123ru.net

World News in Latvian

Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org
Сентябрь
2018

Все новости
10 triki, kā ieinteresēt bērnus arī skolā ēst dārzeņus

Kasjauns.lv 

Šie ieteikumi neattiecas uz pusdienām, ko piedāvā skolas ēdnīcā, bet gan uz iespēju paņemt no mājām līdzi garšīgu ēdienu vai, pareizāk sakot, uzkodas, ar ko remdēt izsalkumu it sevišķi tad, ja skolas pusdienas netiek ēstas.


Mammu, es gribu būt gudrs! Vai bērna spējas un sekmes nosaka DNS?

Kasjauns.lv 

Vai atceraties krustmāti Lienīti, kura Latvijas Televīzijas mazajiem skatītājiem mācīja skaisti dziedāt? “Nav tāda bērna, kuram nevarētu iemācīt dziedāt, vajag tikai ar viņu strādāt,” – viņas spēcīgā pārliecība bija mans virzītājspēks nākotnes profesijas izvēlē.

Jaunas skolas būve sanaido Mežaparka iedzīvotājus

Kasjauns.lv 

Rīgas domes lēmums Mežaparkā, Sudrabu Edžus ielā, mazdārziņu vietā būvēt jaunu pamatskolu Mežaparka iedzīvotājus nostādījis ierakumu dažādās pusēs – vieni ir par, otri – pret. Rātslaukumā 27. septembrī rīkos piketu pret apbūvi, bet skolas aizstāvji raksta vēstules, aizstāvot skolas būvniecību.

Spoguļa maģiskie noslēpumi: tie mulsina pat pieredzējušus zinātniekus

Kasjauns.lv 

Visnoslēpumainākais, visneparastākais, vismaģiskākais priekšmets – tas neapšaubāmi ir spogulis. To savos rituālos izmanto zīlnieki, pareģi un šamaņi. Kaut mūsdienās zinātnieki atklāj un izgudro pavisam neticamas lietas, spoguļa noslēpumus tā arī līdz galam nav izdevies atminēt.

25. septembra jubilāri un notikumi Latvijā un pasaulē

Kasjauns.lv 

Dzimšanas diena šodien aktrierim Maiklam Duglasam, basketbolistam Skotijam Pipenam, bijušajam Tautas frontes līderim Dainim Īvānam... Pasaules vēsturē datums iegājis ar to, ka 1992. gadā Maskava un Vašingtona likvidē vienu no pēdējām "aukstā kara" paliekām, piešķirot pārvietošanās brīvību žurnālistiem un uzņēmējiem, kas strādā nesenā ienaidnieka teritorijā.

Ģenerāltīrīšana ziemu gaidot: ko un kā darīt, lai visu paveiktu efektīvi un ātri

Kasjauns.lv 

Kāpēc jāveic mājokļa ģenerāltīrīšana? Tās laikā notiek savdabīga revīzija – nomazgā logus, notīri putekļus un zirnekļu tīklus, pārskati lielas un mazas lietas… Tīrība ietekmē mūsu pašsajūtu, veselību un dzīvesstilu, tāpēc mājokļa ģenerāltīrīšana ir objektīva nepieciešamība, un ideāli, ja to var veikt vismaz reizi gadā.