123ru.net

Postimees

Postimees

Postimees.ee

Все новости

«Mida silm ei näe, see armsaks ei saa.»

Postimees 

Kuuendat korda peetava Suure Võidusõidu peakorraldaja Toivo Asmeri sõnul puudub Eesti ringrajasõidus massilisus. Meil pole piisavalt võidusõidusarju, kuid see olla praeguses seisus paratamatu.

Ene-Margit Tiit: mida teha vananeva ja kahaneva rahvastikuga?

Postimees 

Poliitikute meelisküsimus rahvastikuteadlastele on «Kuidas suurendada sündimust?» või veidi seksistlikumas sõnastuses «Kuidas panna naisi rohkem sünnitama?». See on nn miljoni dollari küsimus, millele on vastuseid otsitud paljudes riikides, kirjutab rahvastikuteadlane Ene-Margit Tiit.
Venemaa kubernerid teevad Keskerakonda

Postimees 

Eesti Keskerakond pole ainus, kes tahab kõigest väest unustada koostööd Venemaa võimuparteiga Ühtne Venemaa. Septembris on paljudes Venemaa regioonides kohalikud valimised, kus nii mõnedki kubernerid kardavad kandideerida rahva seas üha ebapopulaarsema erakonna lipu all.

Tallinna Vee seis on endiselt sogane

Postimees 

Kuigi üks pika habemega vaidlus sai enne jaanipühi lõpu, on sogast vett ja ebakindlust Tallinna Vee ümber endiselt väga palju. Ootamatusi võib tulla nii klientidele kui ka investoritele.

Euroopa võttis Venemaa tagasi

Postimees 

Idariikide, Suurbritannia ja Rootsi vastuseisust hoolimata otsustas Euroopa Nõukogu Parlamentaarne Assamblee (ENPA) teisipäeva varahommikusse veninud istungil taastada Venemaa hääleõiguse viis aastat pärast seda, kui see Krimmi annekteerimise järel peatati.

NATO avaldas esimesed kaitsekulude hinnangud

Postimees 

Eelsõnum täna Brüsselisse saabuvatele NATO kaitseministritele anti eile hommikul, kui alliansi peasekretär Jens Stoltenberg alustas pressikonverentsi esimeste 2019. aasta kaitsekulude hinnangute tutvustamisest.

​Estofiilide koor: «õ» on kõige keerulisem

Postimees 

Laulupeole on oodata nii väliseestlaste koore kui ka täielikult välismaalastest koosnevaid koore, kes tegelikult eesti keelt ei räägi. On aga üks eriline koor, Washingtoni Festivalikoor Ameerika Ühendriikidest, mis koosneb suures osas Balti riikide õpingutele keskenduvatest estofiilidest.

Juhtkiri: 30 miljonit väärtuste eest

Postimees 

Euroopa Nõukogu ülesanne on kaitsta inimõigusi, demokraatiat ja õigusriigi põhimõtteid. Erinevalt Euroopa Liidust ulatub ta üle kogu maailmajao, jättes välja küll Valgevene, ent hõlmates näiteks Venemaad ja Aserbaidžaani. Mis sest, et nii Moskva kui Bakuu neile väärtustele vilistavad, on nad mõlemad täieõiguslikud liikmed.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.