123ru.net

World News in Persian

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org

Первые новости сегодня

مدیرعامل آتش‌نشانی تهران: ۲۴۳ ساختمان ناایمن مشابه پلاسکو در تهران وجود دارد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران در سالروز آتش‌سوزی پلاسکو که به فروریختن این ساختمان انجامید، از وجود... Читать дальше...

Все новости

نفت سبک ایران به 70 دلار نزدیک شد

Tabnak 

روند افزایشی قیمت نفت که از روزهای نخست سال 2018 آغاز شد همچنان تداوم دارد، به گونه‌ای که قیمت نفت سبک ایران در هفته منتهی به 12 ژانویه (22 دی ‌ماه) به مرز 70 دلار برای هر بشکه رسید.
چه آبی مناسب نوشیدن است؟

Tabnak 

آب یکی از نیازهای اساسی انسان برای ادامه زندگی است. اما فقدان آب سالم برای نوشیدن همچنان جان بسیاری از انسان‌‌ها را به خطر انداخته است. در این ویدیو با تعریف آب سالم، خطرات احتمالی آب‌های آلودگی برای سلامتی انسان و همچنین روش‌های تصفیه مناسب آن آشنا شوید.

ورق سرد چین ارزان می شود

Tabnak 

ورق سرد صادراتی چین سه هفته اخیر در ثبات نسبی بوده است ولی با توجه به افت بازار داخلی فعالان بازار منتظر کاهش قیمت های صادراتی نیز هستند.


مدیرعامل آتش‌نشانی تهران: ۲۴۳ ساختمان ناایمن مشابه پلاسکو در تهران وجود دارد

Farda 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران در سالروز آتش‌سوزی پلاسکو که به فروریختن این ساختمان انجامید، از وجود ۲۴۳ ساختمان «ناایمنِ» مشابه پلاسکو در تهران خبر داد و گفت که هفت عدد از این ساختمان‌ها تا کنون پلمب شده‌اند.

130 هزار میلیارد درآمد مالیاتی به واسطه قاچاق هدر می رود/ کم نمایی و بیش نمایی روش های جدید برای فرار مالیاتی

Tabnak 

مالیات نقش مهمی در توزیع عادلانه درآمد و توزیع دوباره ثروت دارد. دولت ها با گرفتن مالیات از ثروتمندان و توزیع آنان در قالب کمک های بلاعوض و اعانات و پرداخت یارانه به افراد کم درآمد جامعه، در برقراری عدالت اجتماعی نیز نقش مؤثری ایفا کنند.

جمی ها مخفی شدند

Parsnews.com 

2 بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم دچار مصدومیت جزیی هستند و بازی کردن شان مقابل استقلال تهران وضعیت مبهمی دارد.

ده عادت بد رانندگی که باید آنها را کنار بگذارید

Tabnak 

مطمئناً خیلی از ما رفتارهایی را در رانندگی داریم که با اینکه می‌دانیم غلط هستند، ولی همچنان انجامشان می‌دهیم.در این ویدیو بصورت طنز 10 مورد از این رفتارهای رانندگی را که بهتر است آنها را کنار بگذاریم را به نمایش گذاشته است.از تماشای آن لذت ببرید.توضیح کلمه اسلیپ استریم (Slipstream ) زمانی که یک خودروی بزرگ مثل کامیون در جاده حرکت می‌کند، با حرکت خود هوای جلوی خود را می‌شکند و پشت این کامیون جریانی به وجود می‌آید که در آن دیگر احتیاجی به شکافته شدن هوا نیست. در نتیجه اگر در آن ناحیه قرار بگیرید، خودرو شما با مصرف انرژی و سوخت کمتر با همان سرعت می‌تواند حرکت کند. Читать дальше...

وجود ۱۵۷۰ نوع مجوز برای سرمایه‌گذاری در کشور

Farsnews.com 

معاون وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه دولت جبهه جدیدی برای ایجاد رونق اقتصادی در کشور آغاز کرده، گفت: جلوی برخی از مجوزهای صوری گرفته شده و امروز هزار و 570 مجوز برای سرمایه‌گذاری در کشور وجود دارد.

دشمنان با بزرگ‌نمایی آشوب‌ها درصدد تسری دادن اغتشاشات به کل کشور بودند/ مردم به خاطر امید به نظام از همراهی با اغتشاشگران پرهیز کردند

Farsnews.com 

وزیر اطلاعات با بیان اینکه مردم به خاطر امیدهایی که به نظام دارند از همراهی با اغتشاشگران پرهیز کردند، گفت: دشمنان و بدخواهان نظام با بزرگ‌نمایی این آشوب‌ها درصدد تسری دادن اغتشاشات به همه کشور بودند.