123ru.net

World News in Estonian

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org
Сентябрь
2018

Все новости

Loris Karius seletas, miks ta Meistrite liiga finaalis prohmakaid tegi

Ohtuleht 

Tänavuseks hooajaks Türgi klubisse Besiktas laenule saadetud Liverpooli puurilukk Loris Karius rääkis Saksamaa meediale Meistrite liiga finaalis tehtud vigadest. Karius tegi Kiievis toimunud sündmusterohkes mängus kaks suuremat prohmakat. Teise poolaja alguses püüdis ta palli käega mängu panna ega märganud lähenenud Reali ründajat Karim Benzemad, kes sirutas jala vahele, sellest põrkus pall väravasse ja nõnda avati ses mängus skoor. Lõpu eel, seisul 1:2 lasi Karius käte vahelt läbi Gareth Bale'i kauglöögi ning Liverpool kaotas lõpuks 1:3. Читать дальше...
ETV+ peatoimetajaks kandideeris 30 inimest

Ohtuleht 

Eesti Rahvusringhäälingu poolt välja kuulutatud ETV+ peatoimetaja ametikoha konkursile laekus tähtajaks, 21. septembriks 30 sooviavaldust. ERR-i juhatuse liikme Urmas Oru sõnul oli kandideerijate suur hulk positiivne üllatus. "Teeb heameelt, et kandidaatide hulk on nii suur ja väga mitmekesine. ETV+ peatoimetajaks soovijate hulgas on nii ERR-i töötajaid, ajakirjanikke erasektorist kui ka meediataustaga avaliku elu tegelasi," ütles Oru. ERR-i juhatus teeb kandidaatide poolt esitatud andmete ja ETV+ visioonikirjelduste põhjal valiku konkursi teise vooru pääsejate osas sel nädalal ja jätkab valiku protsessi... Читать дальше...


DIIL TEHTUD? Sebastien Ogier käis väidetavalt Citroeni testimas

Ohtuleht 

Aina rohkem hakkab paistma, et kuulujutud osutavad tõeks ning viiekordne ralli maailmameister Sebastien Ogier vahetab uueks aastaks M-Spordi Fordi Citroeni vastu. Nüüd kirjutas Prantsusmaa väljaanne autoHebdo, et Ogier on juba Lõuna-Prantsusmaal Citroeni testinud ning jäi masinaga rahule.

Paavst: ahistamisskandaalid peletavad inimesi kirikust

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Paavst Franciscus tunnistas teisipäeval Tallinnas Kaarli kirikus peetud noortekohtumisel, et katoliku kiriku raputanud seksuaalse väärkohtlemise ja rahaskandaalid peletavad inimesi kirikust eemale ning seetõttu peab kirik muutma oma käitumist, kui tahab tulevasi põlvkondi enda juures hoida.

Video: on see maskott või uimastisõltlane? NHLi klubi esitles hämmastavat peletist

Postimees 

Millisena kujutate teie ette ühte õiget spordiklubi maskotti? Eks vast ikka pehme ja vahva tegelasena, kes lõbustab perekonna kõige pisemaid, lööb suurte ja väikestega patsu ning tekitab väljaku ääres ringi hüpates muheda tunde? Philadephia Flyersi jäähokiklubi asjapulgad arvasid aga miskipärast, et publiku sekka taidlema tuleks saata ebamäärases vormis elukas, kelle eest iga täiemõistuslik laps (ning ilmselt ka enamik täiskasvanuid) pigem ummisjalu põgeneb.

Kuula plaati: Noor sõnakunstnik EiK andis välja kolmanda albumi

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Koostöös TIKS Rekordsiga andis täna, 25. septembril 18. sünnipäeva tähistav luuletaja EiK välja oma kolmanda albumi nimega "unerohi". Tegemist on noore sõnakunstniku albumitriloogia kolmanda kogumikuga, eelnevalt on ilmunud "uinak" ja "äratuskell".

Madridi Reali president: Ronaldo naaseb ühel päeval koju

Ohtuleht 

Tänavu suvel oma senisele koduklubile Madridi Realile selja pööranud ning Juventusesse siirdunud Cristiano Ronaldo leiab tulevikus tee tagasi Hispaania hiiu juurde. Vähemalt sellisel arvamusel on Reali president Florentino Perez.