123ru.net

Postimees

Postimees

Postimees.ee
Декабрь
2019
12345678910
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Porošenko suhtes algavati riigireetmise juurdlus

Postimees 

Ukraina riiklik juurdlusbüroo (SBI) algatas kriminaaljuurdluse ekspresident Petro Porošenko üle seoses potentsiaalse riigireetmisega 2015. aastal Donbassi konflikti lõpetamiseks mõeldud Minski leppe allkirjastamise ajal.

Trumpi ja Obama nõunikud peavad ohuks Venemaad ja Iraani

Postimees 

Venemaa väljakutse NATO-le ja demokraatlikele riikidele ning Iraani mõju Lähis-Idas on kaks enim maailma rahu ohustavat tegurit, leidsid USA ekspresidendi Barack Obama ja ametisoleva riigipea Donald Trumpi nõunik teisipäeval.
«Räpi tegelik essents ja eripära peitub tema ajakajalisuses»

Postimees 

Eesti hiphop-skeene sünnitas äsja teose, millel 16 kohalikku räpparit on vahetanud vahelduseks vähemalt kahes mõttes tavapärast formaati – esitades oma tekste a cappella ning avaldades need vinüülikogumikul, mis püüab anda üle- ja sissevaadet viimase kümnendi arengutest ning erinevatest stiilidest ja teemadest.

Räpparist võrsub poeet

Postimees 

Alustuseks isiklik positsioneering. Minu lähem kursisolek Eesti hiphopiga jääb tegelikult laias laastus nullindatesse ja on vist seotud eelkõige Chalice'i ehk Jarek Kasari tihedama tegevusega. Mäletan, et tema debüütalbum «Ühendatud inimesed» (2003) vaimustas mind millegi uue ja värskena Eesti popmuusikas. Chalice oli algupärane looja, ta polnud taandatav välismaiste hiphopparite jäljenduseks, rääkimata sellest, et ka hiphop ja räpp on tema jaoks tegelikult liiga kitsas raamistik.


EKKM ja linn alustasid läbirääkimisi

Postimees 

Täna kohtusid Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumi (EKKM) ja Tallinna linna esindajad, et leida lahendus EKKMi hoone saatuse osas. EKKMi tegevjuhi ja kuraatori Marten Esko sõnul esitas ta linnale kolm võimalikku varianti, mis võimaldaksid muuseumil jätkata samas majas.

Vihanemees.com: aga kust tuleb viha?

Postimees 

Laupäevases Postimehe lisas AK ilmus Francis Fukuyama intervjuu, kus maailmakuulus poliitik ja mõtleja nentis, et identiteet annab inimesele väärikuse. Inimestel on ettekujutus oma väärtusest ja kui teda vastavalt sellele ei kohelda, siis tekib viha.

Kuldgloobuse nominent: aasta parim abielulahutus

Postimees 

Filmimaailmas on kombeks teatud teemade juurde tagasi tulla, et iga põlvkond saaks selle kohta just teda kõnetava filmi. Mõned sellistest teemadest on igavikulised ja möödapääsmatud elusündmused: sünd, suureks kasvamine ning selle valud, surm. Mõned teised korduvad motiivid on seotud valikute, tegude ja otsustega, näiteks abielu, lapse saamine või Poola okupeerimine.

Eesti suurim munaäri haudub aastaid kahjumis

Postimees 

Eesti suurima munatootja Dava Foods Estonia AS on viimased neli aastat kahjumis olnud. Tänavu märtsis räsis firmat ka salmonellabakter, mis pühkis munadepühade toodangust viiendiku.

Tallinna Kalev pikendas peatreeneriga lepingut

Postimees 

Eesti jalgpalli kõrgliigas palliv Tallinna Kalev teatas sotsiaalmeedias, et on pikendanud lepingut praeguse peatreeneri ja endise Eesti koondise jalgpalluri Aleksandr Dmitrijeviga.

Aivar Kokk: tulumaksuvaba pensionitõus takerdus IT-lahenduste taha

Postimees 

Riigikogu rahanduskomisjoni esimees Aivar Kokk (Isamaa) ütles saates «Otse Postimehest», et pensionäridele ei saanud teha erandkorras 550-eurost tulumaksuvabastust, sest Eesti IT-lahendused ei võimaldanud seda. «Oleks pidanud olema ka vastav tulumaksuprogramm, et pensionäridele oleks erandina 550 eurot olnud tulumaksuvaba. Seda ei suudetud poole aastaga lahendada,» selgitas komisjoni esimees.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.