123ru.net

World News in Estonian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость
Декабрь
2020
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

STALINI HÄDAHÜÜE ENDISELE TALLINLANNALE: Kallis, olen meeleheitel ja haige. Saada raha!

Ohtuleht 

„Kallis, minu viletsus suureneb iga tunniga. Olen meeleheitlikus olukorras. Kõigele lisaks olen saanud mingi haiguse ja mul on kahtlane köha. Mulle oleks vaja piima... aga mul ei ole üldse raha. Kallis, kui saad natukegi raha kokku kraapida, saada see kohe telegraafiga siia. Ma ei suuda seda kauem taluda,“ kirjutas lüheldane puhmas vuntsidega ja rõugearmidega kaetud näoga Jossif Džugašvili 1914. aastal polaarjoone tagant asumiselt Tatjana Slovatinskajale, kelle korteris Peterburis ta oli end terve aasta varjanud. Читать дальше...
MÄLUMÄNG | 10 küsimust Eesti kaitseväest

Ohtuleht 

Õhtulehe veebis ilmub iga päev mälumäng, mille teema oleneb päevast ja meie ümber toimuvast. Kui hästi läheb sul mälumängu lahendamine täna ja kui oled mängu jaganud, siis kas sinu sõbrad saavad hakkama paremini või hoopis halvemini?

Mis auto paneb Ott Tänaku südame kiiremini tuksuma?

Postimees 

Rallipäevik uurib lähemalt rallimeeste hingeelu – mis on nende lemmikrallid ja kiiruskatsed? Mis auto paneb Ott Tänaku südame kiiremini tuksuma? Sellele ja veel paljudele teistele küsimustele vastavad ausalt ja keerutamata kõik rallimaailma praegused staarid. Postimees näitab saadet kell 18.00.Politsei otsib Jüri Arraku ateljee sodijaid 

Ohtuleht 

Politsei on alustanud väärteomenetlust juhtumis, kus septembris soditi kunstnik Jüri Arraku (pildil)  Tallinna kesklinnas asuva ateljee aknaid, kahtlusalust veel tabatud ei ole.

15 sekundit tantsu TikTokis toob kätte 50 000 dollarit

Postimees 

Tuhanded lapsevanemad on juba mitu aastat vaevanud oma pead küsimusega, mis pagana asi on see TikTok. Arter otsis küsimusele vastust ja püüdis ühtlasi mõista, mis on selle sotsiaalmeediaplatvormi ülemaailmse tohutu populaarsuse taga.

Tõnis Erilaiu lehesaba | Kuidas Eesti vaevles huntide hirmuvalitsuse all

Ohtuleht 

Torma kihelkonnas murdis hunt 1763. aastal kuue tunni jooksul 14 inimest. Kambjas oli kirikuõpetaja selliseid süngeid asju 1762. kuni 1767. aastani hulganisti üles tähendanud, kirjutab Matthias Johann Eisen, tuues näitena 1764. aasta mais juhtunu. Nimelt oli hunt Karjamaal Trossi Jaagu 13aastasele tütrele Marile kallale läinud. Ta olevat roomanud tüdruku juurde ja tahtnud ta ära viia. Koer tõttas aga appi ja päästis Mari võsavillemi küüsist. Samal aastal langes Kambja kandis hundi ohvriks veel mitu last. Читать дальше...

Mees kodukontoris – mida kanda, et töö edeneks?

Postimees 

Moemaailm on kena kukerpalli teinud. Enam ei ole vaja riideid, et end teistele näidata. Pole vaja kontorisse minna ega konverentsil kontakte luua, tavalise detsembrikuu pidudest rääkimata. Aga mida mõistlik mees siis selga võiks panna? Kas edaspidi piisab pidžaamast?!Mihkel Kunnus: viletsuse traditsioon

Postimees 

Hasso Krull kirjutas hiljuti essee, mille pealkiri oli «Konservatismi viletsus». Pealkirja-viletsuste traditsiooni tundmata – ja see on konkreetsel juhul üks õige vähe tuntud traditsioon – on vääritimõistmised kerged tulema. See neetud kemplus «abielu» mõiste ümbergi on ju sellest, et sellel sõnal on erinevates traditsioonides erinev tähendus (ühes on see üks keskne sakrament, teises pelgalt perekonnaseisuametis kasutatav juriidiline termin jne).

Mihkel Mutt: haige rahvas, terve rahvas

Postimees 

Abielureferendum võib saja aasta pärast tunduda sama elukauge kui Eesti esimene rahvahääletus usuõpetuse kohustuslikkuse üle, kirjutab kirjanik Mihkel Mutt.

Salakaval Monza: Neuville audis, Ogier ründab, Tänak võitleb

Postimees 

Autoralli MM-sarja hooaja finaaletapil Monzas täitub sõitjatele kardetuim, ent erapooletu, pealtvaatajatele põnevaim stsenaarium. Väga keerulised olud murdsid Thierry Neuville’i, ülejäänud potentsiaalsed tiitli eest võitlejad Elfyn Evans, Sébastien Ogier ja Ott Tänak jäid ellu.

Новости от Russian.City

Мобильный (низ)

Слухи, сплетни...
Новости Москвы на Moscow.media


Все города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.