Новости от Sportsweek.org

Sportsweek.org

Первые новости сегодня

Oprawa kibiców Lecha Poznań na meczu z Legią Warszawa (wideo)

Podczas meczu z Legią Warszawa kibice Lecha Poznań zaprezentowali oprawę „Grobowa atmosfera, seryjnie pogrzebane marzenia”. Читать дальше...

Все новости

Legia mistrzem Polski. Premier: Oczekuję działań wobec chuliganów

TVP.INFO

W trakcie drugiej połowy mecz między Lechem Poznań a Legią Warszawa został przerwany. To wynik zachowania kibiców poznańskiego klubu. Piłkarze musieli uciec do szatni. Komisja Ligi podjęła decyzję o przyznaniu walkowera Legii Warszawa i to ona została mistrzem Polski w sezonie 2017/18. „Oczekują od stosownych służb podjęcia zdecydowany działań wobec stadionowych chuliganów” – oświadczył na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

„Woronicza 17” bez polityków PO, PSL i Nowoczesnej. „To program wyborczy PiS”

Wirtualnemedia.pl

W niedzielę TVP Info rozpoczęła emisję programu „Woronicza 17” z prawie półgodzinnym opóźnieniem. Powodem było niepojawienie się w studiu polityków PO, PSL i Nowoczesnej, którzy bojkotują prowadzącego Michała Rachonia. Redakcja zaprosiła m.in. Jerzego Wenderlicha z SLD. - Zmiany na scenie politycznej. SLD ma w sondażach więcej PSL i Nowoczesna razem wzięte, więc reagujemy na bieżąco - wyjaśnił gospodarz.

O dziennikarskiej "stronniczości"

wPolityce

Napisałem na Twitterze, że wesprę – w walce o prezydenturę Krakowa i Warszawy – Małgorzatę Wassermann i Patryka Jakiego.

O referendum i konstytucji

wPolityce

Deklaracja prezydenta, który na uroczystości 3 Maja ogłosił, że już wkrótce wystąpi z inicjatywą organizacji konsultacyjnego referendum konstytucyjnego, wydawać by się mogła oczywista.

Premier komentuje przerwany mecz w Poznaniu. Mówi o "stadionowych chuliganach"

Fakt

77 minuta niedzielnego meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa. 2:0 dla gości. Gwizdek sędziego. Spotkanie zostaje przerwane przed czasem. A wszystko to przez niewłaściwe zachowanie miejscowych kibiców, którzy wrzucili na boisko race. Do sprawy niedzielnych rozgrywek odniósł się premier Mateusz Morawiecki. Na Twitterze padły słowa o "stadionowych chuliganach".