iSport.cz
2023

Новости за 21.10.2023

iSport.cz

Fotbalisté Liberce se ve 12. kole FORTUNA:LIGY střetli na domácím trávníku s Plzní (3:0). O úvodní branku se v 17. minutě postaral útočník Slovanu Lubomír Tupta. Střelou zpoza šestnáctky se štěstím překonal brankáře Plzně. Branku číslo dvě zařídil nikým nehlídaný Luka Kulenovič a na konečných tři nula zvyšoval Lukáš Červ. Plzeňští si prohrou komplikují honbu pražských „S“.

Anglie přišla o ikonu. Bobby Charlton (†86) táhl United, přežil pád letadla

iSport.cz

V 86 letech zemřel v sobotu jeden z nejlepších fotbalistů historie Bobby Charlton. Mistr světa s Anglií a držitel Zlatého míče pro nejlepšího hráče Evropy z roku 1966 odešel obklopen rodinou, od roku 2020 trpěl demencí. Za Manchester United nastupoval v letech 1954 - 73. Je druhým nejlepším střelcem historie klubu s 249 góly, a to hrál v záloze. Je po něm pojmenována i tribuna: Sir Bobby Charlton Stand.

SESTŘIH: Zlín - Boleslav 5:9. Šílený duel! Nejvíce gólů v historii české ligy

iSport.cz

FORTUNA:LIGA zažila naprosto šílený zápas! Mladá Boleslav ve 12. kole vyhrála ve Zlíně 9:5. Čtrnáct gólů v jednom zápase? V rámci samostatné české nejvyšší soutěže jich více nepadlo. Po dvou brankách za hosty nastříleli Lamin Jawo, Daniel Mareček a Vasil Kušej. Boleslavští vstřelili hned osm gólů ve druhém poločase.

iSport.cz

ONLINE + VIDEO: Pardubice - Sigma 1:0. Penalta po zásahu VAR, Daněk dal

iSport.cz

Fotbalisté Pardubic přivítají ve 12. kole FORTUNA:LIGY Olomouc, která se drží na čtvrtém místě v tabulce. Sigma před reprezentační přestávkou porazila Mladou Boleslav vysoko 4:0, naváže na toto vítězství i dnes? Svěřencům trenéra Radoslava Kováče se na domácí půdě nedaří, když před vlastními fanoušky vyhráli v sezoně jen jednou. Utkání začalo v 15:00. ONLINE přenos a VIDEA z klíčových momentů sledujte na iSport.cz.

ONLINE + VIDEO: Liberec - Plzeň 1:0. Tupta posílá Liberec do vedení

iSport.cz

Fotbalisté Liberce se ve 12. kole FORTUNA:LIGY představí na domácím trávníku proti Plzni, která je v tabulce na třetí příčce a ráda by se opět přiblížila pražským „S“. Slovan naposledy podlehl Slavii 2:3, přičemž už v 8. minutě vedl 2:0. Vezmou si svěřenci kouče Luboše Kozla ponaučení pro dnešní souboj? Utkání má výkop v 15:00. ONLINE přenos a VIDEA z klíčových momentů sledujte na iSport.cz.

ONLINE + VIDEO: Zlín - Boleslav 2:1. Třígólová smršť během pár minut

iSport.cz

Fotbalisté Zlína ve 12. kole FORTUNA:LIGY poměří síly s Mladou Boleslaví, která před reprezentační přestávkou podlehla Olomouci vysoko 0:4 a tento výsledek by ráda dnes odčinila. Proti jsou ale svěřenci trenéra Pavla Vrby, kteří stále dřepí na dně tabulky s hrozivým skóre 8:25. Utkání začíná v 15:00. ONLINE přenos a VIDEA z klíčových momentů sledujte na iSport.cz.

