123ru.net
World News in Estonian

Новости за 09.11.2019

Eesti hokikoondise loots Märt Eerme: see oli tahte võit!

Postimees 

Täna Tondiraba jäähallis peetud hoki Balti karikaturniiri A-grupi otsutavas mängus alistas Eesti 3:2 Leedu. Rahvuskoondise juhendaja Märt Eerme ütles, et tegemist oli kogu meeskonna suurt tahet väljendanud tulemusega.

Urmas Arumäe: terve eesti meedia on saasta täis. Prokuratuurist pole minuga keegi ühendust võtnud

Ohtuleht 

Sotsiaalmeedias sõna võtnud Mart Järviku endine nõunik Urmas Arumäe nimetab jutte huvide konfliktist tühiseks. „Kõik räägivad mingist huvide konfliktist, aga pole sellist paragrahvi karistusseadustikus. Kas see on ikka normaalne, et kogu eesti meedia arutab väidetavat Arumäe kuritegu, aga tema ise ei tea sellest veel midagi?“ kirjutas Arumäe Facebookis.
TalTech jätkab kaotuseta, Tartu kindlustas kolmandat kohta

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Võrkpalli naiste Balti liigas käisid täna väljakul kõik meie võistkonnad, võidupunktid said nendest kirja kaks. Teisel kohal jätkav TalTech/Tradehouse tõusis liidri kannule, Tartu Ülikool/Bigbank kindlustas kolmandat kohta.


Ilm püsib üsna sügiseselt leebe

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Suuremas osas Euroopas oli laupäeval võim madalrõhkkondade käes, nii oli päev sajune Suurbritannias, Kesk-Euroopas ja Põhjamaades. Kuna õhutemperatuur oli üsna madal, siis sadas lisaks vihmale mitmel pool ka lörtsi ning päikesepaisteline ja soojem oli vaid Vahemere ääres.

Minister Järvik kantsler Lemettist: ta lihtsalt valetab 

Ohtuleht 

Maaeluminister Mart Järvik on võtnud sotsiaalmeedias Facebook sõna, et kommenteerida kantsler Illar Lemetti varasemat sõnavõttu meedias. Järvik nimetab Lemetti valetajaks, kes on ametisisese kirjavahetuse avaldamisega rikkunud seadust ega tohiks töötada avalikus teenistuses. „Lemetti ise ilmselt usub, et on saatnud ajakirjandusele midagi sellist, mis kutsub esile valitsuskriisi. Paraku kõik need, kes lugeda oskavad, saavad kohe aru, et Lemetti on tulistanud paukpadruniga,“ kirjutas Järvik.

Leicester alistas Arsenali ja tõusis teiseks

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Leicester City kodus Londoni Arsenali 2:0 ja kerkis tabelis teisele positsioonile.

ФОТО: Сборная Эстонии вырвала победу в "Тондираба". Рооба показал класс

Delfi.ee 

В заключительном матче группового этапа Кубка Балтии сборная Эстонии одолела в ледовом холле "Тондираба" Литву - 3:2 (2:0, 0:0, 1:2). Победную шайбу на предпоследней минуте забросил Роберт Рооба.

Ilmataat: isadepäev tuleb vihmane

Ohtuleht 

Ilm.ee andmetel algab isadepäev ehk pühapäev pilviselt ja vihmaselt. Mõõduka tuule kõrval näitab kraadikraas kuni kümmet soojakraadi.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.