2022

Новости за 26.08.2022

Runjaić: Podoba mi się ten mecz i ten wynik

Legioniści

Kosta Runjaić (trener Legii): Na początku gratulacje dla zespołu. To ważne zwycięstwo. Wiemy, że poprzednie mecze przeciwko Stali nie były łatwe, osiągaliśmy słabe wyniki. Chcieliśmy zmienić tę statystykę dziś wieczorem i cel osiągnęliśmy. To zasłużone zwycięstwo, byliśmy lepszym zespołem w obu połowach spotkania. Mecz był jednak trudny, stykowy, w piłce wszystko może się zdarzyć, jest nieprzewidywalna.

Co za zakończenie "sagi" z Murańskimi! Nie doszło do elektryzującej walki

Interia.pl

Na gali Fame MMA 15 miały być trzy walki z udziałem familii Murańskich, ale doszło tylko do dwóch. W obu przedstawiciele tej rodziny ponieśli porażki z Arkadiuszem Tańculą. Nie doszło do elektryzującej kibiców potyczki Jacka Murańskiego z Tomaszem "Szalonym Reporterem" Matysiakiem.

Lekkoatletyka. Rozmys z rozmysłem. Zajęczyca kibiców zachwyca.

Glos Wielkopolski

Podczas lekkoatletycznego mityngu „Athletissima” w Lozannie, zaliczanego do prestiżowego cyklu „Wanda Diamond League”, Michał Rozmys uplasował się na 5. miejscu w biegu na dystansie 1500 metrów, bijąc - czasem 3:32.43 - rekord życiowy o 0.24 sekundy. To wciąż drugi wynik w historii polskiej lekkoatletyki w tej konkurencji. Szybciej biegał tylko Marcin Lewandowski (3:30.42). Na „Stade Olympique de la Pontaise” bezkonkurencyjny okazał się niesamowity Norweg - Jakob Ingebrigtsen, który uzyskał najlepszy... Читать дальше...

Kamil Semeniuk: Czujemy nie tylko świeżość, ale także energię z trybun

Polsatnews.pl (sport)

Reprezentacja Polski pewnie wygrała z Bułgarią w pierwszym meczu siatkarskich mistrzów świata. Zwycięstwo w trzech setach nad rywalami to w dużym stopniu zasługa Kamila Semeniuka, który pokazał się w katowickim Spodku z bardzo dobrej strony. - Czuliśmy nie tylko świeżość, ale także tę energię z trybun. To fantastyczne uczucie zagrać na tak pięknej arenie, w mekce naszej polskiej siatkówki - stwierdził przyjmujący biało-czerwonych.

Przestroga po wielkim triumfie! "To może być pułapka"

Interia.pl

- Jeżeli utrzymalibyśmy taki poziom jak z pierwszego seta w całym turnieju to możemy zrobić w nim rzeczywiście fajne rzeczy - uważa Jakub Kochanowski. 25-letni środkowy wspólnie z kolegami rozegrał przeciw Bułgarii świetny mecz. Reprezentacja Polski bardzo udanie rozpoczęła mistrzostwa świata.

WROCŁAW CZYLI JAK STRACIĆ ABY ZYSKAĆ...

Salon24

Pisanie felietonu dzień przed jednym z najważniejszych Grand Prix w tym roku – we Wrocławiu - jest zadaniem ryzykownym. Chyba że nie napiszę ani słowa o żużlu... Czy Bartek Zmarzlik zrobi kolejny krok w kierunku swojego trzeciego tytułu mistrza świata ? Czy Patryk Dudek będzie...

Małgorzata Rozenek leży na Radosławie z zawieszoną na szyi wejściówką do "DDTVN", dumnie ogłaszając: "Czuję się częścią tej ekipy" (FOTO) - Pudelek

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Małgorzata Rozenek leży na Radosławie z zawieszoną na szyi wejściówką do "DDTVN", dumnie ogłaszając: "Czuję się częścią tej ekipy" (FOTO)  Pudelek
  2. Nie zgrali się na scenie. Rozenek i Skórzyński już zaliczyli pierwszą wpadkę?  Wirtualna Polska
  3. Qczaj gratuluje Rozenek roli w "Dzień dobry TVN". Chwilę później wbija szpilę. "W głowie się nie mieści"  Plotek.pl
  4. Gwiazdy telewizji TVN dla naTemat o nowych rolach i "byciu sobą"  naTemat.pl
  5. Małgorzata Rozenek o swoim debiucie w "Dzień dobry TVN". Читать дальше...