Záchrana kariéry v NHL: Zadina začal v San Jose úspěšně. Hlavně nepolevit

iSport.cz

Začátek kalifornské mise Filipu Zadinovi vychází. Sharks mají za sebou úvodní čtyři zápasy a český útočník si v nich připsal dva góly. Dostal šanci v první pětce vedle Tomáše Hertla a důvěru trenéra Davida Quinna zatím splácí. Rozhodně působí spokojeněji než v Detroitu. Nesmí ale polevit, protože právě kolísává výkonnost byla jedním z faktorů, který ho srážel.

ONLINE + VIDEO: Karviná - Hradec 0:0. Zaberou hosté? Venku ještě nevyhráli

iSport.cz

Fotbalisté Karviné hostí ve 12. kole FORTUNA:LIGY Hradec Králové, který venku ještě nevyhrál, připsal si jen dva body za dvě remízy a k tomu přidal čtyři porážky. Zaberou dnes svěřenci trenéra Václava Kotala? Proti stojí předposlední celek tabulky, jenž všech sedm získaných bodů posbíral právě doma. Utkání začalo v 15:00. ONLINE přenos a VIDEA z klíčových momentů sledujte na iSport.cz.

Jedenácté české finále v historii. Bouzková vyzve v Číně Siniakovou

iSport.cz

O titul na turnaji v Nan-čchangu se v neděli utkají české tenistky Marie Bouzková s Kateřinou Siniakovou. Bouzková porazila Rusku Dianu Šnajderovou 7:6, 6:2 a zahraje si o druhý titul v kariéře. Siniaková oplatila Kanaďance Leylah Fernandezové finálovou porážku z Hongkongu z minulého týdne a po výhře 7:5, 6:4 může získat pátou trofej ve dvouhře.

Pudhorocký o kumpánovi Rynešovi: Potřebuje bič, aby se na to nevys*al

iSport.cz

Kopali spolu od startu dorostu. „Velkej a malej“, kamarádi. Nakonec ze Sparty odešli do Hradce Králové, kde v minulé sezoně zažili první ligové duely. Dvaadvacetiletý Petr Pudhorocký bedlivě sleduje, jak se Matěj Ryneš prosazuje ve Spartě a sám vyhlíží výraznější průnik do černobílé sestavy.

Boj o finále MS ve stínu hrozby smrti. Sviňskej z***vysynu, slyšel hráč JAR

iSport.cz

Očekávané repete posledního šampionátu mezi ragbisty Anglie a Jižní Afriky zastínila nepříjemná událost. Cobus Reinach, mlýnová spojka Springboks, čelil po vyhecovaném čtvrtfinále proti Francii na sociálních sítích výhrůžkám smrtí. „Nebudeme fňukat, jdeme od toho,“ řekl před druhým semifinálovým mačem turnaje (sobota 21.00, PP ČT sport) Rassie Erasmus, kouč obhájců titulu. První semifinále mezi Novým Zélandem a Argentinou skončilo poměrem 44:6 ve prospěch All Blacks.

NEJ útočná lajna extraligy vyskočila z kolonek. Méně kudrlinek, víc gólů

iSport.cz

KOMENTÁŘ PAVLA RYŠAVÉHO | Na jednu stranu se nezměnili. Když sledujete hokej Lukáše Radila, Tomáše Zohorny a Roberta Kousala, pořád si ťukají puky a dovedou se „vylhat“ i z té největší šlamastiky, pomáhají si. Ale jedna věc je v pardubické formaci číslo dva jinak, a to výrazně. Ubrala fines, které sice vypadají hezky, ale ve výsledku jsou někdy úplně k ničemu. Místo toho je tahle parta extrémně produktivní. Podle čísel výrazně víc, než by měla. Vystřelila ze svých kolonek, což bylo zjevné i v pátek proti Třinci (4:3p).

