123ru.net

World News in Latvian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость
Июль
2020
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости
FOTO: šo “augļu karali” mūsu pusē spēj ieēst vien retais

Kasjauns.lv 

Šo augli, kuru dievina cilvēki Dienvidaustrumu Āzijā, Eiropā spēj paciest un ieēst vien retais – tik neparasts garšas un smaržas ziņā ir duriāns. Pirms dažām nedēļām duriāna dēļ Vācijā pat nācās evakuēt pasta ofisu un vairākus cilvēkus nogādāt slimnīcā.

Cik daudz vasaras var ietilpināt vienā žurnāla numurā?

Kasjauns.lv 

Te tā ir – vasara pilnbriedā žurnāla OK! jaunajā numurā. Ar vērtīgām sarunām, atziņām, piedzīvojumiem un dzīvesprieku. Ar pludmali, atvaļinājumu, patīkamiem dārza darbiem, draudzeņu sarunām, pasakainu pikniku, dabas veltēm mūsdienīgā mērcē un filmām, kas aizved ceļojumā...

Svešs motocikls uz vīra vārda, vai var rasties nepatikšanas?

Kasjauns.lv 

"Nejauši uzzināju no vīra, ka viņš uz sava vārda CSDD piereģistrējis motociklu, ar kuru pats nekad nebrauks. Reģistrācijas apliecībā viņš ir gan īpašnieks, gan turētājs, arī OCTA polise ir uz viņa vārda. Šo motociklu patiesībā nopircis vīra kolēģis, kurš uz sava vārda reģistrēt nevarot, jo esot parādi. Mans vīrs piekrita kolēģim izlīdzēt un atsakās kaut ko mainīt. Vai man tagad varētu būt pamats satraukumam, ka kādas neordināras situācijas gadījumā mūsu ģimenei vai manam vīram varētu rasties problēmas?"... Читать дальше...

Domburam jauna simpātija - Jānis tagad ir kopā ar Līgu

Kasjauns.lv 

Ja pasaulē mīlētāju dienu svin 14. februārī, tad latviešiem vairāk ierasts ar savu otro pusīti Jāņos doties papardes zieda meklējumos. Tā nu arī šogad pašā vasaras vidū sabiedrībai redzami tapa vairāki jauni pāri.

Kāpēc daži cilvēki tēlo nepieejamos, kad veido romantiskas attiecības?

Kasjauns.lv 

Ar dažiem cilvēkiem romantiskas attiecības izveidot ir viegli, taču citi spēlē spēles – pasper vienu soli uz priekšu, bet tad divus atpakaļ. Psihologi norāda, ka šis attiecību veidošanas fenomens ir pētīts salīdzinoši maz, tomēr piedāvā savu skaidrojumu, kāpēc daži mīlnieki tā dara.

8. jūlija jubilāri un notikumi Latvijā un pasaulē

Kasjauns.lv 

Pasaules vēsturē šī diena iegājusi ar to, ka pirms 21 gada ārkārtas sēdē zvērestu nodeva Latvijas Valsts 6. prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, bet 1889. gadā tiek izdots pirmais "Wall Street Journal" numurs.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.