123ru.net

World News in Persian

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org

Первые новости сегодня

مقامات خوست: ده مخالف مسلح در این ولایت کشته شدند

مقامات ولایت خوست و مردم محل می گویند که مخالفین مسلح با نیروهای دولتی و مردم محل در ولسوالی زازی میدان درگیر شده‌اند که در نتیجه ده نفر از مخالفین کشته شده اند. Читать дальше...

Все новости
مودریچ: به خودم می‌بالم

Parsnews.com 

لوکا مودریچ پس از شکست 4-2 در فینال جام جهانی و کسب عنوان نایب قهرمانی جام جهانی به عنوان بهترین بازیکن این تورنمنت انتخاب شد.


فیلم / شوخی پوگبا با شعار احساسی انگلیسی‌ها!

ILNA 

هافبک تیم ملی فوتبال فرانسه در حالیکه جام قهرمانی را در دست داشت با شعار it's coming home انگلیسی‌ها که انتظار داشتند جام قهرمانی را به خانه ببرند شوخی کرد که بلافاصله به دنبال کننده‌های خود در اینستاگرام اعلام کرد که این تنها یک شوخی بوده است.

نمره ۱۰ به نظارت مجلس

Parsnews.com 

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی ظهر یکشنبه در مراسم نکوداشت روز ملی صنعت در اصفهان، اظهار داشت: لیستی رای دادن مردم به نمایندگان مجلس باعث شده که نمایندگان به وظایف اصلی خود عمل نکنند.

شناسایی خریداران عمده سکه

Mashregh 

وزیر اقتصاد و دارایی ظهر امروز طی سخنانی در جمع مدیران کل و روسای ادارات کل مالیاتی استانها از مطالبه مالیات بر سود اتفاقی برای خریداران عمده سکه و ارز توسط سازمان امور مالیاتی خبر داد.

آیا بزرگ‌ترین جاسوس تاریخ رژیم صهیونیستی به ایران اطلاعات می‌داد؟/حملات سایبری به اسرائیل با اطلاعات «سگو» انجام می‌شود +عکس و فیلم

Mashregh 

مقامات رژیم صهیونیستی، جاسوسی ادعایی «گونن سگو» وزیر اسبق انرژی این رژیم برای ایران را «ننگ بزرگی برای اسرائیل» و «یک کودتای اطلاعاتی» برای تهران توصیف می‌کنند.

«مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

Mashregh 

گاهی پیش می‌آید تا برای شکار و ضربه به یک دشمن روزها منتظر می‌مانم و از دور به رصد و شناسایی سوژه می‌پردازم و پس از آن در فرصتی مناسب،‌ضربه نهایی را به دشمن می‌زنم.

شادی عجیب رییس جمهورفرانسه کنارپوتین ورییس فیفا

Tabnak 

شاید هیچگاه یک رییس جمهور درحد کشور فرانسه را در چنین حالتی از شادی نبینید آن هم در حضور دو همتایش از روسیه و کرواسی. ولی اینجا ورزشگاه فوتبال است و این معجزه فوتبال. پدیده ای که می تواند فشار اقتصادی و اعتصابات پیاپی مردم فرانسه را برای چندروز هم که شده، قطع کند

افزایش کیفیت نان با گلایه‌های نانوایان

Tabnak 

در حالی که معاون وزیر کشاورزی به خودکفایی و رکورد شکنی در تولید بسیاری از محصولات استراتژیک مانند گندم و شکر اشاره کرده و می‌گوید کیفیت نان طی سال‌های گذشته بسیار افزایش یافته است، رییس اتحادیه نانوایان از مشکلات این صنف گلایه و تصریح کرد که متولی نان در کشور مشخص نیست و هر کدام از وزارتخانه‌های کشاورزی و صنعت می‌گویند "نان به ما ربطی ندارد".