123ru.net

Postimees

Postimees

Postimees.ee
Добавить новость

Все новости

Suvel algavad uue kodumaise komöödiafilmi «Eesti matus» võtted

Postimees 

Tänavu juuni lõpus alustab režissöör René Vilbre käe all filmivõtetega uus kodumaine komöödia «Eesti matus». Tegemist on ühe menukaima Andrus Kivirähki kirjutatud näidendi ekraniseeringuga. Filmis teevad kaasa nii juba lavastusest tuntud staarid kui ka mitmed teised tuntud Eesti näitlejad. Film jõuab kinodesse 19. veebruar 2021.
Linnateater toob publikuni digitaalse monodraama «Inimese hääl»

Postimees 

13. juunil, täpselt kolm kuud pärast eriolukorra kehtestamist, esietendub Tallinna Linnateatris digitaalne monodraama «Inimese hääl». Näidendi autor on prantsuse näitekirjanik Jean Cocteau, oma lavastajadebüüdi teeb kunstnik-lavastaja Kristjan Suits ja laval astub üles Evelin Võigemast.

Rabarberiga retrolainel: saiavorm ja mannavaht

Postimees 

Mullast välja vupsanud punakad rabarberivarred annavad märku, et esimene põhjamaine suvemaitse on köögiks valmis. Kui lemmikküpsetised meelde tuletatud, võtke järgmiseks rabarberist teha toidublogija Britt Paju retrolikku saiavormi ja mannavahtu.

Täna toimub vabatahtlik eesti keele riigieksam

Postimees 

Täna toimub vabatahtlik eesti keele kirjalik riigieksam. Gümnaasiumi lõpetamiseks tuleb tavapäraselt sooritada riigieksamid eesti keeles, matemaatikas ja võõrkeeles. Lisaks sellele tuleb sooritada koolieksam ning õpilasuurimus või praktiline töö. Sel aastal on aga asjad teisiti.

Alissija-Elisabet Jevtjukova: Armas lugupeetud teatrijumal...

Postimees 

… kui ma aasta aega pea iga päev teatris käies aina vingusin eraldatuse tunde üle, mis oli tingitud klassikalisest publikupositsioonist – ainuke roll on olla pealtvaataja, ei tohi tekitada ühtegi heli, tuleb istuda võimalikult liikumatult ja mõelda, mida enne teatrietendust süüa, sest vale valiku puhul haisen üle saali  – siis nüüd on kätte jõudnud veelgi huvitavam aeg.

Tasuta e-raamat aitab lastele koroonaviirust selgitada

Postimees 

Axel Scheffleri haaravate illustratsioonidega raamat aitab lihtsas ja arusaadavas keeles selgitada 5–10-aastastele lastele koroonaviirust ja selle mõju nii tervisele kui ka perede igapäevaelule. Raamatu saad Apollo e-poest tasuta alla laadida.

Hiina ei taha arutada Hongkongi küsimust ÜRO Julgeolekunõukogus

Postimees 

Hiina lükkas tagasi USA süüdistused, et Hongkongi julgeolekuseadus ohustab selle elanike demokraatlikke vabadusi ja nimetas alusetuks ettepanekut arutada seda küsimust ÜRO Julgeolekunõukogus, ütles neljapäeval avalduses Hiina esindaja ÜRO-s Zhang Jun.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.