Мы в Telegram
Добавить новость
Главные новости Слуцка
Слуцк
Июнь
2019

„Слуцк” на хатняй арэне перамог „Мінск”

0

"Цукровыя" з 10 ачкамі ідуць 12-мі ў табліцы, "гараджане" з дзевяццю баламі на 14-м месцы.

„Слуцк” на хатняй арэне перамог „Мінск” у матчы 12-га тура чэмпіянату краіны па футболе. Лік сустрэчы – 1:0. Адзіны мяч забіў Павел Назаранка. „Цукровыя” з 10 ачкамі ідуць 12-мі ў табліцы, „гараджане” з дзевяццю баламі на 14-м месцы.

„Табол” адолеў „Окжэтпес”

У матчы 15-га тура чэмпіянату Казахстана „Табол” на сваім полі адолеў „Окжэтпес” (2:0). Беларускі форвард гаспадароў Міхаіл Гардзяйчук застаўся на лаве запасных, як і яго суайчыннік абаронца гасцей Уладзіслаў Касмынін. „Табол” займае другое месца, а „Окжэтпес” — восьмае.

Уладзіслава Калячонка выбрала «Фларыда»

Клубы НХЛ абралі двух беларускіх гульцоў на штогадовым драфце маладых талентаў. Капітан юнацкай зборнай абаронца Уладзіслаў Калячонак быў выбраны «Фларыдай» у другім раўндзе пад агульным 52-м нумарам. Гэта самы высокі пік сярод беларусаў за апошнія 16 гадоў. У 2003 годзе Андрэй Касціцын быў 10-м. Уладзіслаў Калячонак правёў сезон у лізе WHL, дзе набраў 29 (4 + 25) ачкоў у складзе клуба «Флінт».

У трэцім раўндзе пад агульным 91-м нумарам «Вашынгтан» абраў цэнтрфорварда Аляксея Пратасава. Ён стаў чэмпіёнам WHL ў складзе клуба «Прынц Альберт». У актыве беларуса 62 (23 + 39) ачкі ў 84 матчах.

Акрамя таго, у 3-м раўндзе пад 70-м нумарам «Нью-Джэрсі» абраў таксама абаронцу Данііла Місюлю – беларуса, які прыняў расейскае грамадзянства.

20 тысяч еўра чаявых ад Крышціяна Раналду

Нападнік „Ювентуса” і зборнай Партугаліі Крышціяну Раналду пакінуў 20 тысяч еўра чаявых супрацоўнікам курорта Коста-Наварына, дзе ён адпачываў з сям’ёй. Як паведамляе Corriere dello Sport, на грэцкім курорце партугалец і яго сям’я правялі сем дзён. Суткі знаходжання ў Коста-Наварына абыходзіліся 34-гадоваму нападніку „Старой Сіньёры” 8 тысяч еўра. Па завяршэнні адпачынку футбаліст пакінуў супрацоўнікам курорта каля 20 тысяч еўра чаявых за якасць абслугоўвання.

Беларускае Радыё Рацыя






Загрузка...


Губернаторы России
Москва

Собянин: Искусственный интеллект станет базовой медицинской технологией в Москве


Спорт в России и мире
Москва

Команда подмосковного главка Росгвардии заняла призовое место на чемпионате Центрального округа по стрельбе из боевого ручного стрелкового оружия


Загрузка...

Все новости спорта сегодня


Новости тенниса
Новак Джокович

Кто отец Дианы Джокович?


Загрузка...


123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.


Загрузка...

Загрузка...

Экология в России и мире
Москва

Москвичам назвали пять мест, где можно полюбоваться цветущей сакурой





Путин в России и мире
Москва

Эксперт Президентской академии в Санкт-Петербурге о формировании взаимовыгодного международного сотрудничества


Лукашенко в Минской области
Минск

Лукашенко: на территории Польши и Прибалтики готовят атаки на восток




123ru.netмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

123ru.net — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.





Зеленский в Украине и мире
Киев

Захарова: встречи по продвижению "формулы Зеленского" дают Киеву чувство вседозволенности


Навальный в России и мире


Здоровье в России и мире


Частные объявления в Слуцке, в Минской области и в России






Загрузка...

Загрузка...



Татьяна Рязапова

Предложения АИРР поддержала комиссия Госсовета



Слуцк

Фигуристка-ноунейм обвинила великую Слуцкую в употреблении допинга. Уверяет, что ее знает весь мир

Друзья 123ru.net


Информационные партнёры 123ru.net



Спонсоры 123ru.net