123ru.net

World News in Czech

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость

Все новости


FOTODUEL: Vyberte nejkrásnější róbu z Oscarů

iDNES.cz 

Chybí vám letos přehlídka těch nejhezčích, nejluxusnější, nejodvážnějších i nejbizarnějších šatů, které každoročně vynáší slavné celebrity na červený koberec při předávání prestižních cen Americké filmové akademie? Ceremoniál se měl letos konat na konci února. Ve fotoduelu můžete zavzpomínat na uplynulé dekády.

Nicolas Cage proti bankovním lupičům. Akční film podle skutečnosti zdarma

iDNES.cz 

Tvůrci akčního filmu 211: Volání o pomoc vycházeli ze skutečného incidentu, ke kterému došlo při bankovní loupeži v devadesátých letech. Neohroženého policistu, který se postaví proti výborně ozbrojeným zlodějům, si zahrál Nicolas Cage. Uživatelé iDNES Premium se mohou na film podívat zdarma.

Třeskuté mrazy pominuly, svlékněte dětem v autosedačkách bundy

iDNES.cz 

Loni zemřelo na českých silnicích osm dětí. Pět z toho sedělo v autě v roli spolujezdce. Dalších 37 dětských spolujezdců utrpělo těžká zranění a 954 si odneslo z autonehod lehká zranění. Dětské autosedačky poskytují velké bezpečí, rodiče je však často nepoužívají správně. Základním pravidlem je, že dítě v bundě do sedačky nepatří.

Otrava, ochrnutí a smrt. Česko zaostává ve vymáhání zákonů, tvrdí ornitolog

iDNES.cz 

V posledních týdnech se v Česku množí otravy ptáků. Nechyběli mezi nimi vzácní orli mořští nebo jestřábi. Mnozí z nich uhynuli po pozření návnady s prudce jedovatým a v Evropské unii zakázaným karbofuranem. Takto otrávený pták skoná rychle, udusí se za plného vědomí, popsal v rozhovoru pro iDNES.cz ředitel České společnosti ornitologické Zdeněk Vermouzek.Boeing, nebo Airbus? Rozdíly jsou obrovské pro piloty, ne pro cestující

iDNES.cz 

Stejně jako se fanoušci Sparty a Slavie neshodnou, který tým je lepší, v civilním letectví panuje značná neshoda v tom, zda jsou lepší letadla Boeingu, či Airbusu. Jak se liší z pohledu pilota, nám exkluzivně popsal letecký technik a pilot dopravních letadel Štěpán Kolomazník.

Architekt našel inspiraci pro hotel ve starých stodolách i vidlích

iDNES.cz 

Tak jako se mění architektura ve městech, mění se i stavby na horách. Typické dřevěné domy nahrazují moderní, jejichž tvůrci se však nechávají inspirovat tradiční horskou architekturou. Patří k nim i hotel Milla Montis od architekta Petera Pichlera, žáka slavné Zahy Hadid.

Mobil, výsměch, útěk. Toto byste před sexem ani po něm nikdy neměla dělat

iDNES.cz 

Sex by měl být v každém vztahu chvilkou příjemné vzájemné blízkosti. Časem, který si společně užijete, podpoříte lásku, dodáte svému tělu pozitivní vibrace. Nejde ovšem jen o sexuální akt jako takový. Podstatná je i předehra nebo to, co bude následovat. Odpusťte si proto následující chyby.

Na vzdělávání firmy nešetří ani dnes. Cílí ale na jiné dovednosti

iDNES.cz 

Nový normál přináší nové problémy a situace, které se zaměstnanci potřebují naučit efektivně řešit. To se podepisuje i do oblasti firemního vzdělávání, na němž většina firem ani v současné době nechce šetřit. Mění se ale priority. A hlavně, vše se odehrává online.

Частные объявления


Russian.city

Слухи, сплетни...
Новости Москвы на Moscow.media


Все города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.


Новости России