123ru.net
World News in Estonian

Новости за 27.11.2019

Kaja Kallas ei vaidlusta politsei otsust

Ohtuleht 

Reformierakonna esimees Kaja Kallas ei vaidlusta prokuratuuris politsei otsust mitte alustada kriminaalmenetlust talle tapmisähvarduse teinud meeste suhtes.

Valga-Valka pidi koduväljakul leppima kindla kaotusega

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eesti-Läti korvpalliliigas peeti kolmapäeval kaks mängu, milles Jurmala teenis võõrsil kindla võidu BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa üle ning Riia VEF suutis tugeva viimase neljandiku toel BK Liepaja seljatada.
RKK teadur: Türgi mure on põhjendatud, aga meie saame vähe aidata

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Türgi otsus blokeerida Balti riikide ja Poola kaitseplaanide uuendamist NATO-s peegeldab Ankara legitiimset muret, mille lahendamiseks meie väga palju teha ei saa, ütles Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse (RKK) teadur.


Eneseotsingute petlik lõpp-punkt?

Postimees 

Uusi vorme on vaja, aga kui neid ei ole, siis parem ärgu olgu midagi! Nii kuulutas Tšehhovi «Kajakas» noor kirjanik Konstantin Gavrilovitš Treplev – tulise hinge, kuuma pea ja suure suuga tegelane, kes läks näidendi finaalis vabasurma. Põhjuseks tunnetatud suutmatus olla loojana selle modernistliku ideaali vääriline. Ning otsapidi ka oskamatus konverteerida oma sisemist melanhooliat väliseks sarmiks ja väljendussuutlikuks loominguks.

Pärnu dilemma: kas ehitada enne uus sild või parandada vana?

Ohtuleht 

„Sellel talvel ei muutu Pärnu vanal sillal mitte midagi, kui just midagi erakorralist ei juhtu,“ ütleb Pärnu linna meedianõunik Teet Roosaar. Ümberehituse ettevalmistamise käigus silda hinnanud ekspertide sõnul vana sild ohtlik ei ole, kuid vajab võimalikult kiiresti põhjalikku remonti.

Putin lubab täita UEFA ja vutifännide ootused

Postimees 

Venemaa teeb kõik endast oleneva 2020. aasta jalgpalli Euroopa meistrivõistluste edukaks võõrustamiseks, ütles president Vladimir Putin kolmapäeval, kuigi riiki ähvardab dopingusüüdistuste tõttu nelja-aastane võistluskeeld.

Saaremaa kuldehet saab Kuressaare lossis näha vaid loetud päevad

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Põhjamaades ja Inglismaal, aga lausa ka USA-s ja Kanadas uudisekünnise ületanud Kesk-Saaremaal maapõuest välja tulnud kullaleid on nüüd kogu oma eheduses Kuressaare lossis kõigile vaatamiseks välja pandud. Seda aga ainult viieks päevaks.

Подозрение: молодой человек на авто сбил 14-летнюю школьницу с целью убить ее

Delfi.ee 

Издание Eesti Ekspress пишет о странном случае, который расследует полиция: ранним утром 19 октября этого года на шоссе Яэсмяэ-Хагери водитель на автомобиле Volvo V70 сбил 14-летнюю школьницу и скрылся с места происшествия.

Erakonnad esitasid oma soovid katuserahade jaotamiseks

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Riigikogu viiest fraktsioonist neli esitasid kolmapäeval täitunud tähtajaks rahanduskomisjonile oma ettepanekud regionaalseteks investeeringuteks ehk niinimetatud katuseraha jagamiseks, Reformierakond loobus juba traditsiooniliselt sellest võimalusest.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.