123ru.net

World News in Estonian

Новости от News-life.ru

News-life.ru
Сентябрь
2019

Все новости
Vettel on lähedal sõidukeelu teenimisele

Postimees 

Ferrari piloodi Sebastian Vetteli hooaeg on kulgenud üle kivide ja kändude. Sakslane on silmapaistnud mitmete eksimustega, mis talle karistuspunkte kaasa toonud.

Näitleja Marje Metsur saadab sportlasest abikaasa viimsele teele: Kaupo hoolis, seda kohtame üha vähem – aatelised mehed kaovad!

Ohtuleht 

„Ta armastas lilli, loomi ja inimesi. Ta hoolis, seda kohtame üha vähem – aatelised mehed kaovad! Keegi ütles mulle: Marje, vaata taevasse, seal on nüüd üks hele täht, mille nimi on Kaupo. Isegi mehed on kõva häälega nutnud, kui nad teda meenutavad,“ räägib näitleja Marje Metsur oma tippsportlasest abikaasast, kes saadetakse pühapäeval viimsele teekonnale.

Hommikune seks tasub end ära

Postimees 

Küsitlused näitavad, et hämmastavalt paljud inimesed pole kunagi hommikuti seksinud — sedasi jäävad nad nii mõnestki rõõmust ilma. Sind veel üllatab, milliseid eeliseid annab varahommikune stardipauk.

Väliseestlasest USA börsihai: „Aktsiaturg töötab tänu rumalatele inimestele, kellelt tulebki raha ära võtta!“

Ohtuleht 

„Aktsiaturg töötab tänu rumalatele inimestele, kellelt tulebki raha ära võtta,“ arutleb Eestis kasvanud ja Ameerika Ühendriikides elav börsihai aktsiatega kauplemise eetilise külje üle. „Kui kõik oleksid targad, siis aktsiaturg ei töötaks, aga kui sajab padukat ja mul on vihmavari, siis kas ma peaks ennast süüdi tundma nende ees, kellel seda pole?“ võrdleb Elder. „Ei! Ma tunnen neile kaasa, sest nad on idioodid. Hankigu endale vihmavari!“

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.