123ru.net

World News in Polish

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro

Леся Никитюк показала волосы на интимном месте и призналась в самых смелых желаниях

Россияне заплатят €450 млн. за новую яхту Абрамовича

Коляда прилетел на турнир в Гаагу после решения проблем на пересадке в Москве

Карантин «заставил» Безрукова сажать огурцы и завести кур

Губернаторы России

Все новости

Słowo Bp Jerzego Mazura na Niedzielę "Ad Gentes"

Do Rzeczy 

Niedziela "Ad Gentes" to zawsze druga niedziela Wielkiego Postu, w tym czasie Kościół modli się, a także zabiega o finansowe wsparcie, dla misjonarzy pracujących na całym świecie w dziele ewangelizacji, ale także w celach humanitarnych.
Skoki narciarskie. MŚ w Oberstdorfie. Austriacy protestują w sprawie Marity Kramer "Niewiarygodna manipulacja"

Interia.pl 

Austriackie media informują, że tamtejszy związek narciarski oprotestował wyniki konkursu kobiet na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym. W drugiej serii zawodów kobiet na skoczni normalnej skrócono najazd przed próbą Marity Kramer. Oddała dużo słabszy skok niż w pierwszej serii i nie zajęła nawet miejsca na podium, mimo że na półmetku prowadziła.AC Milan - Crvena Zvezda Belgrad 1-1 w 1/16 finału Ligi Europy

Interia.pl 

AC Milan zremisował 1-1 z Crveną Zvezdą Belgrad w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy. O awansie Rossonerich zadecydowało pierwsze spotkanie, w którym zdobyli dwie bramki na obcym terenie. Ekipa z Belgradu znalazła się za burtą, mimo że wciąż pozostaje w tym sezonie niepokonana.

Tyson Fury: Muszę w tym roku stoczyć dwie walki

Interia.pl 

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) niecierpliwi się brakiem aktywności i twierdzi, że musi w tym roku stoczyć dwie walki, niezależnie od tego, czy planowany na czerwiec pierwszy pojedynek z mistrzem IBF, WBA i WBO Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) dojdzie do skutku, czy nie.

Joseph Parker: Joshua jest świetny, ale stawiam na Fury'ego

Interia.pl 

Joseph Parker (27-2, 21 KO) stracił pas WBO po punktowej porażce z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO), nie ukrywa jednak, że w potyczce o pełną dominację w królewskiej kategorii stawia na zwycięstwo Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO).Ksiądz odsunięty za próbę "koncelebracji" z protestantem

Do Rzeczy 

Biskup oraz przełożony regionalny księdza Jose Carlosa Pedriniego, który w zeszłym tygodniu próbował koncelebrować Eucharystię z protestanckim pastorem, usunęli kapłana z funkcji proboszcza parafii. Wydarzenie miało miejsce w Brazylii.

Слухи, сплетни...


Russian.city

Слухи, сплетни...
Новости Москвы на Moscow.media


Все города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.


Новости России