123ru.net

World News in Persian

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org
Сентябрь
2018

Все новости

تلفیق شاعرانگی با مفهوم جنگ و خون در قاب دوربین حمیدنژاد

Irna.ir (fa) 

تهران- ایرنا- سینمای دفاع مقدس با وجود گذشت روزهایی پر فراز و نشیب، امروز به گونه‌ای کاملا آشنا برای مخاطبان بدل شده است. اما این مهم محقق نمی شد مگر با هنرمندی هنرمندانی که نخستین سنگ بنای شکل‌گیری این گونه سینمایی را در بدنه هنر هفتم کشورمان به یادگار گذاشتند که یکی از اهالی این قافله، عزیزالله حمیدنژاد است.
واکنش های احزاب مسلمان پاکستان به حمله تروریستی اهواز

Irna.ir (fa) 

تهران - ایرنا - در پی حمله یک گروهک تروریستی به مراسم سالگرد دفاع مقدس در شهر اهواز که منجر به شهادت تعدادی از شهروندان ایران شد، بسیاری از روحانیون، احزاب مسلمان و مقامات پاکستان این اقدام را به شدت محکوم کرده اند.

نادیده گرفتن ایران توسط کمیته بین المللی پارالمپیک

Irna.ir (fa) 

تهران- ایرنا- تارنمای کمیته بین المللی پارالمپیک با نام بردن از ژاپن و چین به عنوان مدعیان اصلی مدال طلای گلبال سومین دوره بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا، در حالی ایران را در این رشته نادیده گرفته که تیم گلبال مردان و زنان کشورمان در اینچئون یک طلا و یک نقره کسب کرده است.

قیمت نفت در بازار های جهانی رکورد زد

Irna.ir (fa) 

تهران-ایرنا- همزمان با مخالفت کشورهای عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) با افزایش تولید، قیمت نفت در بازارهای جهانی رکورد زد و از مرز 81 دلار گذشت.

آیا مسامحه روس ها با رژیم صهیونیستی ادامه می یابد

Irna.ir (fa) 

تهران - ایرنا - رسانه های بین المللی هفته گذشته در خبری فوری از سقوط یک فروند هواپیمای نظامی روسی در نزدیکی استان بندری لاذقیه در شمال غرب سوریه و سواحل مدیترانه خبر دادند، اقدامی که با واکنش مقام های روس علیه سران رژیم صهیونیستی همراه شد.


شروع سال تحصیلی دانش آموزان ایرانی در مالزی

Irna.ir (fa) 

ایرنا-کوالالامپور- سال تحصیلی جدید 97-98 برای دانش‌آموزان ایرانی مقیم مالزی از امروز سه شنبه در مجمتع آموزشی امام خمینی(ره) با به صدا درآمدن زنگ مدرسه توسط مرضیه افخم سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور آغاز شد. *11*

وقاحت بی حد و مرز ارتجاع عرب

Irna.ir (fa) 

تهران- ایرنا- حمله وحشیانه تروریست‌ها به شهروندان بی‌دفاع و نیروهای مسلح در اهواز همچنان در صدر مسائل روز قرار دارد. آنچه در این میان اهمیت دارد، واکنش‌ها در قبال این فاجعه جانسوز است که انعکاس دیدگاه و مواضع کسانی است که با این حادثه مواجه شده‌اند و هر کدام در برخورد با آن، رفتارهای متفاوتی داشته‌اند.

برنامه سوم شهر تهران مبتنی بر منابع در اختیار تدوین شد

Irna.ir (fa) 

تهران- ایرنا- شهردار تهران در جمع اعضای شورای اسلامی شهر و هنگام تحویل لایحه برنامه سوم شهرداری تهران با بیان اینکه تدوین برنامه باید باتوجه به محدودیت های موجود باشد گفت: این برنامه مبتنی بر منابعِ در اختیار و با این نگاه تدوین شده است.

درخشش جودوکاران ایرانی در مسابقات جهانی باکو قابل تقدیر است

Irna.ir (fa) 

باکو - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو ، در دیدار با اعضای تیم اعزامی جودو ایران به مسابقات جهانی جودو در کشور آذربایجان ،گفت: افتخار آفرینی و درخشش جودوکاران ایرانی در این دوره از مسابقات و میادین بین المللی قابل تقدیر است.