123ru.net

World News in Czech

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость
Июль
2020
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Bohužel rozhodla fatální chyba brankáře. Ale to se stává, řekl Hoftych

Fotbal.idnes.cz 

Couval, aby na poslední chvíli lapil míč před napadajícím Tettehem. Jenže to nestihl a místo toho vyrobil hloupou penaltu, z níž Sparta finále národního poháru rozhodla. „Pohárový“ liberecký gólman Milan Knobloch v zásadním momentu selhal. „Bohužel zápas rozhodla fatální chyba brankáře, ale to se stává,“ hájil jej trenér Pavel Hoftych.
Start zlaté éry Pirátů? Pomohl i Rutta, Becka už posílali do důchodu

Hokej.cz 

Hokejová sezona 2011/12 byla pro Chomutov vpravdě pohádkovou. Nejen že se A-tým po 38 letech vrátil do extraligy, ve svých nejvyšších soutěžích navíc slavili mistrovské tituly junioři i mladší dorostenci Pirátů! A pro juniorku to znamenalo teprve první ze tří vavřínů během čtyř let... Jak se zrodil a kam to později dotáhli členové vítězného kádru?

600 tisíc lidí bez vody?

«Protext» 

Praha 2. července 2020 (PROTEXT) - V těsné blízkosti Smíchovského nádraží se pod brownfieldy nachází zdroj vody, o kterém skoro nikdo neví, ale který by v nouzi údajně mohl poskytnout vodu až pro 600 tisíc obyvatel. Jeho situace je ale kritická - při rekonstrukci Nádražní ulice...

Slavík už zase závodí. Je mistrem v městském sjezdu

Tenisové zprávy - iDnes 

Jablonecký biker Tomáš Slavík s přehledem vyhrál český šampionát v městském sjezdu UL–LET v Ústí nad Labem. V obou finálových jízdách závodu s cílem v centru města dokázal zvítězit s více než dvouvteřinovým náskokem a potvrdil tak roli favorita.

Praha potřetí za dva roky hledá ředitele magistrátu. Hřib to schytává i z koalice

Novinky 

Už dva roky čeká pražský magistrát na nového ředitele. Současné vedení města pod primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti) má za sebou dvě neúspěšná výběrová řízení a k 30. červnu skončilo třetí, které čeká na zpracování přihlášek. Opozice mluví o nekompetentnosti a amatérismu současné koalice, kritika na adresu primátora ale zní i od koaličních partnerů.

Sáblíková se vrací k závodům v sedle kola: Nechci v cíli skučet bolestí

Sport.cz 

Kolo je pro ni součástí života. Bicykl využívá v rámci přípravy na hlavní disciplínu, v níž posbírala šest olympijských medailí. A přesně před čtyřmi lety rychlobruslařka Martina Sáblíková snila o startu v bitvách pod pěti kruhy v Riu. Jenže tehdy ji administrativní selhání o účast v silničním závodě, s kterou dlouho počítala, připravilo. Následně závodní aktivity spojené s kolem odmítala. Nyní se však do sedla vrátí. Nadcházející sobotu trojnásobná olympijská šampionka pojede Bikamaraton Drásal České spořitelný... Читать дальше...

Systémy T-Mobilu nefungují již třetí den. Operátor rozdává lidem internet zadarmo - novinky.cz

Hlavní události – Zprávy Google (com) 

  1. Systémy T-Mobilu nefungují již třetí den. Operátor rozdává lidem internet zadarmo  novinky.cz
  2. Operátor T-Mobile stále čelí výpadku systémů, nefungují weby či mobilní aplikace  Aktuálně.cz
  3. T-Mobile se stále potýká s výpadkem zákaznických služeb, obnovení si vyžádá desítky hodin | Firmy a trhy  Lidovky.cz
  4. T-Mobile má výpadek systémů. Požadavky zákazníků nevyřizuje druhý den  novinky.cz
  5. T-Mobile má výpadek systémů. Odstranění potíží bude trvat desítky hodin  MoneyMAG.cz
  6. Zobrazit... Читать дальше...

Hlavního hrdinu v remaku Mafie bude opět dabovat Marek Vašut - iDNES.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru) 

  1. Hlavního hrdinu v remaku Mafie bude opět dabovat Marek Vašut  iDNES.cz
  2. Marek Vašut Potvrzen Jako Tommy V Remaku Mafie - Zing  Zing - hry, recenze her, preview, videa a novinky
  3. Kdo si zahraje v nové Mafii? Češi se mohou těšit na Marka Vašuta  CZC Geek Magazín
  4. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Jak si užít milování ve stanu

Novinky 

Ačkoliv jsou již hranice otevřené, mnoho Čechů se rozhodlo pro tuzemskou dovolenou. Ani ta ale nemusí být nudná. Stačí kempování v přírodě ozvláštnit milostnými hrátkami. Na co si dát pozor, aby vše vyšlo podle plánu?

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.