123ru.net

World News in Latvian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость
Октябрь
2020

Все новости
Kad kino un alkohols iet roku rokā: slavenākie ugunīgie dzērieni kinolentēs

Kasjauns.lv 

Kino attiecības ar alkoholiskajiem dzērieniem ir senas un abpusēji izdevīgas. Reti kura kinodrāma iztiek bez ainas, kurā varonis vai varone krodziņā slīcina bēdas glāzītē, bet komēdiju sižeti bieži vien tiek virpināti ap iereibušiem pārpratumiem. Saskaitīts, ka alkohols tiek lietots apmēram 80 procentos Holivudas filmu, un nav šaubu, ka dažus dzērienus kino pat ir padarījis leģendārus. Deviņvīri ielūkojas dzērienu un kinematogrāfijas slavenākajos mīlas, biznesa un piedzīvojumu stāstos.

Zanes Jančevskas daiļā meita iet mammas pēdās

Kasjauns.lv 

Tikpat slaida un gracioza, ar tikpat skaistiem matiem, ar izteiksmīgiem sejas vaibstiem – viņa ir vizuāli apbrīnojami līdzīga savai talantīgajai mammai aktrisei Zanei Jančevskai. Jaunajā Rīgas teātrī debitē aktrises meita Marta Lovisa Jančevska.

Trollīšu Muminu pasaules radītāja. Tūves Jansones vētrainais dzīvesstāsts

Kasjauns.lv 

Rakstniece un māksliniece Tūve Jānsone pazīstama galvenokārt kā trollīšu Muminu radītāja, taču viņas talants bija daudzšķautņains – Jānsone guva panākumus gan kā rakstniece, gan māksliniece, gan karikatūriste. Viņa bija unikāla arī tāpēc, ka viņas darbi vienlīdz spēcīgi uzrunāja kā bērnus, tā pieaugušos. Turklāt Jānsone bija ārkārtīgi interesanta un savdabīga personība, ar kuru mūs ļoti personiski iepazīstinās biogrāfiskā mākslas filma "Tūve", kas šoruden piedzīvo pirmizrādi.

Atklājies, kāpēc prinčiem Harijam un Viljamam līdz martam jāizlīgst miers

Kasjauns.lv 

Līdz “Megxit” atkārtotai pārskatīšanai palikuši tikai pieci mēneši. Pa šo laiku brāļiem prinčiem Harijam un Viljamam jāsalīgst miers un jāsakārto savas savstarpējās attiecības, lai mierīgi varētu sēsties pie pārrunu galda un nākamā gada martā apspriesties par karaliskās ģimenes nākotni.

Priekšvēlēšanu skandāls Lietuvā: no baznīcas izdzen deputāta kandidāti lesbieti

Kasjauns.lv 

Pāris dienas pirms Lietuvas Seima otrās vēlēšanu kārtas 25. oktobrī mūsu kaimiņvalstī izraisījies skandāls, kurā iesaistīta Brīvības partijas kandidāte Ausma Sakalauskaite, kura neslēpj, ka ir lesbiete. Viņa ar skandālu tika izdzīta no baznīcas, kurā kalpoja kā ērģelniece. To deputāta kandidāte izstāstīja Lietuvas televīzijas raidījumā “Laba diena, Lietuva”.

“Dinamo” iznāk no karantīnas un atkal brauks uz Minsku

Kasjauns.lv 

Rīgas “Dinamo” komandai pēc Covid-19 pārslimošanas beigusies karantīna, hokejisti atkal var darboties treniņos, un jaunnedēļ rīdzinieki atsāks dalību KHL čempionātā. Pirmais izbraukums uz Minsku, no kurienes pirms nepilnām divām nedēļām tika atvesti 13 pozitivi vīrusa testi.

25. oktobra jubilāri un notikumi Latvijā un pasaulē

Kasjauns.lv 

Dziedātājiem Keitijai Perijai un Krisam Normenam šodien lieli godi – dzimšanas diena. Un vai zinājāt, ka pirms 13 gadiem šajā dienā klajā nāca žurnāla "Rīgas Viļņi" 50 gadu jubilejas numurs, bet 1940. gadā sākās lata nomaiņa ar PSRS rubli?

Новости из регионов


Слухи, сплетни...

Новости Москвы на Moscow.mediaВсе города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.