2022

Новости за 02.06.2022

Polska - Brazylia 0:3 (23:25, 21:25, 22:25) Skrót meczu. WIDEO

Interia.pl

Polskie siatkarki przegrały z Brazylią 0:3 w swym drugim spotkaniu na turnieju Ligi Narodów w amerykańskim Shreveport-Bossier City. W wyrównanych setach o porażce Polek przesądziły fatalne końcówki i spora ilość błędów własnych. W pierwszym meczu podopieczne trenera Stefano Lavariniego pokonały 3:1 Kanadę.

Hiszpanie rozczarowani po hicie Ligi Narodów - Sportowefakty

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Hiszpanie rozczarowani po hicie Ligi Narodów  Sportowefakty
  2. Mocne uderzenie na początek. Hitowe starcie zakończyło się jak zwykle  Interia Sport
  3. Hiszpania zremisowała z Portugalią w hicie Ligi Narodów! Zabójcza kontra Moraty nie wystarczyła [WIDEO]  Meczyki.pl
  4. Zawołajcie mnie na... emocje. Hiszpania znowu na remis z Portugalią  Weszło
  5. Liga Narodów. Hiszpania – Portugalia [RELACJA} (sport.tvp.pl)  TVP SPORT
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości... Читать дальше...

LN. Hiszpanie rozczarowani po hicie

SportoweFakty.wp.pl

Rozgrywki Ligi Narodów rozkręcają się. W czwartkowy wieczór na boiska wyszli piłkarze rywalizujący w grupie A2. Hiszpania zremisowała z Portugalią, a Czechy pokonały Szwajcarię.

PRZED ŁOMACZENKĄ DRZWI WCIĄŻ OTWARTE, ALE MUSI PODJĄĆ DECYZJĘ

Bokser.org (Boxing in Poland)

To Wasyl Łomaczenko (16-2, 11 KO) miał w ten weekend mierzyć się z George'em Kambososem (20-0, 10 KO), ale napaść Rosji na jego ojczyznę wszystko pozmieniała. Ostatecznie Kambosos spotka się w unifikacji wagi lekkiej z Devinem Haneyem (27-0, 15 KO).

Remis Hiszpanii z Portugalią, Carvajal i Asensio bez gry - RealMadryt.pl

Sport – Google News (pl)

1. Remis Hiszpanii z Portugalią, Carvajal i Asensio bez gry  RealMadryt.pl
  2. Hiszpania - Portugalia relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji]  Meczyki.pl
  4. Liga Narodów. Hiszpania – Portugalia [RELACJA} (sport.tvp.pl)  TVP SPORT
  6. Zobacz wszystkie materiały... Читать дальше...

Анастасия Волочкова

Гордон заявила, что вместе с Кудрявцевой готова оплатить Волочковой психиатра

Спартак

Саша Илич привез в Россию автобус! «Пари» НН с новым тренером добыл нулевую ничью со «Спартаком»

Wiceszefowa PE grozi Węgrom: Odebrać im prawo głosu w UE - RMF 24

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Wiceszefowa PE grozi Węgrom: Odebrać im prawo głosu w UE  RMF 24
  2. Wiceszefowa PE Katarina Barley za odebraniem Węgrom prawa głosu w UE - tvp.info  TVP Info
  3. Wiceszefowa PE chce odebrać Węgrom prawo głosu  Do Rzeczy
  4. Wiceszefowa PE za odebraniem Węgrom prawa głosu w UE  Bankier.pl
  5. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Polki odważne, Brazylijki lepsze

Polska nie poszła za uderzeniem w drugim meczu w Lidze Narodów Kobiet. Przegrała 0:3 z Brazylią, choć miała na wyciągnięcie ręki zwycięstwo w przynajmniej jednym secie.

Polska U-21 postrzelała. Jest nadzieja

Polska potrzebowała niespełna czterech minut na strzelenie pierwszego gola San Marino. Podopieczni Macieja Stolarczyka poszli za ciosem, wygrali 5:0 i powalczą o awans do mistrzostw Europy z Niemcami.