123ru.net

Postimees

Postimees

Postimees.ee
Сентябрь
2019

Все новости

Kurdina sündinud eestlanna: kõik unistused peab siiski täitma

Postimees 

«Kurtide kogukonnas on rohkem puudutusi kui kuuljate hulgas: tähelepanu saavutatakse sageli teise inimese kätt või õlga puudutades. Kurdid jätavad tihti kaua hüvasti: kallistavad, lepivad järgmise kohtumise kokku, suruvad kätt,» räägib Eesti Kurtide Liidu juhatuse liige Gretel Murd kuuljate ja kurtide kultuurierinevustest.

Virumaa Teataja korraldab kergejõustiku MM-i ennustusvõistluse

Postimees 

Tuleval nädalal algavad Kataris Dohas kergejõustiku maailmameistrivõistlused. Lääne-Virumaa päevaleht Virumaa Teataja korraldab sel puhul koostöös Eesti Kergejõustikuliidu, Postimehe kirjastuse ja Rakveres tegutseva Madika võimlaga lehelugejatele ennustusvõistluse.
Lagarde: Aafrika potentsiaali võti on rahu

Postimees 

Aafrika on teinud edusamme ja on nii mõneski valdkonnas arengupoliitika eeskujuks, aga kui konfliktid ei lõppe, ei saa ta oma potentsiaali rakendada, ütles endine Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF) peadirektor Christine Lagarde oma kaheksa-aastast tegevust kokku võttes.


Kuidas metalli kullaks muuta ehk Kesk-Euroopa tähistaeva all

Postimees 

Istusime Keitiga ühel laupäeva hommikul, olles ärganud enda kohta erakordselt vara, oma väikesesse Škoda Fabiasse ja reis võis alata. Ma ei olnud eelmisel ööl isegi õieti rähelnud, ehkki tavaliselt ei tule mul enne reisipäeva algust kunagi und. Õnneks reisin küll harva.

Vilepuhuja ja Trumpi telefonikõne: mida me teame

Postimees 

Salapärane vilepuhuja, USA presidendi Donald Trump telefonikõne ühe välisriigi juhiga ja sõjaline abi Ukrainale - järgnevalt kirjutame, mida me teame Washingtonis keerlevas hiljutisimast poliitilisest tormist.

Müürsepa tiimi Viimasel Lahingul juhendab Dušan Ivkovic!

Postimees 

Martin Müürsepa Viimane Lahing toob lisaks endistele tähtmängijatele Saku Suurhalli kohale terve plejaadi praeguseid ja endiseid tipptreenereid. Häid lootse jätkub nii väljakule mängima kui ka väljaku äärde korraldusi jagama. Postimees.ee ja Kanal 12 näitavad korvpalli suurüritust otsepildis.

«Lemmikute lemmik»: Võtame luubi alla lemmikloomade nahamured

Postimees 

Võtame luubi alla lemmikute nahamured ja vaatame, kuidas saab oma looma selle probleemi puhul aidata. Veel tutvume ägedate teenistuskoertega ja saame teada, mida tehakse lemmikloomaga groomingus. Lisaks otsime kodu ühele armsale varjupaiga-asukale.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.