Grzegorz Krychowiak w końcu zadebiutował

SportoweFakty.wp.pl

Grzegorz Krychowiak od kilku tygodni czekał na debiut w nowych barwach. Polak wybiegł w pierwszym składzie na wygrany 3:0 mecz 1. kolejki saudyjskiej ekstraklasy.

Wisła popłynęła po czerwonej kartce

Po emocjonujących 90 minutach Chrobry Głogów pokonał Wisłę Kraków 2:1 po dwóch golach Mateusza Machaja z dwóch rzutów karnych. Goście prowadzili po debiutanckim trafieniu Angela Rodado, ale kwadrans później czerwoną kartkę otrzymał Luis Fernandez.

Carlitos! Hiszpan zapewnił Legii trzy punkty w Mielcu [WIDEO]

Dziennik

Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Stal Mielec 1:0. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Carlitos. Hiszpan mecz rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w drugiej połowie, a w 74. minucie trafił do siatki gospodarzy.

Джиган

Джиган запретит дочери Ариеле встречаться с определенной категорией парней

Сбер

Сбер подарил Орлу умный фонтан

Największe pułapki na grzybiarzy. 10 najczęstszych grzybowych pomyłek. Skutki błędu mogą być tragiczne 27.08.2022

Dziennik Polski

O pomyłkę na grzybobraniu nietrudno. Nawet wprawiony grzybiarz może się zagapić i zgarnąć do koszyka goryczaka zamiast prawdziwka. Najważniejsza zasada jest jednak taka, żeby zbierać wyłącznie grzyby, co do których nie mamy wątpliwości, że są jadalne. Błąd może mieć tragiczne skutki. W galerii 10 najczęstszych grzybowych pomyłek.

Wisła Kraków zaczęła znakomicie. A potem nastąpił koszmar - Sport.pl

1. Wisła Kraków zaczęła znakomicie. A potem nastąpił koszmar  Sport.pl
  2. Piłkarz Wisły Kraków stracił głowę i wyleciał z boiska. "Jak można zrobić coś takiego" [WIDEO]  Meczyki.pl
  3. Czerwona kartka i dwa karne! Wielkie kontrowersje w meczu Wisły!  Interia Sport
  4. Wisła Kraków. „Biała Gwiazda” przegrywa w Głogowie po dwóch karnych dla Chrobrego  Gazeta Krakowska
  5. Wisła popłynęła po czerwonej kartce. Rezerwowy egzekutor  Sportowefakty
  6. Zobacz wszystkie materiały... Читать дальше...

Diamentowa Liga: Rekord życiowy Michała Rozmysa na 1500 m

Michał Rozmys pobił rekord życiowy i zajął piąte miejsce w biegu na 1500 m podczas mityngu Diamentowej Ligi w Lozannie. Triumfował w tej konkurencji Norweg Jakob Ingebrigtsen, który uzyskał najlepszy w tym roku wynik na świecie - 3.29,05. Czas Polaka - 3.32,43.

Wisła Kraków zaczęła znakomicie. A potem nastąpił koszmar

Sport.pl

Wisła Kraków prowadziła 1:0 z Chrobrym Głogów od szóstej minuty, ale ostatecznie przegrała 1:2 po dwóch rzutach karnych. Pierwszą bramkę w nowych barwach zdobył Angel Rodado. Wykończenie hiszpańskiego napastnika - wielka klasa. Tego z kolei nie można powiedzieć o zachowaniu Luisa Fernandeza.

Rekord życiowy Rozmysa na mityngu Diamentowej Ligi

Dziennik

Wcale nie jest tak dobrze, jak się wydaje. Mateusz Bieniek mówi to wprost - Interia Sport

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Wcale nie jest tak dobrze, jak się wydaje. Mateusz Bieniek mówi to wprost  Interia Sport
  2. Polska rozbiła Bułgarię! "Możemy grać jeszcze lepiej" | MŚ siatkarzy 2022  Polsat Sport
  3. Kamil Semeniuk: Czujemy nie tylko świeżość, ale także energię z trybun  polsatsport.pl
  4. Ocena Grbicia nie pozostawia wątpliwości. "To było jak symfonia"  Interia Sport
  5. Perfekcyjne otwarcie Polaków! "Kibice byli siódmym zawodnikiem na boisku" | MŚ siatkarzy 2022  Polsat Sport