123ru.net

Dziennik Polski

Dziennik Polski

Dziennik.krakow.pl

Сатановский предложил Трампу сбежать в Россию от проблем в США

Шура, Стас Костюшкин, Ханна, Юлианна Караулова, Анна Хилькевич, Дмитрий Губерниев и другие звезды в новом сезоне шоу «Студия СОЮЗ» на ТНТ!

Мордашов заявил, что экономическая изоляция станет для России катастрофой

Голикова рассказала о бесплатной вакцинации от COVID-19 в России

Январь
2021
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

UWAGA! GIF wycofuje popularne leki. Masz je w domu? Natychmiast wyrzuć [LISTA 2021 ROK]

Dziennik Polski 

Główny Inspektor Farmaceutyczny tylko w ostatnim czasie wycofał ze sprzedaży w aptekach w całej Polsce kilkanaście różnych leków. Na liście preparatów, które powinny zniknąć z półek, znalazły się między innymi niektóre serie popularnych medykamentów stosowanych na problemy żołądkowe. Wycofano także tlen medyczny jaki używany jest do leczenia koronawirusa. Zobacz w naszej galerii, jakie preparaty wycofał w ostatnim czasie GIF i sprawdź, czy nie masz usuniętych z aptek leków w domu. Kliknij w przycisk... Читать дальше...

Re-Plast Unia Oświęcim – Stoczniowiec Gdańsk. Mecz z gatunku tych, co to trzeba wygrać i...zapomnieć. Debiut Gilberta Brule

Dziennik Polski 

Re-Plast Unia Oświęcim pokonała we własnej hali Stoczniowca Gdańsk, ale ani styl, ani skuteczność, wciąż nie napawają optymizmem w perspektywie konfrontacji przeciwko mistrzowski Polski, tyskiemu GKS, do której dojdzie przy Chemików 17 stycznia 2021. W meczu przeciwko gdańszczanom w obozie oświęcimian zadebiutował Kanadyjczyk Gilbert Brule, mający na swoim koncie 299 występów w NHL.
Wisła Kraków. Tim Hall: Słyszałem dużo dobrego o Wiśle

Dziennik Polski 

Tim Hall w czwartek podpisał kontrakt z Wisłą Kraków, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia. Nowy zawodnik „Białej Gwiazdy” po podpisaniu umowy podzielił się swoimi wrażeniami z oficjalnym serwisem internetowym Wisły.

Skoki dzisiaj Zakopane 2021: transmisja, wyniki na żywo, program, miejsca Polaków 15.01

Dziennik Polski 

Skoki narciarskie transmisja na żywo dzisiaj - zawody Pucharu Świata w Zakopanem 2021, sprawdź wyniki. W piątek na Wielkiej Krokwi odbyły się kwalifikacje, nie były pomyślne dla Piotra Żyły, który został zdyskwalifikowany. W sobotę i niedzielę konkursy (drużynowy i indywidualny). Oto wyniki live ze skoków Zakopane 2021, program imprezy, gdzie kiedy i o której dziś skoki. Sprawdź, gdzie oglądać za darmo, transmisja w TV i internecie stream online.

Piotr Żyła MEMY Skoczek narciarski z Wisły - pogromca skoczni, dziennikarzy TV i damskich serc 15.01.2021

Dziennik Polski 

Piotr Żyła jest nieustanną inspiracją dla internautów, z których wielu wprost go uwielbia. Skoczek narciarski z Wisły jest tak dobry na skoczni i przed mikrofonem, że przebija nawet... memy o samym sobie. Czasem wystarczy po prostu go posłuchać albo przeczytać to, co napisał w mediach społecznościowych. Sezon w skokach się rozkręca, więc sprawdźcie w GALERII, co nowego u Piotra Żyły. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Skoki narciarskie: PŚ Zakopane 2021. Wyniki na żywo dziś. Polacy walczą o wysokie miejsca. Transmisja live, gdzie i kiedy skoki 15.01.2021

Dziennik Polski 

Skoki narciarskie - wyniki na żywo dziś. Kolejny przystanek Pucharu Świata to Zakopane. Dzisiaj w piątek 15.01 odbyły się tam kwalifikacje, w sobotę 16.01 konkurs drużynowy, a w niedzielę 17.01 - konkurs indywidualny. Tu znajdziesz najważniejsze informacje o PŚ Zakopane 2021: wyniki na żywo, program, plan transmisji (TVP i Eurosport), gdzie oglądać dziś za darmo. Aktualizacja 15.01.2021.

Today24.proСлухи, сплетни...
Новости Москвы на Moscow.media


Все города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.