya'nın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Antalya'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Hurriyet.com.tr 

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya, bütün bir yıl boyunca yoğun ilgi görüyor. Pek çok farklı ilçesi ve gezilecek yerleri ile beraber, özellikle yaz turizminin vazgeçilmez şehirlerinden biridir. Peki, Antalya ilçeleri neler ve hangi bölgede? Antalya'da gezilecek ve tarihi yerler hakkında bilinmesi gerekenler.

Ankara'nın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Ankara'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Hurriyet.com.tr 

Türkiye’nin başkenti olan Ankara şehri Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehridir. Ankara ülkenin tarihine yön vermiş çok önemli bir şehirdir. Ankara hangi bölgede yer alır? Ankara’nın ilçeleri nelerdir? Ankara’da gezilecek yerler nerelerdir? Ankara’nın tarihi yerleri ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.