30

Новости за 09.09.2015

Prantsusmaa jätkab täiseduga, Venemaa kaotas taas

Postimees

Korvpalli EM-finaalturniiril jätkab võidulainel Prantsusmaa koondis, kes alistas täna A-alagrupi kohtumises 74:67 Venemaa. Prantsusmaa on võitnud nüüd kõik neli kohtumist, Venemaal on omakorda kirjas aga vaid neli kaotust.

Õnn soosis tugevamat

Postimees

«Olen oma mängijate üle uhke – neil oli õige suhtumine ning kõik võitlesid lõpuni,» ütles jalgpallikoondise peatreener Magnus Pehrsson pärast teisipäeval saadud 0:1 kaotust Sloveenialt. Kohtumise järel valdasid asjaosalisi vastuolulised tunded – treeneri valitud mänguplaani oli järgitud pea laitmatult, kuid otsustavaks sai üks väga õnnetu eksimus.

Eestil suur võimalus edasi saada

Postimees

Eesti korvpallikoondise lootused pääseda EM-finaalturniiri D-alagrupist edasi kasvasid eile märgatavalt. Kell 21.30 alanud mäng Leeduga polnud Postimehe trükkiminekuks veel lõppenud, aga päeva varasemate kohtumiste tulemused on meile nii soodsad, et tänane võit Läti üle tagaks Eestile igal juhul pääsme Prantsusmaal Lille'is peetavasse play-off'i.

Nabi jäi olümpiapiletita

Postimees

Heiki Nabi jäi maadluse MMil Las Vegases kreeka-rooma maadluse raskekaalus kaheksandaks ja ei suutnud esimese korraga järgmise aasta Rio olümpia piletit hankida. Selleks oli vaja tulla esimese kuue hulka, aga Nabi kaotas esmalt veerandfinaalis kahekordsele olümpiavõitjale Mijain Lopez Nunezile Kuubast ja siis lohutusringis kindlalt 0:5 Venemaa esindajale Biljal Mahhovile.

Eesti vallutus Jordaanias saab märgi maha

Postimees

Üheksa aastat kestnud Eesti ja Jordaania suurprojekt kivisöe kaevandamiseks ning elektrienergia ja põlevkiviõli tootmiseks on esimese kahe osas jõudmas lõpusirgele.

Vägevalt võidelnud Eesti korvpallikoondis sai Leedult ülivalusa kaotuse

Postimees

Korvpalli Euroopa meistrivõistlustel sai täna valusa kaotuse Eesti koondis, kui D-alagrupi kohtumises jäädi 62:64 alla Leedule. Kui kohtumise avapoolaja võitis Leedu seitsme silmaga, siis viimasele veerandajale läks juba kahepunktilises eduseisus Eesti. Viimasel veerandajal oligi Eesti domineerivamaks pooleks, kuid viimastel minutitel ei suudetud palli korvi saata ja Leedu jõudis 28 sekundit enne matši lõppu 62:62 viigini, kui palli saatis korvi Mindaugas Kuzminskas. Seejärel kaotas Eesti rünnakul... Читать дальше...

Veel üks itaallanna jõudis US Openil poolfinaali

Postimees

US Openi tenniseturniiril jõuds täna naiste konkurentsis poolfinaali 26. paigutusega itaallanna Flavia Pennetta, kes alistas veerandfinaalis 4:6, 6:4, 6:2 viienda asetusega tšehhitari Petra Kvitova.

Lavrov ja Kerry arutasid võimalikust koostööst Süürias

Postimees

Venemaa välisminister Sergei Lavrov juhtis kolmapäevases telefonivestluses USA välisministri John Kerryga tähelepanu vajadusele ühendada jõupingutused tõrjumaks suure osa Süüriast hõivanud terrorirühmitusi.

Vastase jalaluu murdnud jalgpallur asus kohe pattu heastama

Postimees

Norra neljanda divisjoni kohtumises leidis aset omapärane juhtum, kui Espen Schjerven saadeti vastasele tehtud karmi vea eest väljakult minema. Peagi oli jalgpallur väljakul tagasi, kuna ta asus abistama mängijat, keda ta oli vigastanud.

Politoloog: Savisaare erakonna esimeheks kandideerimine on vesi teiste parteide veskile

Postimees

Keskerakonna esimees Edgar Savisaar kinnitas ajalehele Kesknädal, et kandideerib novembris toimuval kongressil taas erakonna esimeheks, politoloogide hinnangul põlistab see erakonna opositsioonipartei staatust riigikogus veelgi ja on vesi nii mõnegi erakonna veskile, kes on valimistel panustanud Keskerakonna vastase jõu kaardile.

Александр Градский

Суд Москвы принял апелляцию третьей жены Градского по доле в наследстве

Google

Что там в IT: ИИ-отрыв Google, ChatGPT почти человек, отечественный BIOS

Olümpiapiletita jäänud Heiki Nabi: ju siis teiste vorm oli natuke parem

Postimees

Heiki Nabi jäi maadluse MMil Las Vegases kreeka-rooma maadluse raskekaalus kaheksandaks ja ei suutnud esimese korraga järgmise aasta Rio olümpiapiletit hankida. Selleks oli vaja tulla esimese kuue hulka, aga Nabi kaotas esmalt veerandfinaalis kahekordsele olümpiavõitjale Mijain Lopez Nunezile Kuubast ja siis lohutusringis kindlalt 0:5 Venemaa esindajale Biljal Mahhovile.

"Спартак" обыграл "Рубин" со счетом 3:1