123ru.net

World News in Latvian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro

Леся Никитюк показала волосы на интимном месте и призналась в самых смелых желаниях

Слесарь по ремонту подвижного состава сервисного локомотивного депо Белогорск филиала “Дальневосточный” Алексей Дударев стал лучшим ремонтником ООО «ЛокоТех-Сервис» - 2020.

Поможет ли Александру Лукашенко российский протест?

Избиения, мультики и попытки взять ДНК. Как задерживали и судили участников акций в поддержку Навального

Все новости

Lai mātes kļūst par sievietēm: kāpēc sievietes skatās porno?

Kasjauns.lv 

Būsim godīgi, rūpes par bērniem un dedzīga vēlme pamīlēties ar mīļoto vīrieti, ne vienmēr iet roku rokā. Hormoni, kas izstrādājas sievietes organismā, rūpējoties par bērnu, mazina libido. Vīrietis vairs nesaprot, kur gan palikusi tā kaislīgā kaķenīte, ar kuru viņš kādreiz sāka veidot ģimeni?


"DPD Latvija" brīdina par krāpniekiem, kas mēģina izkrāpt norēķinu karšu datus

Kasjauns.lv 

"DPD Latvija" vērš uzmanību uz jaunu krāpniecības shēmu un brīdina par krāpniekiem, kas uzņēmuma vārdā mēģina izkrāpt iedzīvotāju norēķinu karšu datus. Fiksēti vairāki krāpnieciski gadījumi, kur, izmantojot viltus interneta vietni, kas šķietami atgādina uzņēmuma mājas lapu, krāpnieki aicina iedzīvotājus sniegt norēķinu karšu datus par pirkuma starpniecību internetā. "DPD Latvija" vērš uzmanību, ka nepiedāvā šāda veida pakalpojumu interneta vidē un aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem, bet, saskaroties ar krāpniecības mēģinājumu... Читать дальше...

Iekļaujoša un vienlīdzīga sabiedrība ir kritisks priekšnoteikums arī zinātnes attīstībai

IR 

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība (LJZA), reaģējot uz ierosinājumu Latvijas Republikas Satversmē labot 110. pantu, uzsver, ka labā prakse paredz politiskos lēmumus balstīt pierādījumos un zinātnē. Pētījumi par ģimenes formām un seksuālo minoritāšu statusu sabiedrībā liecina, ka partnerattiecību modeļi gan Latvijā, gan citur pasaulē ir dažādi. Tomēr, neskatoties uz šo dažādību, tie saglabā spēju pildīt ģimenes sociālās un emocionālās funkcijas. Lai arī viendzimuma pāru attiecību legalizācija ir samērā jauna tiesiskā norma... Читать дальше...

Auto ziņas: Virsbūves remonta "karstā" sezona

Kasjauns.lv 

Sniegs, apledojums un slikta redzamība gada aukstajos mēnešos veicina ceļu satiksmes negadījumu skaita pieaugumu. Biežāk gadās arī sadursmes ar meža dzīvniekiem, kas nāk uz ceļa laizīt izkaisīto sāli.

Ar ES līdzfinansējumu pret elektroenerģijas tarifa kāpumu

IR 

Ikvienam zināmi ikoniskie Raiņa vārdi “Pastāvēs, kas pārvērtīsies”, un līdz šim nav nācies sastapties ar vārdu kopumu, kas vēl trāpīgāk raksturotu vārda “attīstība” esenci – ar to domājot gan katra individuālo attīstību, gan arī attīstību visas sabiedrības vai valsts kontekstā. Šoreiz vairāk par valsti un konkrētāk – vienu no lielajiem attīstības pīlāriem, dēvētu arī par tautsaimniecības mugurkaulu – elektroapgādes nozari.

Читать дальше...

Ārkārtējā situācijā jārūpējas par bērnu emocionālo labsajūtu

IR 

No 25. janvāra attālināti mācās arī 1.–4. klašu skolēni, pārējo klašu skolēniem mācību gads šādā formātā jau iesācies. Šajā laikā ir būtiski ne tikai sekmīgi apgūt mācību priekšmetus, bet arī rūpēties par bērnu emocionālo labsajūtu. Mūzikā iespējams veidot patīkamus, interesantus un nesarežģītus uzdevumus, kas sniedz pozitīvas emocijas un ļauj izpaust bērnu radošumu. Idejas šādiem uzdevumiem var aizgūt daudzās vietnēs un platformās, piemēram, sekojot citu mūzikas skolotāju Facebook lapām.

Читать дальше..."Mēs ar sievu kļuvām par upuriem": princis Harijs sniedz negaidītu paziņojumu

Kasjauns.lv 

Pēc atteikšanās no karalisko pienākumu pildīšanas karalienes Elizabetes II mazdēls princis Harijs (36) un viņa sieva pārtrauca uzturēt savu lapu “Sussex Royal” sociālajos tīklos. Tāda bija karaļnama prasība - turpmāk nelietot “Sussex Royal” kā savu firmasszīmi. Taču jaunu kontu pāris neizveidoja.

Pasaule piedzīvo latvieti. Čikāgā dzimušais Kārlis Kanderovskis par Pasaules latviešu mākslas centru Cēsīs

Kasjauns.lv 

Savs liktenis ir ne vien cilvēkam, bet arī mākslas darbam. Tas var visu mūžu vērot kādas ģimenes dzīvi viesistabā, bet var arī ceļot pāri okeāniem, pārklāties ar smiltīm tuksnesī vai karāties kājām gaisā oša zarā kā vikingu Odins. Jau vairākus gadus Cēsīs atrodas Pasaules latviešu mākslas centrs, ar kuru mūs iepazīstina tā vadītājs Kārlis Kanderovskis. Žurnāls "OK!" Cēsīs ciemojās īsi pirms Covid-19 otrā viļņa stingrajiem ierobežojumiem.

Cilvēki tic, ka Covid-19 pacientus vienkārši eitanazē. Kas notiek, kad pandēmija krustojas ar pasaulē lielāko humāno krīzi

Kasjauns.lv 

Ar skaudru stāstu par Covid-19 pandēmijas sākumu BBC padalījusies 29 gadus vecā ārste Zoha Aidaros al-Sadi no kara plosītās Jemenas. Viņa atminas, ka slimnīcās valdošās neziņas un valsts klusēšanas dēļ viņas kolēģi bēguši no slimnīcas, bet dramatizētās viltus ziņas sagrāvušas cerību situācijai uzlaboties. Ieilgušā pilsoņu kara dēļ ANO raksturojusi situāciju Jemenā kā smagāko humāno krīzi pasaulē.

Новости из регионовСлухи, сплетни...
Новости Москвы на Moscow.media


Все города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.