31

Новости за 01.10.2015

Aivar Soobi taskuvald

Postimees

Tartumaa suuruselt teise valla juhti Aivar Soopi kahtlustatakse toimingupiirangu rikkumises ja valla kütusekaardi väärkasutamises. Oma lähikondsete hüvanguks on see mees püsinud võimul pea veerandsada aastat.

Spordi lühiuudised 02.10

Postimees

Jalgpalli Euroopa liigas kaotas Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg 1:3 Belgradi Partizanile. Külalised asusid mängu juhtima 31. minutil, kui täpne oli Andrija Živkovic. 54. minutil märgiti protokolli, et Augsburgi mängija Ji Dong-won sai kirja omavärava ning külalised pääsesid 2:0 ette. 58. minutil vastas Raul Bobadilla Augsburgi poolt ja tegi seisuks 2:1, kuid Andrija Živkovici teine tabamus andis 62. minutil taas 3:1 edu Partizanile ning selle tulemusega mäng lõppeski. Klavan koosseisu ei kuulunud... Читать дальше...

Kanter: operatsioon oli Rio olümpia jaoks väga tähtis

Postimees

KERGEJÕUSTIK. Kettaheite olümpiavõitjale Gerd Kanterile tehti kolmapäeval Münchenis nn sportlase songa operatsioon ja eile jõudis ta juba kodumaale. Kogu hooaja vasaku reie lähendajalihase pingeid kannatanud Kanteri sõnul on lõikusest taastumine läinud senimaani hästi ja ilma suuremate valudeta.

Balti liiga üritab tuhast tõusta ja taas Leedu tippe meelitama hakata

Postimees

Omal ajal tugeva konkurentsi ja põnevate mängudega siinseid korvpallisõpru rõõmustanud Balti liiga on viimastel aastatel sammunud allakäigutrepil. Sel hooajal tundub tendents jätkuvat, aga korvpallijuhid kinnitavad, et õige pea olukord paraneb ja alates järgmisest hooajast meelitatakse liigas ühel või teisel moel taas osalema ka Leedu tippklubid.

Ronaldo jõudis rekordini

Postimees

Kolmapäeval peeti jalgpalli Meistrite liigas taas kaheksa kohtumist.

Valga lastekodu saab 16 lapse tarbeks peremaja

Postimees

Valgas aadressil Jaama puiestee 7 avatakse reedel Valga lastekodu kuueteistkümne lapse jaoks ehitatud paarisperemaja, mis valmis sotsiaalministeeriumi eestvedamisel Eesti-Šveitsi koostööprogrammi vahendite toel.

Tartu Rock võttis Soomes KTP üle kindla revanši

Postimees

Eesti korvpallimeister Tartu Ülikool/Rock kohtus kahel päeval Soome ühe tituleerituima klubiga Kotka KTP. Kui üleeile tuli vastu võtta kaotus, siis eile võeti revanš koguni 34 punktiga - 90:56.

Vihane Cretu: panen pärast EMi ameti maha ja vilistajad võivad minu asemele tulla

Postimees

EM-finaalturniiriks valmistuv Eesti võrkpallikoondis jäi tänases kontrollkohtumises 1:3 alla Hollandile. Et põhidiagonaal Oliver Venno on pisut tõbine, sai täismängu kirja Renee Teppan, kes tõi küll 16 punkti, ent oli kohati ebakindel ja tegi lihtsaid vigu. Mängu lõpupoole hakkasid üksikud pealtvaatajad Teppanile vilet laskma, mis ei jäänud märkamata ka peatreener Gheorghe Cretul.

Klavanita mänginud Augsburg teenis Euroopa liigas kaotuse

Postimees

Jalgpalli Euroopa liigas kaotas Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg 1:3 Belgradi Partizanile. Külalised asusid mängu juhtima 31. minutil, kui täpne oli Andrija Živkovic. 54. minutil märgiti protokolli, et Augsburgi mängija Ji Dong-won sai kirja omavärava ning külalised pääsesid 2:0 ette. 58. minutil vastas Raul Bobadilla Augsburgi poolt ja tegi seisuks 2:1, kuid Andrija Živkovici teine tabamus andis 62. minutil taas 3:1 edu Partizanile ning selle tulemusega mäng lõppeski. Klavan täna koosseisu ei kuulunud... Читать дальше...

Suur galerii: võrkpallikoondis võõrustas Rakveres Hollandit

Postimees

Eesti meeste võrkpallikoondis kohtus täna Rakveres Hollandi rahvusmeeskonnaga. Avageim kuulus numbritega 25:23 hollandlastele, ka teise geimi võitsid külalised 25:23. Kolmanda geimi kallutas Eesti numbritega 25:21 enda kasuks, viimase vaatuse võitsid taas külalised, seekord skooriga 25:19.

Keskerakonda ähvardab erakorraline audiitorkontroll

Postimees

Kui Keskerakond ei täida kuu aja jooksul erakondade rahastamise järelevalve komisjoni ettekirjutust ega anna ebatavaliselt suure, enam kui 174 000-eurose sularahajäägi kohta ammendavaid vastuseid, võib komisjon saata Keskerakonda erakorralise audiitorkontrolli.

Бато Багдаев

Россия, Культура, Теат, Дети, ПДД: кукольным языком о дорожной безопасности детям показали в Ульгэре

Карабах

Против незаконного визита Лукашенко в оккупированный и деарменизированный Карабах высказался не МИД Армении, а Тихановская. Фоторяд

Eesti võrkpallikoondis kaotas kodus Hollandile

Postimees

Võrkpalli EM-finaalturniiriks valmistuv Eesti koondis pidas täna Rakveres kontrollkohtumise, kui vastamisi mindi Hollandiga. Eesti kaotas avageimi 23:25 ning ka teise vaatuse samade numbritega. Kolmandas geimis pöörati kaalukausid ümber ja Eesti sai numbritega 25:21 geimivõidu. Neljandas geimis olid taas paremad hollandlased, kes võitsid seekord 25:19 ning kogu mängu seega 3:1. Mängu käik (Eesti-Holland):