123ru.net

World News in Persian

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org

Первые новости сегодня

تصاویری از زیبایی‌های شهر عشاق را ببینید

«پاریس»، پایتخت فرانسه، بزرگ‌ترین شهر اقتصادی اروپا و پنجمین شهر اقتصادی جهان از نظر سطح تولید ناخالص داخلی است. Читать дальше...

Все новости

بررسی تأثیر تجربه پس‌انداز بر نرخ ترجیح زمانی افراد

Farsnews.com 

مطالعات تجربی نشان می‌دهند نرخ ترجیح زمانی افراد برای دوره‌های دورتر کمتر از زمان‌های نزدیک است. به‌بیان‌دیگر افراد در رفتار بین دوره‌ای خود به سمت اکنون تورش دارند که باعث می‌شود سطح پس‌انداز جامعه در عمل کمتر از سطح بهینه آن شود.
در «کارواش‌های» پایتخت چه می‌گذرد؟

Nameh News 

بیشتر کارواش‌ها به راه اندازی سیستم تصفیه فاضلاب تن نمی‌دهند و برخی از آن‌ها که تحت فشار محیط‌زیست هستند،سیستمی را راه انداخته‌اند اما را بی‌استفاده گذاشته‌اند.


آقای وزیر کنترل جمعیت را متوقف کنید!

Nameh News 

در روز ملی جمعیت تعدادی از پزشکان در نامه ای از دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درخواست کردند که کنترل جمعیت را متوقف کند چرا که غربالگری اجباری باعث افزایش آمار سقط جنین شده است.

مادران باردار نیازمند را دریابیم

Tabnak 

مادران باردار نیازمند به واسطه فقر توان تامین منابع غذایی کافی برای یک مادر ندارند که در نطفه و نوزاد تاثیر مستقیم می‌گذارد. مادران باردار نیازمند را دریابیم و سلامت یک کودک را تضمین کنیم... .

دغدغه «سائرون» ؛ تسویه حساب با برخی ائتلاف‌ها یا تشکیل دولت؟

Farsnews.com 

در سایه پافشاری ائتلاف سائرون به عدم همپیمانی با ائتلاف دولة القانون یا رهبران الحشد الشعبی در ائتلاف «الفتح»؛ این سوال پیش می‌آید که آیا صدری‌ها در اندیشه تسویه حساب با برخی طرف‌ها هستند یا تشکیل دولت.

مرا از استغفارکنندگان درگاهت قرار ده/ شرح دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان+صوت

Farsnews.com 

استغفار، طلب غفران حقیقی از پروردگار عالم است؛ یعنی اینکه انسان آمرزش حقیقی را از خداوند متعال بخواهد. این استغفار است و استغفار فقط به زبان نیست؛ بلکه حقیقت قلبی است یعنی انسان بالجد پشیمان شده است.