123ru.net
World News in Estonian

Новости за 24.11.2019

Cagliari ja Lecce kohtumine lükati tugeva vihma tõttu edasi

Err.ee (sport) 

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 13. voorus pidid pühapäeva õhtul kohtuma Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari ja koduväljakul mängiv Lecce. Kohtumine lükati aga tugeva vihma tõttu edasi.

ERR käis auhinnatud maiustusi valmistamas

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eestis tehtud balsamico-äädika ning sinepi, mee ja rosmariini trühvel pälvisid šokolaadi maailmameistrivõistlustel hõbe- ja pronksmedali.
PÖFF Shorts võitjad selgunud!

Postimees 

Rahvusvaheline lühifilmide ja animatsiooni festival PÖFF Shorts kuulutas Olmeulmade kollektiivi poolt lavastatud auhinnatseremoonial 24. novembril klubis Hollywood välja viie võistlusprogrammi võitjad.

AK küsis tuntud Eesti inimestelt, kuidas neid ähvardatud on

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Viimastel nädalatel on mitmed poliitikud ja ajakirjanikud avalikustanud neile saadetud ähvardusi. "Aktuaalne kaamera. Nädal" küsis tuntud eestlastelt, mismoodi ja mille eest on neid internetis solvatud või sõimatud.

Kui suurelt võib võita? Kas 8 : 0 on vastase suhtes ebaviisakas?

Ohtuleht 

Pühapäeva pärastlõuna. Suvi. Väljas on 21 kraadi sooja ning taevas särab päike. Oled äsja lõpetanud väikelinna idüllilises aias pannkookide söömise ning sead sammud vutimurule, kus ootab ees rahvaliiga jalgpallimatš. Külla tulevad pealinnavurled. Mäng algab: üks, kaks, kolm... kaheksa, kuniks kõlab päästev lõpuvile. 0 : 8 sahmakas! „On vast raiped,“ podised vaikselt putsasid jalast tõmmates, „kas nad ei võinud siis tuure tagasi tõmmata ning viisakaks jääda?“


"AK. Nädal" küsis riigikogulastelt, mida nemad "plaan B-st" arvavad

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Siseminister Mart Helme väide Soome ajakirjanikele antud intervjuus, et Eesti valitsus valmistab ette plaani B puhuks, kui NATO alt veab, ehmatas paljusid. Ka Mart Helme ise asus öeldut pehmendama. "Aktuaalne kaamera. Nädal" küsis riigikogu sõjanduse asjatundjatelt, kas üldse või millist varuplaani Eesti vajaks.

Hauke: arvasin ekslikult, et ainus viis maailma tippu jõuda on kasutada dopingut

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Seefeldi suusaalade MM-il dopinguga vahele jäänud austerlane Max Hauke andis eksklusiivintervjuu Rootsi väljaandele Expressen. Suusataja avaldas esmakordselt, mis viis ta dopinguradadele, millised olid tema emotsioonid enne, pärast ja ka dopingu tarvitamise ajal. Ühtlasi tunnistas Hauke, et tegi elus ühe suurima vea.

Seitsmenda näosaate võidumees Karmo Nigula: see on raskeim lugu, mida selles saates teinud olen!

Ohtuleht 

“Su nägu kõlab varsti tuttavalt” seitsmenda saate võitis Karmo Nigula, kes kehastus Belgia räppariks Stromaeks ja tõi lavale energilise ja ägeda tantsunumbri. Karmo murdis oma kaasvõistlejate Eleryn Tiidu ja Madis Arro võitudejada: seni on Eleryn kinni pannud neli saadet ning Madis kaks. “Esimene võit! See on naljakas, et ma olen saanud peaaegu kõiki kohti: alguses olin viies, siis teine ja neljas, nüüd esimene. Mul on väga hea meel!” rõõmustab ta.

"AK. Nädal": kuivõrd on õpetaja muutunud justkui klienditeenindajaks?

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Viimsi vallavalitsus vallandas Haabneeme kooli direktori, viidates koolis aset leidnud juhtumitele, kus üks õpetaja kasutas füüsilist jõudu laste korrale kutsumiseks. Vallandamine põhjustas lastes ja nende vanemates pahameeletormi, mistõttu otsus tühistati. Kuivõrd on õpetaja muutunud justkui kõigest klienditeenindajaks, uuris "Aktuaalne kaamera. Nädal".

Tahad tulemuslikumalt treenida? Õpi lõõgastuma!

Ohtuleht 

Kui soovid, et trennist oleks kasu, pead õppima korralikult välja puhkama - väsimus vähendab treeningu käigus kiirust ja reaktsiooniaega, teeb nõrgemaks ning mõjutab üldist sooritust.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.