123ru.net

World News in Estonian

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org
Январь
2019

Все новости
Šokeeriv video: väikelaps kukub sõitvast autost välja

Postimees 

Esmaspäeval jäi USAs Minnesotas liikleja pardakaamera videole jahmatav juhtum. Eessõitvast autost kukkus aktiivse liiklusega tänavale kaheaastane laps koos turvatooliga. Vanemad lapse väljakukkumist esialgu ei märganudki ning sõitsid edasi.

MUSKI UUS PLAAN: interneti ühendamine ajuga

Ohtuleht 

Ekstsentriline miljardär Elon Musk on taas asunud võitlusesse inimkonna heaolu eest. Sel korral soovib 47-aastane ettevõtja interneti inimese ajuga ühendada, vahendab The Sun.


Heidi Ruul: #äravihka

Postimees 

Lõpetasin just eilse «Radari» vaatamise ja ma ei suuda leida sõnu. Teemaks oli seekord «Vihkav Eesti». Esiteks on mul nii kohutavalt hea meel, et saate toimetus otsustas, et vihakõne ja absoluutselt valimatu solvangute loopimine on täna piisavalt oluline, et sellele terve tund saateaega pühendada. Minu kummardus! Teiseks tahaks aga hoopis nutta, sest teema on valus ja paratamatult mingil määral ka isiklik.

Haridusministeeriumi kantsleriks saab Mart Laidmets

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Valitsus kinnitas haridus- ja teadusminister Mailis Repsi ettepanekul ministeeriumi kantsleriks endise asekantsleri ja praeguse SA Innove juhatuse liikme Mart Laidmetsa. Eelmine kantsler Tea Varrak lahkus ametist vastuolude tõttu ministeeriumi töötajatega.

Vaba Lava kogus üle 70 000 külastuse

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

2018. aastal oli Vaba Lava Tallinna ja Narva teatrikeskuste külastajate arv kokku 70 341, võrreldes 2017. aastaga kasvas see ligikaudu 2200 külastuse võrra. Telliskivi loomelinnakus asuva Vaba Lava Tallinna teatrikeskuse külastajaid oli 66 026 ja 1. detsembril avatud Vaba Lava Narva teatrikeskusel 4315 külastajat.

Fotod: Tartus sai hoo sisse sTARTUp Day ärifestival

Postimees 

Tartu ülikooli uues spordihoones läks käima kaks päeva kestva sTARTUp Day 2019 põhiprogramm, mis on Taaralinna toonud oma kõnelema rohkelt innovatsiooni ja uute tehnologiate valdkonna tippasjatundjaid.

Venemaa laskesuusaliit esitas IBU-le Fourcade'i peale kaebuse

Err.ee (sport) 

Laskesuusatajate seas on tänavusel hooajal pakkunud palju kõneainet viie etapi järel MK-sarja üldarvestuses teist kohta hoidev venelane Aleksandr Loginov, kes on varem dopingutarvitamise eest karistada saanud. Venemaa alaliidu arvates tegeletakse Loginovi tagakiusamisega ning seetõttu esitati rahvusvahelisele alaliidule Martin Fourcade'i peale kaebus.