123ru.net
World News in Estonian

Новости за 28.11.2019

Omapärane jalgpalliklubi, mis propageerib lameda Maa teooriat

Ohtuleht 

Lameda Maa teooria liikumine on võtnud uue mõõtme – Hispaania tugevuselt neljandal liigatasemel mängib jalgpalliklubi nimega Flat Earth FC, mis soovib ühel kaunil päeval võita Euroopa klubivuti ihaldatuima tiitli ehk Meistrite liiga.
PÄEVAHOROSKOOP: reede, 29. november

Ohtuleht 

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

ERR.ee video: 13. Panso päevad tõid kokku 13. lennu

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

27. ja 28. novembril tähistab Teatri- ja muusikamuuseum teatrimehe ja lavakooli rajaja Voldemar Panso (1920-1977) sünniaastapäeva 13. korda Panso päevadega. Kohtumise legendaarse 13. lennuga kandis üle ja jäädvustas videosse ERR kultuuriportaal.

Korvpallitalente aitav treener: „Kui meestel on selline tahe olla teistest parem, siis kes olen mina, et pole nõus aitama?“

Ohtuleht 

„Kui rääkida minu korvpallurikarjäärist, tuleb mulle alati meelde Janar Soo ütlus: et nimetada seda karjääriks, pead olema midagi saavutanud. Mängisin kolm aastat Eesti meistriliigas, aga päris jalgu alla ei saanudki,“ räägib Sixten Tomingas. Olgugi et tema palluritee jäi lühikeseks, on 28aastane tegus mees treenerina aidanud mitmeid Maarjamaa andekaid noori. Suvel individuaalselt rassimine on tema silmis korvpallitalendile möödapääsmatu.

Reede on vihmane ja tuuline

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Reedel püsib ilm sombune, tuul tõuseb ja sooja on kuni 7 kraadi.

USA-s varjutab tänupüha tormine ilm

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

USA-s tähistatakse tänupüha ning enamik ameeriklasi on valmis ühe õhtusöögi jooksul ära sööma umbes 3000 kilokalorit. Tänavu on aga pühademeeleolu rikkunud tormine ilm, mistõttu on paljud reisijad lumevangis.

Politsei koputab Kaitseliidu õppuse käigus kodude uksele

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Reede õhtul algavale Kaitseliidu õppusele Orkaan on kaasatud tänavu ka politseinikud, kes neljas maakonnas - Saaremaal, Hiiumaal, Läänemaal ja Pärnumaal - käivad laupäeval mõnes väljavalitud külas valgel ajal n-ö ukselt uksele .

Правительство одобрило предложения по созданию программ развития в области образования и молодежной работы

Delfi.ee 

Правительство на сегодняшнем кабинетном заседании обсудило и одобрило в форме решения заседания правительства предложения, касающиеся составления программ развития в области образования и молодежной работы на 2021-2035 год, сообщает коммуникационное бюро правительства.

Fotod: USA president tegi üllatusvisiidi Afganistani

Postimees 

USA president Donald Trump tegi neljapäeval üllatusvisiidi Afganistani, et tähistada tänupüha koos seal teenivate ameeriklastega, teatas koos riigipeaga reisiv uudisteagentuuri AFP ajakirjanik.

Suri endine Hollandi tipptreener

Ohtuleht 

Täna suri 63aastasena endine Hollandi jalgpallitreener Pim Verbeek, kes võitles viimased neli aastat vähiga.

Aasta kodu perenaine: valasime ka vundamendi ise, sest nii hoiab palju raha kokku

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

"Ringvaate" reporter Hannes Hermaküla käis külas enda onupojal Marek Hermakülal ja tema abikaasa Merlynil, kes võitsid Aasta Kodu 2019 konkursi. Loost selgub nii see, kuidas nad oma kodu lahenduse peale tulid ning miks on kogu nende mööbel maapinnast küllalt kõrgel.

Laste hambad on vaatamata tasuta ravile halvas seisus

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Enam kui pooltel Eesti kuueaastastel lastel on mõni kiiret lappimist vajav hambaauk, selgub hiljutisest uuringust. Nii tohtrid kui ka ametnikud tunnistavad, et olukord on hull vaatamata sellele, et laste hambaravi on tasuta. Kui auklik on täiskasvanute naeratus, ei ole veel teada, sest uuring alles algas.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.