123ru.net

World News in Latvian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro

Все новости

Lems par jauna Saulkrastu novada izveidi

Kasjauns.lv 

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisija šodien pieņēma lēmumu, kas paredz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) veikt konsultācijas ar iesaistītajām pusēm par jauna Saulkrastu novada izveidi, noskaidroja aģentūra LETA.

PTAC anulējis tūrisma operatora "Bulta-Turs" darbības licenci

Kasjauns.lv 

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) pieņēmis lēmumu, ar kuru ir anulēta tūrisma kompānijai "Bulta-Turs" pērnā gada 4.septembrī izsniegtā licence tūrisma aģenta un tūrisma operatora pakalpojumu sniegšanai, informēja PTAC pārstāve Evija Lene.
VARAM iezīmē vīziju, kādai Latvijai vajadzētu būt pēc 30 gadiem

Kasjauns.lv 

Valdība šodien atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādāto stratēģiju Latvijas klimatneitralitātes sasniegšanai līdz 2050.gadam, kurā konkrēti veicamie darbi nav uzskaitīti, tomēr iezīmēta vīzija, kādai Latvijai vajadzētu būt pēc 30 gadiem.

Laika prognoze trešdienai

Kasjauns.lv 

Trešdien Latvijā būs apmācies laiks un daudzviet palaikam nedaudz līs, vietām gaidāms arī slapjš sniegs un dūmaka, prognozē sinoptiķi.


Praktiski padomi, kā tīrīt televizora pulti

Kasjauns.lv 

Nereti televizora pults negrib īsti labi darboties pat tad, ja tajā ieliktas pavisam jaunas baterijas, – TV kanāli vai nu nepārslēdzas, vai arī vienā brīdī pārlec pāri vairākiem kanāliem, un vēlamo tā arī neizdodas ieslēgt. Tas pats reizēm notiek ar citu sadzīves ierīču pultīm.

Galvenie fakti par koronavīrusu

Kasjauns.lv 

Jaunākie Pasaules Veselības organizācijas (PVO) dati par 27.janvāri liecina, ka patlaban ir 2798 reģistrētie koronavīrusa gadījumi. Kopumā ir konstatēti arī 80 nāves gadījumi. Kas ir koronavīrss? “Reuters” apkopojis vairākus faktus par jauno infekcijas slimību, kas decembrī tika konstatēta Ķīnas pilsētā Uhaņā, izraisot slimības uzliesmojumu Ķīnā un ārpus tās.

Prātam neaptverama „Rīgas satiksmes” neefektivitāte: 3,5 reizes sliktāk nekā Viļņā, 2,6 reizes sliktāk nekā Tallinā

Kasjauns.lv 

„Rīgas satiksmes” neefektivitāte ir pārsteidzoša un loģiskam prātam nesaprotama, secinājis rīdzinieks Ģirts Slaviņš, kurš apkopojis publiski pieejamos finanšu rādītājus par Baltijas valstu galvaspilsētu sabiedriskā transporta uzņēmumiem. „Rīgas satiksme” strādā 3,5 reizes neefektīvāk nekā uzņēmumi Viļņā un 2,6 reizes sliktāk nekā uzņēmumi Tallinā. Tam piekrīt arī bijušais „Rīgas satiksmes” pagaidu vadītājs Anrijs Matīss.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.