123ru.net

Ohtuleht

Ohtuleht

Sloleht.ee
Добавить новость
Июль
2020
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

TUUL MÖLLAB! 10 tegevust, mida tormise ilmaga toas teha

Ohtuleht 

Tänaseks lubab riigi ilmateenistus Eestisse tormist ilma, mis toob endaga kaasa tugeva vihma ja tuule. Sellistes oludes tasub viibida rahulikult kodus ning leida tubast tegevust. Toome sinuni kümme erinevat võimalust, mida ise, sõprade või perega toas tormi ajal teha.

Tõnis Erilaiu lehesaba | Kuidas Eestisse tuli väga imelik prohvet

Ohtuleht 

Esmalt saabus prohvet Riiga. Johannes Renneri kroonika teatab, et Meissenist tulnud Jürgen käis ringi alasti (tegelikult kotiriidest kate seljas) ja paljajalu, ei tahtnud süüa ega juua, kui ta ei olnud seda tööga ära teeninud. Manitses rahvast pattu kahetsema. Karjus: „Oi häda Liivimaale! Parandage meelt, parandage meelt!“

Usain Bolt: teen comeback'i ainult ühel juhul

Ohtuleht 

Kui aegade parim kergejõustiklane ütles pärast 2017. aastal karjääri lõpetamist, et sporti ei naase ta enam mingil juhul, siis nüüd paistab, et sprindilegend on hakanud jooksuradu igatsema. 33aastane jamaicalane ütes, et comeback'iks on võimalus olemas, tõsi, ainult üksainus.
Tuglas, Vilde, Sütiste, Alliksaar – poliitilistel põhjustel on eesti kirjanikke arreteeritud kongide kaupa

Ohtuleht 

„Kirjanikke on läbi sajandite kinni pandud ja tavaliselt ikka terava keele pärast, selle eest, mis nad on kirjutanud,“ arutleb kirjandusteadlane Tiit Hennoste. Täpsustades eesti kirjanike kohta: „Neid kuradisi on istunud vangis igal pool ja palju, aga koondpilt on väga igav – muid asju peale poliitiliste sündmuste on ülivähe. Kirjanik tundub olevat üsna korralik olend.“

Sooloseks võib teha head nii endale kui ka paarisuhtele

Ohtuleht 

Sooloseks võiks tänapäeval olla täiesti loomulik osa ka paarisuhtes elavate inimeste seksuaalelust, sest mõjub ühtviisi hästi nii vaimsele kui ka füüsilisele heaolule ja isegi tugevdab intiimsust partnerite vahel. Paraku häirib elukaaslase eneserahuldamine eriti just naisi, nad võivad tunda end alandatuna ja naisena väheväärtuslikena.

Viis levinud unemustrit ehk Kuidas ärgata puhanuna?

Ohtuleht 

Kui sa ei suuda tööl keskenduda, on suure tõenäosusega süüdi kehv uni, kinnitab Austraalia uneekspert Olivia Arezzolo. Ta kirjeldab viit levinud unemustrit ning seda, mida need tähendavad ja kuidas oma und paremaks muuta.

PÄEVAHOROSKOOP: laupäev, 11. juuli

Ohtuleht 

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

EUROOPA METSADE KURB SAATUS: puud hävivad, süsinik paiskub atmosfääri, suured kaotused on Põhja- ning Baltimaades

Ohtuleht 

Statistika toob päevavalgele kurva fakti: Euroopa metsad kaovad aina kiirenevas tempos. Sellega ei jää loodusesõbrad ainuüksi ilma kohast, kus matkata ja värsket õhku hingata – puude häving aitab kaasa ka kliimasoojenemisele. Mõjutatud pole vaid kohalik loodus: Euroopa „metsahävituse eksport“ võib olla üheks põhjuseks Amazonase lõõmavate tulekahjude taga.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.