123ru.net
World News in Latvian

Доктор с пистолетом. Медика из Петербурга задержали за нападение на женщину

«Белая ворона и бунтарка»: всплыли подробности жизни скандальной певицы Жанны Агузаровой в Новосибирске

Видео с юбилея барда представили сотрудники Мемориального музея Булата Окуджавы

Фанаты сравнили Волочкову с Гераклом на новом фото в бикини

Персональные новости

Новости за 05.04.2021

Pasaule vienā lappusē

IR 

Pasaules tirgi

Amsterdamas vilinājums
Lai gan Brexit ietekmē no Londonas uz Parīzi līdz šim pārcēlušās 88 finanšu kompānijas, uz Frankfurti — 56, bet uz Amsterdamu tikai 47, tieši Nīderlandes lielākā pilsēta šobrīd kļuvusi par lielāko akciju tirdzniecības centru Eiropas Savienībā. Gada pirmajos mēnešos Amsterdamas biržā apgrozīta piektā daļa no visiem eiro darījumiem, kuru vidējā ikdienas vērtība ir 40 miljardi. Pirms Brexit tika lēsts, ka britu galvaspilsētu pametīs 7500—10 000 labi apmaksātu finansistu. Читать дальше...

Dalos pieredzē: kā iekarot dārza mēbeļu tirgu?

IR 

RePlastic

Īsumā. Jānis Kravalis pirms pāris gadiem sāka pētīt plastmasas pārkausēšanas tehnoloģiju. Šobrīd viņa uzņēmums RePlastic ražo dārza mēbeles no pārstrādātas plastmasas. Mērķis. Mudināt cilvēkus šķirot atkritumus un parādīt, ka tiem var dot otru dzīvi. Skaistākais. «Apsēsties uz krēsla, kurš radīts no daudziem kilogramiem pārstrādātas plastmasas, un apzināties, ka ar šo plastmasu varēja būt piesārņota daba mums apkārt, ja tā netiktu savākta, sašķirota un pārstrādāta jaunos produktos.»... Читать дальше...
Cienīgi jaunumi

IR 

2021. gads tehnoloģiju pasaulē sācies tikpat klusi kā citās dzīves jomās — patērētāju elektronikas izstāde CES janvārī notika tiešsaistē, tradicionāli nozīmīgākais gada pirmās puses notikums Eiropā Mobilās pasaules kongress (MWC) Barselonā no ierastā laika februāra beigās pārcelts uz jūnija nogali. Arī jauni produkti tirgū ieplūst mazākā apjomā un bez pompoziem pieteikumiem. Taču arī starp tiem ir ievērības cienīgi jaunumi.

Читать дальше...

Tempus fugit*

IR 

Vai esat gatavi sev godīgi pavaicāt, cik vērts ir jūsu laiks?

The post Tempus fugit* appeared first on IR.lv.Jelgavā norēķiniem izmanto viltotu naudu

Kasjauns.lv 

Jelgavas apkārtnē konstatēti divi gadījumi, kad personas mēģinājušas norēķināties ar viltotām banknotēm, tostarp vienā no šiem gadījumiem tas izdevies, vēsta TV3 ziņas.

Bļugers: uz ledus jutos patiesi labi

Kasjauns.lv 

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ir atkopies no gūtā savainojuma un pirmajos treniņos uz ledus juties ļoti labi, pirmdien sarunā ar vietējiem medijiem teica Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Pitsburgas "Penguins" spēlētājs.

Timma atstājis "Himki" nometni

Kasjauns.lv 

Latvijas basketbolists Jānis Timma vairs nav kopā ar savu līdzšinējo klubu Maskavas apgabala "Himki", pirmdien sarunā ar Krievijas portālu "sport-express.ru" atklāja komandas ģenerāldirektors Pāvels Astahovs.

Policija Lieldienās uziet ballīti ar 50 cilvēkiem

Kasjauns.lv 

Drošības pasākumi Lieldienu brīvdienās pārkāpti divreiz biežāk nekā parasti, tāpat konstatēti arī rupji pārkāpumi, kā arī nelegāla ballīte Āgenskalnā ar teju 50 dalībniekiem, vēsta LTV raidījums "Panorāma".

"Jau trešais no manas grupas hospitalizēts ar tuberkulozi." Navaļnijam parādījies drudzis un smags klepus

Kasjauns.lv 

Badastreiku pieteikušais Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kurš spēcīgo muguras sāpju dēļ joprojām nespēj pie zemes pielikt kāju, bet ieslodzījumā diemžēl nesaņem ārstēšanu, sociālajā vietnē "Instagram" ziņo, ka viņa ķermeņa temperatūra šobrīd ir 38,1. Veselības stāvoklis pasliktinājies, jo pievienojies arī spēcīgs klepus. Vienlaikus viņš bilst, ka jau trešais no viņa grupas hospitalizēts ar tuberkulozi.

Lieldienās gūtas vērtīgas atziņas vakcinācijas procesa tālākai uzlabošanai

Kasjauns.lv 

Aizvadītās nedēļas nogalē, kā arī šodien turpinājās iedzīvotāju vakcinācija visās atvērtajās prioritārajās grupās. Liela mēroga centru darbības laikā Lieldienās gūtas vērtīgas atziņas procesa tālākai uzlabošanai, piemēram, laicīgāka iedzīvotāju uzrunāšana, īpaši pirms vakcinācijas brīvdienās, skaidrāka informācija par dokumentu nepieciešamību, kā arī jāstiprina zvanu centru jaudas, informē Veselības ministrijā (VM).Today24.pro


Russian.city

Слухи, сплетни...
Новости Москвы на Moscow.media


Все города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.


Новости России