Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika-2019
Ordizia - Ordizia, 165,7 км 1. Rafael Valls (Spa) Movistar Team 2. Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Vito-Feirense-PNB 3. Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
Ordizia - Ordizia, 165,7 км
1
Rafael Valls (Spa) Movistar Team
3:55:06
2
Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Vito-Feirense-PNB
0:00:29
3
Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
4
Jetse Bol (Ned) Burgos-BH
5
Sergei Chernetskii (Rus) Caja Rural-Seguros RGA
6
Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
7
Masahiro Ishigami (Jpn)
8
Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
9
Isaac Canton Serrano (Spa) Kometa Cycling Team
10
Anass Ait El Abdia (Mar) Vib Sports
11
João Rodrigues (Por) W52-FC Porto
12
Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx
13
Unai Cuadrado Ruiz De Gauna (Spa) Equipo Euskadi
14
António Ferreira Carvalho (Por) W52-FC Porto
15
Awet Gebremedhin (Eri) Israel Cycling Academy
16
Javier Moreno Bazan (Spa) Delko Marseille Provence KTM
0:00:35
17
Márton Dina (Hun) Pannon Cycling Team
0:01:26
18
Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
19
Jaime Castrillo (Spa) Movistar Team
0:01:28
20
Alexander Aranburu Deba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
0:02:35
21
Angel Madrazo Ruiz (Spa) Burgos-BH
0:02:52
22
Alexis Guerin (Fra) Delko Marseille Provence KTM
0:02:58
23
Alexander Cataford (Can) Israel Cycling Academy
0:03:18
24
David Livramento (Por) Sporting / Tavira
0:03:28
25
Oscar Pelegri Ferrandis (Spa) Vito-Feirense-PNB
26
Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
0:04:52
27
Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
0:05:44
28
Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
29
Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos-BH
30
Gustavo Cesar Veloso (Spa) W52-FC Porto
31
Rui Vinhas (Por) W52-FC Porto
0:07:21
32
Lucas De Rossi (Fra) Delko Marseille Provence KTM
33
Savva Novikov (Rus) Lokosphinx
34
Domingos Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
35
Atsushi Oka (Jpn) Utsunomiya Blitzen
0:09:00
36
Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
37
Manabu Ishibashi (Jpn) Team Bridgestone Cycling
38
Bernat Font Mas (Spa) 303 Project
39
Jon Irisarri Ricon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
40
Yoann Paillot (Fra) St Michel-Auber 93
41
Flavien Maurelet (Fra) St Michel-Auber 93
42
Jose Manuel Gutierrez Revuelta (Spa) Guerciotti -Kiwi Atlantico
0:10:52
43
Samuel Caldeira (Por) W52-FC Porto
0:11:31
44
Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos-BH
45
Nicolas Sessler (Bra) Burgos-BH
46
Daniel José Pereira Mestre (Por) W52-FC Porto
47
Gabriel Reguero Corral (Spa) Vib Sports
48
Hector Carretero (Spa) Movistar Team
49
Juan Camacho Del Fresno (Spa) Kometa Cycling Team
50
Michel Ries (Lux) Kometa Cycling Team
51
Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
52
Jose Antonio Garcia Martin (Spa) Kometa Cycling Team
53
Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
54
Fernando Barcelo Aragon (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
55
Camille Thominet (Fra) St Michel-Auber 93
56
Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Equipo Euskadi
57
David Galarreta Ugarte (Spa) Guerciotti -Kiwi Atlantico
58
Diego Lopez Fuentes (Spa) Equipo Euskadi
59
Mikel Alonso Flores (Spa) Equipo Euskadi
60
Omer Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy
61
Arseny Nikiforov (Rus) Lokosphinx
62
António Ferreira (Por) Vito-Feirense-PNB
63
Pedro Andrade (Por) Vito-Feirense-PNB
64
João Leite (Por) Vito-Feirense-PNB
65
João Barbosa (Por) Vito-Feirense-PNB
0:11:35
66
Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Equipo Euskadi
0:12:59
67
Txomin Juaristi Arrieta (Spa) Equipo Euskadi
68
Nariyuki Masuda (Jpn) Utsunomiya Blitzen
0:15:51
69
Jose Carlos Nuñez Sanchez (Spa) Guerciotti-Kiwi Atlantico
0:18:01