123ru.net

World News in Turkish

Новости от News-life.ru

News-life.ru
Июнь
2019
12345678910111213141516171819
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Все новости
Netanyahu'dan İran'a üstü kapalı uyarı

Hurriyet.com.tr 

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, İsrail ordusunun "büyük bir yıkıcı güce" sahip olduğunu söyleyerek, üstü kapalı şekilde İran'ın yanı sıra Hamas ve Hizbullah'ı da uyardı.


Törene böyle geldiler herkes bakakaldı

Hurriyet.com.tr 

MERSİN Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) sınırları içerisinde yer alan Özel Şişecam Mesleki ve Teklik Anadolu Lisesi’nin mezuniyet törenine öğrenciler kendilerinin yaptığı model uçakla geldi.

Afili Aşk'ın konusu ne? Afili Aşk dizisinin oyuncuları kimler?

Hurriyet.com.tr 

Ayşe ve Kerem’in yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alındığı 'Afili Aşk', 12 Haziran Çarşamba Kanal D ekranlarında yayın hayatına başladı. Sevilen dizinin yeni bölümleri yayınlandıkça, konusu ve oyuncu kadrosu merak konusu oluyor. Peki, Afili Aşk'ın konusu ne? Afili Aşk dizisinin oyuncuları kimler?

SATIŞ TEKNİĞİ ANLATILDI

Hurriyet.com.tr 

Çankaya Belediyesi, bu yıl üçüncü kez Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda düzenlenecek, 'Kadın Emeği Festivali’ öncesinde, stantlarda el emeği ürünlerini satışa sunacak yaklaşık 600 kadına satış teknikleri eğitimi verdi.

Karpuz diyeti nasıl yapılır? Karpuzun faydaları neler?

Hurriyet.com.tr 

Yazın en sevilen meyvesi karpuz, market ve pazar raflarında yer aldı, karpuz diyeti de bir kez daha akıllara geldi. Özellikle karpuz-peynir ikilisi, yemek yapmaya vakti olmayanlar, sıcaklardan bunalanlar için enfes bir öğün. Peki, karpuz diyeti nasıl yapılır? Karpuzun faydaları neler?

Akçay'da bir dondurmacı yaptı, görenler şaşkına dönüyor

Hurriyet.com.tr 

Edremit ilçesine bağlı Akçay Mahallesi’nde, sıcak havalarda bunalan vatandaşların serinlemek için alıp yediği dondurma ilginç bir yöntem ile müşterilere sunuluyor. Erimemesi için buzdolabında muhafaza edilmesi gerekirken kızartılarak servis edilen dondurmayı görenler büyük şaşkınlık yaşıyor.

Metzamor'a sınır Iğdır'da nükleer tatbikat

Hurriyet.com.tr 

AFET ve Acil Durum (AFAD) Yönetimi Başkanlığı, Ermenistan'daki Metzamor nükleer santraline 17 kilometre mesafede bulunan Iğdır'da tatbikat düzenledi. Olası bir radyasyon sızıntısı halinde Iğdır halkının tahliyesi ve yapılacak müdahalelerin sahnelendiği tatbikat, başarıyla gerçekleştirildi.

ESKİ ÜST GEÇİTLER SÖKÜLÜYOR

Hurriyet.com.tr 

Ankara Büyükşehir Belediyesi, birleşme yerleri korozyona uğrayan, merdiven eğimlerinin dik oluşu sebebiyle yayalar için kullanışlı olmayan ve yıpranan üst geçitleri program dahilinde kaldırmaya başladı.

KAÇAKÇILAR YAKALANDI

Hurriyet.com.tr 

Pakistan, Afganistan ve Bangladeş uyruklu 75 göçmeni ‘İstanbul’ diye Ankara’ya bırakan 4 kişi yakalandı.

Yavru baykuş sokakta bulundu

YeniSafak.com 

Ören Mahalle Muhtarı İlker Kurt, iki gün önce bir cenaze için gittiği Memiş Mahallesinde sokakta halsiz duran yavru bay...

Yeni teknolojiler sigorta poliçelerini kişiselleştirir mi?

Hurriyet.com.tr 

Günümüzde ilgi odağı olan AR (Artırılmış Gerçeklik), nesnelerin interneti (IoT), 5G ve otonom araçlarla birlikte daha fazla kullanım alanına sahip olacağının sinyallerini veriyor. Yaşam şeklimizi değiştirecek gibi görünen AR teknolojisinin uygulanabildiği pek çok alan mevcut. Bunların içerisinde kullanma ya da ürün montaj kılavuzlarından, sürücüsüz araçların ön camına AR entegre edilmesine kadar uzanan geniş bir yelpaze var. Peki AR, IoT, AI ile donatılmış yeni uygulama veya ürünleri kullanırken... Читать дальше...

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.