123ru.net

World News in Estonian

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org

Первые новости сегодня

Blogi: Portugali MM-ralli võitis Neuville, Suninen esmakordselt poodiumil

Autoralli MM-sarja Portugali etapi võitis Thierry Neuville (Hyundai), edestades 40 sekundiga teise koha saanud Elfyn Evansit (M-Sport). Читать дальше...

Все новости
Juurikas. Kuninglik pulm tekitab pahameelt

Postimees 

Inglismaa elab taas pulmaootuses – seekord panevad leivad ühte kappi punapäine prints Harry ja tema kaunis kihlatu Meghan Markle. Sündmus on Briti ühiskonnas tõstatanud tõsiseid küsimusi. Miks selline konservatiivne erisooliste abielu? Mis sõnumi annab rahvale kuningapere? Kas tõesti on patriarhaalne peremudel sobivaks eeskujuks kiirelt muutuvas maailmas?


Juurikas. Mis on tšakrad ja kuidas neid avada?

Postimees 

Igal inimesel on oma teekond, mille eesmärk on saavutada täius. Minu teekond kulges neil päevil kiirekäigulise ja mugava trammi abil Maalehe toimetusse. Tähed ütlesid, et seal vajatakse abi, ja abi eest ollakse valmis maksma eurosid ja muid summasid, rääkimata tasust natuuras.Paraku pidin suure pahameelega nägema, et mina ei olnud ainus maag, kelle kulgemise vägi oli Maa­lehe toimetusse toonud. Toimetuse ukse taga tammus hiigelpikk järjekord jutulesoovijaid. Marilyn Kerro, nõid Nastja, selgeltnägijad Alisa ja Anete, Edda Paukson, Ilona Kaldre ja paljud teised tuntud esoteerikud. Читать дальше...

Deivil Tserp | Mait Riismani teekond vanajumala juurde

Ohtuleht 

Veepalli olümpiavõitja Mait Riismaniga sain tuttavaks 12 aastat tagasi, vahetult enne tema esimest suurt juubelit. Toona uurisin endise tallinlase eluteed põhjalikult ja jõudsin veendumusele, et ta on eriline inimene.

Ideaalilähedane tulemus tõstis Neuville'i liidriks. Kas belglane suudab seekord edu hoida?

Ohtuleht 

Viimastel kuudel pahura käitumisega silma paistnud rallisõitja Thierry Neuville’i mured pühiti Portugali teedel paari päevaga minema. MM-sarjas ei juhtu tihti, et üks tiitlipretendent võtab rallilt sisuliselt maksimumi ja konkurendid jäävad nulli peale. Neuville kogus Portugalist 29, Sebastien Ogier ja Ott Tänak 0 punkti. Karmid, aga tõesed numbrid.