123ru.net

World News in Czech

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org

Первые новости сегодня

Kornfeil zajel další skvělý závod! Na Sachsenringu skončil sedmý

Jakub Kornfeil se pošesté v sezoně se prosadil do první desítky, a to přitom stejně jako před dvěma týdny v Assenu neměl příliš výhodnou pozici na startu. Читать дальше...

Все новости

Lesy Praha: Na týden Československem - lesní tábor spojil obě republiky

Parlamentnilisty.cz 

Jaké by to bylo, kdyby se Česko a Slovensko opět spojily v jeden stát, rozuměli bychom si? Je práce lesníka na Slovensku stejná jako práce jeho českého kolegy? To a mnohem více si od 1. do 8. července ověřovala skupina 40 dětí ze všech koutů Česka a Slovenska.

Voráčková a spol. se pozlatily. Za rok je čeká to pravé mistrovství

iDNES.cz 

České basketbalistky do dvaceti let vezou zlato z evropského šampionátu divize B. Ve finále přehrály Bělorusko jasně 68:47. Hvězdou zápasu byla Tereza Vitulová s 18 body. Nejužitečnější hráčkou turnaje se stala Veronika Voráčková.

  Další články k tématu:
 • Juniorské basketbalistky vybojovaly návrat do elitní evropské společnosti
Z Deschampse je legenda. Je to hlavně úspěch hráčů, tvrdil po finále

iDNES.cz 

Během sedmi zápasů světového šampionátu prohrávali Francouzi jen devět minut. „A i když se nám finále herně úplně nepovedlo, ukázali jsme psychickou sílu a dali čtyři góly. Výhra byla zasloužená,“ zářil trenér Didier Deschamps.

  Další články k tématu:
 • OBRAZEM: Promočené obleky, deštník pro Putina a pak velké oslavy Francie
 • Francouzští mistři: odvážný kouč, tryskáč Mbappé i útočník bez gólů
 • Francie - Chorvatsko 4:2, góly, video, minela. A po dvaceti letech zlato
 • Smolař i klikař. Читать дальше...

Trenér Francouzů na EURO nezapomněl. I proto po zlatém triumfu jeho Vive le Republic před čtyřmi prezidenty

Sport.cz 

„Vive le Republic.“ Trenér francouzských mistrů světa nezapomněl, co se před čtyřmi prezidenty sluší a patří. Čtyřiadvacet hodin předtím podobně v Paříži skandoval statisícový dav při vojenském marši připomínajícím 220 let od pádu Bastily, teď křičel v moskevských Lužnikách on. Kouč Les Bleus. Didier Deschamps, trenér francouzských šampiónů a od nedělního podvečera třetí ve svaté fotbalové trojici. Muž, který po dvou desetiletích dovedl Francii zase na fotbalový Olymp.

Generálka se nevydařila. Viktorka podlehla Dynamu Kyjev - eFotbal.cz

Sport – Zprávy Google 


eFotbal.cz

Generálka se nevydařila. Viktorka podlehla Dynamu Kyjev
eFotbal.cz
Generálka před sezonou 2018/2019 nevyšla podle plánu. Viktoria Plzeň podlehla vůbec poprvé v přípravě. V závěrečné zkoušce na ligový ročník podlehla Dynamu Kyjev 0:2, oba góly od ukrajinského soupeře inkasovala v poslední půlhodině hry. Reportáž z ...
Viktoriáni prohráli s Dynamem Kyjev generálku na liguPlzeňský deník

všech 6 zpravodajských článků »

Kabourková: „CTRL C“ a „CTRL V“ jinak

Parlamentnilisty.cz 

Dalo by se říci, že 19. století bylo stoletím páry, 20. století bývá označováno jako „krátké století“ a 21. století si dovolím označit jako století „napodobování“, neboli záměrného úsilí o převzetí způsobů chování a jednání určitých „pseudoautorit a pseudovzorů“. Za takové jsou dnes považováni třeba tzv. youtubeři. Digitalizace životního stylu a virtuální realito-sociabilita vytlačují institut autority. Rozpor mezi proklamovanými a reálnými hodnotami, destrukce klasické rodiny, zpochybňování hodnot a norem, diskreditace školy a učitele, kulturní prázdnota v podobě „naše násilí a vaše násilí“, prázdnota myšlenek. Читать дальше...

Sampaoli už nevede argentinské fotbalisty, končí po jediném roce

iDNES.cz 

Jorge Sampaoli nebude po neúspěchu na mistrovství světa pokračovat ve funkci trenéra argentinské fotbalové reprezentace. Vedení svazu se s osmapadesátiletým koučem dohodlo na ukončení smlouvy. Podle médií by měl dostat odstupné dva miliony dolarů (zhruba 44 milionů korun).

  Další články k tématu:
 • Sampaoli bude minimálně do konce měsíce koučem Argentiny. Pak se uvidí
 • FIFA pokárala Maradonu. Do rozhodčího se pouštět neměl
 • Messi je jako Patoruzú, kouč zvolil špatnou taktiku. Maradona kritizoval
 • Tlak na Messiho roste. Читать дальше...

Sampaoli už není trenérem argentinských fotbalistů

Sport.cz 

Jorge Sampaoli nebude po neúspěchu na mistrovství světa pokračovat ve funkci trenéra argentinské fotbalové reprezentace. Vedení svazu se s osmapadesátiletým koučem dnes dohodlo na ukončení smlouvy. Podle médií by měl dostat odškodné dva miliony dolarů (zhruba 44 miliónů korun).