123ru.net

World News in Latvian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Добавить новость

Октябрь
2022
12345
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Populārie sausie šampūni - vai tiešām tie var būt kaitīgi matiem?

Kasjauns.lv 

Sausie šampūni pēdējos gados piedzīvo īstu popularitātes vilni, un ne velti - šis produkts ir īsts atradums! Sausais šampūns var glābt steidzīgos rītos vai ceļojumos, vai ikdienā, kad, darot mājas darbus, piesakās negaidīti ciemiņi un nav laika matu mazgāšanai. Daudzi pret šo brīnumlīdzekli gan joprojām izturas skeptiski, uzskatot, ka tas var kaitēt matiem. Skaidrojam, kā ir patiesībā.Ko pirkt, bet ko nekādā gadījumā nepirkt, apmeklējot rudens gadatirgu

Kasjauns.lv 

Rudens ir īstais laiks, lai apmeklētu gadatirgu, kas priecē ar vietējiem labumiem no dažādām Latvijas malām. Taču, pirms krīti iepirkšanās valdzinājumā, der ielāgot, ka ne viss, ko var nopirkt gadatirgos, ir tev nepieciešams. Dažreiz pirkums var izrādīties pat bīstams.

Kāda ir Andželinas Džolijas attieksme pret Breda Pita jauno romānu?

Kasjauns.lv 

Nesen internetā parādījusies informācija, ka Emīlijai Ratažkovski ir romāns ar aktieri Bredu Pitu. Viņi bieži pavadot laiku kopā. Sākumā slavenības redzēti kopā kādā no Parīzes restorāniem, bet pēc tam atpazīti bārā Ņujorkā. Kā pret jaunajām attiecībām izturas Pita šķirtā sieva un abu kopīgo sešu bērnu māte Andželina Džolija?

Ekonomikas ministrija komentē priekšlikumu nacionalizēt "Latvijas gāzi"

Kasjauns.lv 

Jau kādu laiku izskan nodomi, ka Latvijas valstij būtu jāpārņem kontrole pār uzņēmumu “Latvijas gāze”, kuru premjers Krišjānis Kariņš tēlaini nosaucis par Krievijas, nevis Latvijas gāzi, jo tā arī nevienam nav īstas skaidrības, cik lielā mērā “Latvijas gāze” strādā mūsu valsts interesēs, un vai tā spēs mūs nodrošināt ar gāzi.

Kofeīnu saturoši kosmētikas produkti - kādu labumu tie dod?

Kasjauns.lv 

Tasīte rīta kafijas spēj atmodināt organismu un piešķirt možumu dienas iesākumam, bet tas nav vienīgais ieguvums un pielietojums kafijas pupiņām. Kafijas pupiņas satur kofeīnu un spēcīgus antioksidantus, kas aizsargā ādu un arī efektīvi stimulē tās atjaunošanos. Kādu ieguvumu ādas aizsardzībai un veselībai sniedz kafijas pupiņu sastāvā esošais kofeīns un antioksidanti stāsta Apotheka Beauty kosmētiķe Ieva Strautkalne.AS "Latvijas valsts meži" palielina savas platības

Kasjauns.lv 

Latvijā šobrīd teju vai puse jeb 46,2% visu mežu ir valsts īpašumā, savukārt vairāk nekā 1700 tūkstoši hektāru atrodas privāto īpašnieku, uzņēmumu, pašvaldību un reliģisko organizāciju rokās. Latvijas privāto mežu īpašnieku skaits ir viens no lielākajiem Eiropā un veido aptuveni 6% no iedzīvotāju kopskaita. Lai palielinātu valsts mežu īpatsvaru šajā statistikā, Latvijas valsts meži (LVM) īsteno īpašu meža un meža zemju atpirkšanas programmu.

Dzimšanas dienu svin rakstniece Inga Ābele un aktrise Keita Vinsleta. Suminām!

Kasjauns.lv 

Dzimšanas diena šodien dziedātājai un režisorei Lienei Greifānei, vieglatlētam Normundam Pūpolam, rakstniecei Ingai Ābelei, tekstilmāksliniecei Ritai Eglītei... Pieminēšanas vērts, ka pirms 29 gadiem Ministru kabinets aizliedza trīs prokomunistiskas organizācijas - Latvijas Komunistu savienību, Veterānu tiesību aizsardzības savienību un Krievijas pilsoņu asociāciju.

Спорт в России и мире
Москва

ПЯТЕРО В ЛОДКЕ НЕ СЧИТАЯ КАНАТА. В ИЗМАЙЛОВСКОМ ПАРКЕ ПРОШЛА СЕМЕЙНАЯ СПАРТАКИАДА.


Загрузка...

Все новости спорта сегодня


Новости тенниса
ATP

Россиянин Сафиуллин вошел в топ-100 рейтинга ATP


Загрузка...


123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.


Загрузка...

Загрузка...

Экология в России и мире
Москва

Московский центр реабилитации помогает пернатым и четырёхлапым

Путин в России и мире
Москва

Путин: после ухода зарубежных компаний рынок заполнился российскими компаниями


Лукашенко в Беларуси и мире
Минск

Лукашенко высказался о мобилизации в Белоруссии
123ru.netмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

123ru.net — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.

Зеленский в Украине и мире
Киев

Немцы обрушились на воинственного Зеленского: "Ему плевать на жизни"


Навальный в России и мире


Здоровье в России и мире


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России


Загрузка...

Загрузка...Тимати

Журналистка Жигалова предложила Тимати пойти служить поваромМосква

Мужчина убил годовалого ребенка в Ивановской области

Друзья 123ru.net


Информационные партнёры 123ru.netСпонсоры 123ru.net