123ru.net

Interia.pl

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость
Январь
2021

Все новости

Czeski polityk przyłapany na imprezie. Odda mandat posła

Interia.pl 

Przewodniczący czeskiej Narodowej Agencji Sportu Milan Hniliczka zapowiedział w poniedziałek, że złoży mandat poselski po ujawnieniu, że brał udział w zamkniętej imprezie, która odbyła się niezgodnie z zasadami higieny i łamała wprowadzone przez rząd ograniczenia antyepidemiczne.

Serie A. Media: Edin Dżeko nie zmieni klubu tej zimy

Interia.pl 

Konflikt, którego główną postacią stał się Edin Dżeko, nie będzie miał radykalnego finału. Tak twierdzą dziennikarze Sky Sport Italia. Władze AS Roma zamierzają mediować między niedawnym kapitanem zespołu a trenerem Paulem Fonsecą.
"Ci ludzie nie powąchali tych miliardów"

Interia.pl 

- Albo się otworzymy teraz albo nigdy. To jest normalne, że przedsiębiorcy się otwierają, skoro rząd nie słucha ludzi - ocenił w "Debacie Dnia" w Polsat News poseł Konfederacji Artur Dziambor. - Wiem, że zdecydowana większość przedsiębiorców stosuje się do obostrzeń i państwo polskie pomaga im w postaci tarcz finansowych - mówiła z kolei posłanka PiS Anna Milczanowska.

MŚ piłkarzy ręcznych. Polska zremisowała z Niemcami

Interia.pl 

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Egipcie nasi piłkarze ręczni zremisowali z Niemcami 23-23 i zajęli czwarte miejsce w grupie fazy głównej mundialu. Suchy komunikat nie oddaje jednak Himalajów emocji jakie obie drużyny zafundowały sobie i kibicom, a wynik ważył się do ostatniej sekundy

Pozytywne informacje z Izraela na temat szczepionki Pfizer

Interia.pl 

Mniej niż 0,01 proc. osób, które w Izraelu otrzymały obie dawki szczepionki przeciw COVID-19 firmy Pfizer, zakaziło się koronawirusem - dowodzą wstępne dane dotyczące skuteczności tego środka, przedstawione w poniedziałek w komunikacie przez izraelską organizację ochrony zdrowia Maccabi.

Michał Majewski: Grzywnę zapłacę sam

Interia.pl 

Skazany na karę 18 tysięcy złotych grzywny za utrudnianie akcji ABW w redakcji "Wprost" w 2014 roku dziennikarz Michał Majewski nie zamierza ubiegać się o prawo łaski u prezydenta Andrzeja Dudy. W oświadczeniu zadeklarował również uiszczenie kwoty grzywny. "Nie będę organizował zbiórki" - napisał.

Game NewsСлухи, сплетни...
Новости Москвы на Moscow.media


Все города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.