123ru.net

World News in Estonian

Новости от News-life.ru

News-life.ru
Август
2019

Все новости

Nutiseadmed mõjutavad inimese vaimset võimekust

Postimees 

Suur osa suhtlusest ja infovahetusest toimub tänapäeval nutiseadmete vahendusel. See hõlbustab info levimist ja tarbimist, kuid teadlsed hoiatavad, et liigne nutiseadmete kasutamine võib vähendada aju analüüsivõimet ning funktsionaalse lugemise oskust.
Polügaamiadebatt läks Saksamaal tuliseks

Postimees 

Deutsche Welle telesaates JaafarTalk arutasid Iraagi naisõiguste aktivist ja Saudi advokaat polgüaamia üle. Pingeliseks kruvinud debatt näitab, et teema on kogu maailma moslemitele muutumas arutelukohaks.

Ennustusportaal: Ott Tänak teeb Saksamaa rallil kübaratriki

Postimees 

Eeloleval nädalavahetusel peetakse Saksamaa kiiretel asfaltteedel autoralli MM-i kümnes etapp. Kolm nädalat tagasi Soomes võidutsenud Ott Tänak jätkab Betsafe´i ennustusportaali analüütikute hinnangul samal lainel ka Saksamaal, võttes sealt 45% tõenäosusega rallivõidu juba kolmandal järjestikusel hooajal.

Baltika aktsia kukkus poole võrra

Postimees 

Kolmapäeval avanes Tallinna börs negatiivselt, indeks OMXT langes 0,51 protsenti, 1251,15 punktile. Avatunni suurim langeja oli 49,1 protsenti kukkunud Baltika, mille vajumine ennelõunaks oli juba 51,1 protsenti.

Vangi naine kirjutab: ma mõistan naisi, kes vangist mehed seksi puuduse tõttu välja vahetavad

Postimees 

Viimased korrad oleme Kaarelile vanglasse üleöökülastused saanud küllaltki pika vahega. Poolteist kuud on küllaltki pikk aeg olla teineteisest füüsiliselt eemal. Selle ajaga hakkab inimese keha andma talle märku puudusest ning mõni vähem impulsse kontrolliv inimeseloom vannub alla ning teeb igasugu rumalusi, kirjutab Ronja, kelle mees kannab karistust ühes Eesti vanglas.


Ene Pajula | Jätke jama, arvab mammi

Ohtuleht 

Ausalt öeldes on mammil sellest jaburast poliitteatrist, mis meid päevast päeva ümbritseb, kurguauguni. No kas sellest jamast juba ükskord küll ei saa! Eriti see viimane nädal. Nagu lavastaksid amatöörid oma versiooni „Ristiisast“.

Eestist lähevad Oscarit nõutama suurfilm „Tõde ja õigus“ ja dokfilm „Surematu“

Ohtuleht 

Eesti Filmi Instituudi (EFI) kokku kutsutud komisjon otsustas napi häälteenamusega saata Ameerika Filmiakadeemia parima võõrkeelse filmi kategoorias kandideerima Tanel Toomi lavastatud ja kirjutatud draama „Tõde ja õigus“, lisaks läheb Eestit esmakordselt esindama ka dokumentaalfilm seoses Ksenija Ohhapkina „Surematu“ festivalivõiduga Karlovy Varys.

Viis treeningut, mis ei nõua erilist ettevalmistust

Ohtuleht 

On hulk spordialasid, mis nõuavad harrastajailt eelnevat ettevalmistust. Samas on aga ka terve hulk selliseid, mis on madalama aktiivsusega, kuid aitavad ka ilma eelneva erilise ettevalmisuseta vormi hoida.

Šoigu: Venemaa läänepiiridel on pingeline, Moskva astub vastusamme

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Venemaa kaitseminister Sergei Šoigu ütles kolmapäeval ministeeriumis toimunud kolleegiumil, et olukord riigi läänepiiridel on pingeline ning Moskva kavatseb sellega seoses ka vajalikke samme astuda. Olukord on Šoigu hinnangul pingeline kolmel põhjusel.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.