123ru.net
World News in Estonian

Новости за 11.11.2019

Ukraina rahvasaadik: peame maailmale näitama, et meie oleme rahuks valmis

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

President Volodõmõr Zelenski erakonda kuuluv Ukraina rahvasaadik Mõkõta Poturajev ütles intervjuus "Välisilmale", et Kiiev peab olema aktiivne näitamaks oma valmisolekut rahuks, et mitte anda Venemaale ja nende sõpradele mõnes Euroopas riigis argumente öelda: "Ukraina ei taha rahu. Venemaa pole süüdi. Võtke sanktsioonid ära."
KOGEMUSLUGU | Pimedale ajale vastu valgusteraapiaga!

Ohtuleht 

Juba algabki aasta kõige pimedam aeg, mil vahel ei näe päikest mitu päeva. Pole siis ime, kui peale kipub valguseigatsus või hullemal juhul põhjamaine kaamos. Seda leevendavad teraapilised valguslambid. Uurime, kas ja kuidas need töötavad.


"Välisilm" uuris, kas maailma protestilaineid miski ka ühendab

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Viimastel kuude üheks märksõnaks välisuudiste kirjutamisel on olnud meeleavaldus. Meelt avaldatakse maailma eri paigus, erinevates kultuuriruumides ja justkui ka erinevatel põhjustel. Meelt avaldavad rikkad ja vaesed, haritud ja veidi vähem koolis käinud inimesed. Mis neid protestiaktsioone aga ühendab, arutles "Välisilm".

Levadia uus peatreener Martin Reim: minu jaoks pole Flora taust probleem

Ohtuleht 

Ligemale 20 aastat Flora süsteemi kuulunud ning rohevalgeid nii mängija kui ka treenerina esindanud Martin Reim (48) keeras oma elus uue peatüki, kui temast sai Tallinna FCI Levadia peatreener. „20 aastat tagasi ei oleks osanud ma seda oodata, aga see on jalgpalluri elu,“ lausub endine Eesti koondise juhendaja.

Narva autojuhtidele uued ringristmikud ei meeldi

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Narva autojuhtidele ei meeldi tänavatele rajatud ringristmikud, mis nende hinnangul segadust tekitavad ja liiklust takistavad. Linnavalitsus rõhub liiklusohutusele ja teiste Eesti linnade kogemusele.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.