ONLINE + VIDEO: Zlín - Boleslav. Domácí stále na dně, potřebují vyhrát

iSport.cz

ONLINE + VIDEO: Pardubice - Sigma. Kováč a spol. doma vyhráli jen jednou

iSport.cz

Fotbalisté Pardubic přivítají ve 12. kole FORTUNA:LIGY Olomouc, která se drží na čtvrtém místě v tabulce. Sigma před reprezentační přestávkou porazila Mladou Boleslav vysoko 4:0, naváže na toto vítězství i dnes? Svěřencům trenéra Radoslava Kováče se na domácí půdě nedaří, když před vlastními fanoušky vyhráli v sezoně jen jednou. Utkání startuje v 15:00. ONLINE přenos a VIDEA z klíčových momentů sledujte na iSport.cz.

ONLINE + VIDEO: Liberec - Plzeň. Viktoria se chce přiblížit pražským „S“

iSport.cz

ONLINE + VIDEO: Karviná - Hradec. Zaberou hosté? Venku ještě nevyhráli

iSport.cz

Fotbalisté Karviné hostí ve 12. kole FORTUNA:LIGY Hradec Králové, který venku ještě nevyhrál, připsal si jen dva body za dvě remízy a k tomu přidal čtyři porážky. Zaberou dnes svěřenci trenéra Václava Kotala? Proti stojí předposlední celek tabulky, jenž všech sedm získaných bodů posbíral právě doma. Utkání začíná v 15:00. ONLINE přenos a VIDEA z klíčových momentů sledujte na iSport.cz.

Валерий Гергиев

Про царя в голове: Гергиев привез в «Большой» «Ивана Сусанина»

Сергей Брановицкий

Концертный директор для музыкантов. Концертный директор для певцов. Концертное агентство в Москве. Букинг агентство. Организация концертов и гастролей.

Vítkovická pasáž hrůzy. Je to neakceptovatelné, zlobil se Lakatoš

iSport.cz

Dvěma góly orámoval Dominik Lakatoš výsledek utkání v Litvínově, jenže Vítkovice padly 3:6 a po úspěšném týdnu na cestách vyšly na Hlinkově stadionu naprázdno. „Není možné, abychom snad za dvě minuty dostali tři góly,“ vracel se k průběhu kapitán ostravského celku. Bylo to přesně 93 sekund na začátku druhé části, které jeho tým popravily.

Sedm pádů, skóre 1:21! Slovácko jde na Slavii. Kadlec: Radši jezdím na Spartu

iSport.cz

Slovácko na Slavii? To bývá poprava. Svědíkův výběr prohrál v Edenu posledních sedm zápasů s děsivým skóre 1:21. Kapitán Michal Kadlec (38) věří, že v sobotu od 18 hodin bude líp. „Víte, co se říká: každá série jednou končí,“ pousměje se stoper, který si se spoluhráči zpříjemnil reprezentační pauzu hokejovým zápasem.

Bitva obrů na krev! Jako osmé semifinále: Růžička řádil, Radil víc

iSport.cz

Z jarní rivality v play off vůbec nic nevyprchalo, jako kdybyste sledovali osmý zápas semifinále mezi Pardubicemi a Třincem. Pokračujeme! Ohromnou rivalitu cítíte dál. Dynamo našláplo k mučení svého soka, dvakrát vedlo o dva góly, ale nakonec vyhrálo až v prodloužení. O výsledku 4:3 rozhodl Patrik Poulíček. „Věřil jsem si, že mám dobrou střelu a dovedu dát gól,“ popsal své zakončení.

Kacetl se zastal oponenta po kiksu: Willda je zkušený. Ví, co má dělat

iSport.cz

Před půl rokem slavil v pardubické aréně postup do finále při Game 7. Ondřej Kacetl skvělým výkonem podpořil třineckou cestu do čtvrtého titulového boje v řadě. V pátek večer se na stejném místě postavil k sezonní extraligové premiéře. Jeho nástup k mistráku se zpozdil kvůli operaci ramene po banální nehodě na motorce a zároveň i kvůli kvalitní práci kumpána Marka Mazance. Fantom play off byl přímo u porážky 3:4 v prodloužení.

Kacetl zastal oponenta po kiksu: Willda je zkušený. Ví, co má dělat