123ru.net

Ohtuleht

Ohtuleht

Sloleht.ee
Октябрь
2019
12345678910111213141516
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Bulgaarias pandi neli rassisti trellida taha

Ohtuleht 

Esmaspäeval Sofias toimunud jalgpallimatš Bulgaaria ja Inglismaa vahel katkestati avapoolajal kahel korral, sest tribüünidelt kõlas mustanahaliste inglaste suunas rassistlikke loosungeid ja žeste.
Kari Käsper | Rünnakud LGBT kogukonna vastu on rünnakud vabaduse vastu

Ohtuleht 

LGBT teemad on sellised, mille peale kogukonnast väljaspool olevad inimesed kuigi palju ei mõtle. Nüüd on siiski avalik arutelu alanud, põrkudes rünnakutest selle kogukonna esindusorganisatsiooni vastu. Juba täheühend LGBT — üldnimetus inimestele, kes ei ole heteroseksuaalse orientatsiooniga või kelle sünnil määratud sugu ei vasta nende tunnetuslikule soole — koondab enda alla väga erinevaid ühiskonnagruppe ning on tulnud laiemasse ühiskondlikku teadvusse alles kümmekond aastat tagasi. Seetõttu on selgelt aru saada, miks on suhteliselt palju neid, kes ei oska või suuda vaadata selle suhteliselt ebaõnnestunud “tähesupi” taha. Читать дальше...

9 põnevat viisi, kuidas küpsetamisel muna asendada

Ohtuleht 

Oled juba õunad ära koorinud ning asud koogiks vajaminevaid koostisaineid mõõtma, kui avastad, et külmikus pole mitte ühtegi muna. Ära heida meelt, sest põnevaid võimalusi muna asendamiseks on mitmeid. Muuhulgas lisavad erinevad munaasendusvõimalused küpsetistele nii sidusust, kohevust kui mahlasust.


BREXIT LÜKKUB EDASI? Prantsusmaa president pakkus Suurbritanniale Euroopa Liidust lahkumiseks ajapikendust

Ohtuleht 

Brüsselis algab neljapäeval Euroopa Liidu kahepäevane tippkohtumine. Päevakorras on ka Suurbritannia lahkumine ehk Brexit, mis praeguse plaani järgi toimub 31. oktoobril. Paraku ei ole veel teada, kas see toimub lepinguta või ilma? Euroopa Liit ja Suurbritannia jätkavad täna kõnelusi lahkumislepingu muutmise üle. Kui leping sünnib, siis tuleb see esmalt heaks kiita Euroopa Liidu tippkohtumisel ja seejärel ka Suurbritannia parlamendis, kus valitsus on jäänud vähemusse.

USA lauljatar ootab kümnendat last

Ohtuleht 

USA laulja ja teletäht Keke Wyatt teatas Instagramis sensuaalse fotoga, et tema ja ta abikaasa Zackariah Darring ootavad esimest ühist last. Keke jaoks on see juba kümnes järeltulija.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.