123ru.net

World News in Turkish

Новости от News-life.ru

News-life.ru
Август
2019

Все новости

Karaman’da cinayet

Turkiye gazetesi 

Karaman’da kavga ettiği kişi tarafından bıçaklanan şahıs kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
Duygulandıran reçete

Turkiye gazetesi 

Afyonkarahisar Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Opr. Dr. Gökhan Saçkan’ın personele yönelik reçeteye yazdığı talimat herkesi duygulandırdı.

Beşiktaş’ta transfer harekatı başladı!

Turkiye gazetesi 

Ligin ilk haftasında 3-0’lık Sivasspor mağlubiyeti sonrası transfer çalışmalarına başlayan Beşiktaş’ta yönetim Ada’ya çıkarma yaptı. Siyah-beyazlılar eski yıldızı Cenk Tosun için girişimlerde bulunurken,

Diyarbakır’daki silahlı kavgada kahreden detay

Turkiye gazetesi 

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde yaşanan silahlı kavgada hayatını kaybeden 5 kişiden 4’ünün köye hırsız girdiğini düşünerek dışarı çıkmaları ile kurşunların hedefi olduğu öğrenildi.


2019 AÖF Yaz Okulu Sınav Tarihleri | AÖF Yaz Okulu Sınavları Ne Zaman?

Turkiye gazetesi 

AÖF yaz okulu sınavları için geri sayım başladı. 2018-2019 akademik yılı yaz döneminde İktisat ve İşletme Fakültesi öğrencileri için ‘Yaz Okulu’ açıldı. Açıköğretim öğrencileri başvurularını yapar yapmaz AÖF yaz okulu sınav tarihlerini sorgulatmaya başladı. Yaz okulu başarı değerlendirmesi tek sınav ile yapılır. Bu sınavın başarı notuna katkısı %100’dür. AÖF yaz okulu sınavları ne zaman? 2019 AÖF yaz okulu sınav merkezi tercihi son gün ne zaman? gibi merak ettikleriniz haberimizde.

Milyon euroluk vurgunun zanlısı eğlenirken yakalanmış

Turkiye gazetesi 

Adana’da bankalar arası para transferi yapan güvenlik şirketinde arkadaşlarıyla 4 milyon 395 bin euroluk vurgun yaptığı iddiasıyla İstanbul'da yakalanarak tutuklanan zanlının çaldığı paralarla eğlence mekanlarında Rus kadınlarla eğlenirken yakalandığı, İtalya'ya kaçmak için hazırlık yaptığı öğrenildi.

Antalya’dan insanlık dersi veren görüntüler

Turkiye gazetesi 

Antalya’da ayağı takılıp yere düştükten sonra tepsisinde taşıdığı meyveleri yola düşüren küçük çocuğun yardımına trafikteki sürücüler ve çevredeki vatandaşlar koştu. Yola saçılan meyveler tek tek toplanıp minik pazarcıya verilirken, insanlık ölmedi dedirten görüntüler çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonuyla kayda alındı.

MSB: 149 düzensiz göçmen kurtarıldı

Turkiye gazetesi 

Milli Savunma Bakanlığı, Müsellim Boğazı’nda 3 adet düzensiz göçmen botunun tespit edildiğini, 149 düzensiz göçmenin Sahil Güvenlik botlarınca kurtarıldığını açıkladı.

Fiat ve Renault hakkında yeniden birleşme iddiası

Hurriyet.com.tr 

Geçtiğimiz aylarda birleşme için görüşmeler yapan Fiat ve Renault tarafından yeni bilgiler gelmeye başladı. Renault CEO'su Senard'ın Nissan Motor CEO'su Saikawa ile görüşmelerini artırdığı iddia edildi.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.