123ru.net

World News in Estonian

Новости от News-life.ru

News-life.ru
Июнь
2019
12345678910111213141516171819
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Все новости
Budõlinid elust Šveitsis: erinevalt Eestist lubatakse siin lastel olla lapsed

Postimees 

Sõbrad Eestist küsivad ikka ja jälle: «Noh, kas olete kohanenud Šveitsi eluga, kuidas on?» Jah, oleme, sest heade asjadega on kerge kohaneda ning üks aasta on piisav erinevuste seedimiseks. Annan parima, et Šveitsi elu eripärad teile põnevalt silme ette maalida, kirjutab Aleksei Budõlini kaasa Ilona Toots sellest, kuidas neil kohanemine välismaise eluga läheb.


Sarkozyl ei läinud korda katse kohtuprotsessi vältida

Postimees 

Prantsuse ekspresidendil Nicolas Sarkozyl ei läinud korda katse vältida korruptsioonisüüdistustega kohtu alla minemist ja tema kohtuprotsess algab ilmselt lähikuudel, ütles asjaga tuttav allikas täna AFP-le.

VIDEO | Kuidas peavad krooli ujudes jalad töötama?

Ohtuleht 

Millise kehaasendi ja harjutustega alustada krooli ujumisviisi õppimist? Vaada videot, kus Viimsi Veeklubi treener ja ujumisõpetaja Bruno Nopponen ning tema olümpialootusest õpilane Armin Lelle seda näitavad.

Kummalised faktid Johnny Deppi kohta

Postimees 

Hiljuti täistas oma sünnipäeva näitleja Johnny Depp, kes sai 55. aastaseks. Siit saad lugeda pisut veidraid ja kummalisi fakte tema kohta.

Ida-Virumaa – keskkond ja elanike tervis

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Kui öeldakse "Ida-Virumaa", siis kerkivad enamasti silme ette tööstusettevõtete suitsevad korstnad, rikutud maastik, reostunud vesi ja suur hulk võõrtöölisi, kes aastakümnete eest sinna tulnud. Vähematele meenub ka pankrannik, suursugused mõisad ja lõputud rabad. Ent milline on sealne keskkond tegelikult: kas tõepoolest niivõrd saastunud, kui paljudele tundub? Ja milline on sealsete inimeste tervis? Selle üle püüabki arutleda Hans Orru Vikerkaares.

Autod teevad häirekeskusesse tüngakõnesid

Postimees 

Eelmise aasta algusest saadik on häirekeskus toetanud automaatsete hädaabi- ehk eCall kõnede vastuvõttu uutelt autodelt, kuid vaid kolm-neli kõned on olnud sellised, kus ka tegelikult on inimesed abi vajanud.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.