123ru.net

World News in Persian

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org
Январь
2019

Все новости
سوارس: غیبت مسی باخت مقابل سویا را توجیه نمی‌کند

Farsnews.com 

ستاره اروگوئه ای بارسلونا پس از شکست خوردن مقابل سویا گفت: غیبت برخی از بازیکنان ما در راس آنها مسی نباید توجیه شکست ما باشد چون ما تیم مدعی قهرمانی هستیم و باید توانایی خودمان را ثابت کنیم.


ورود سامانه بارشی از شنبه

Mehrnews.com 

طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی امروز و فردا به سبب پایداری هوا افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای پرجمعیت و صنعتی رخ می‌دهد و شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس خواهد بود.

۶۰۰ تن گوشت فاسد درزنجان معدوم شده است

Mehrnews.com 

زنجان- مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت:طی ۱۰ ماهه امسال در سطح کشتار گاه‌های استان زنجان و در مراکزبسته‌بندی و قصابی‌ها بیش از ۶۰۰ تن گوشت فاسد و تاریخ گذشته امسال معدوم شده است.

طرز تهیه پارافه کیک هویج

Tabnak 

پارافه نوعی دسر سرد است. پارافه تلفظ انگلیسی این واژه فرانسوی است. پغفه در اصل یک واژه فرانسوی به معنی «عالی و بی نقص» است که از سال ۱۸۹۴ به نوعی دسر سرد اطلاق شد. این دسر در فرانسه با خامه و تخم مرغ و شیره شکر ساخته شده و در آمریکا از لایه‌هایی چون خامه، بستنی، ژله، گرانولا، آجیل‌ها، ماست، شربت، میوه تازه و ... تشکیل شده است. با این حال پارافه‌ای که این روزها مرسوم است تا این حد سنگین و پر و پیمان نیست. طرز تهیه یک پارافه سبک، نرم،خوشمزه و عالی را در این ویدیو فرا می‌گیرید. مواد لازم: یک عدد کیک... Читать дальше...

مستند «اسکار وایلد» ساخته می‌شود/حضور نوه اسکار وایلد در فیلم و پروژه ساخت

Farsnews.com 

مستندی جدید در مورد اسکار وایلد با نگاهی به بزرگ‌ترین آثای وی شامل «اهمیت ارنست بودن» و «تصویر دوریان گرِی» با مدت زمان ۸۰ دقیقه و با اجرای «فرِدی فاکس» «کلِر اسکینر» و «آنا چنسلر» ساخته می‌شود.

افشای جزئیات جدیدی از دیدار مقام‌های آمریکا و کره‌شمالی

Khabar 

ایسنا نوشت: خبرگزاری دولتی کره‌شمالی (کی‌سی‌ان‌ای) گزارش داد که کیم جونگ اون گفته به رویکرد ترامپ اعتماد دارد و می‌گوید طرز تفکر مثبت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا را باور می‌کند. کیم رضایت بی‌حد خودش را از دریافت نامه‌ای فوق‌العاده از جانب ترامپ و همچنین نتایج مذاکرات هیات کره‌شمالی در واشنگتن ابراز کرده است.