123ru.net
World News in Polish

Новости за 10.10.2019

El. ME: Słowenia zatrzymana w Macedonii Północnej

Rzeczpospolita 

Będąca w ostatnim czasie na fali Słowenia przegrała na wyjeździe z Macedonią Północną 1:2 w meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy - informuje Onet. W niedzielę z Macedonią zagra w Warszawie Polska.
El. ME 2020: Łotwa - Polska. Noty dla reprezentantów Polski - Przegląd Sportowy

Najważniejsze artykuły – Google News (com) 

 1. El. ME 2020: Łotwa - Polska. Noty dla reprezentantów Polski  Przegląd Sportowy
 2. El. ME 2020: wysoka wygrana Polaków z Łotwą, hat-trick Lewandowskiego  Onet.pl
 3. Jak polscy kibice przejęli Rygę, w której futbol praktycznie nie istnieje [SPOSTRZEŻENIA]  Sport.pl
 4. Łotwa – Polska 0-3 w eliminacjach Euro 2020  Interia
 5. Trzy razy Lewandowski. Wygrywamy z Łotwą  Polityka.pl
 6. Wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

El. Euro 2020: 60 goli Lewandowskiego w reprezentacji Polski

Polsatsport.pl 

Robert Lewandowski w czwartkowym meczu eliminacji mistrzostw Europy z Łotwą w Rydze, wygranym przez Polaków 3:0, zdobył gole numer 58, 59 i 60 w reprezentacji, dzięki czemu umocnił się na czele klasyfikacji strzelców wszech czasów.


El. Euro 2020. Co musi się stać, abyśmy awansowali już w niedzielę?

Interia.pl 

Planowane zwycięstwo z Łotwą jeszcze bardziej otwiera przed kadrą Jerzego Brzęczka autostradę do przyszłorocznego Euro. Ale równie ważne jest to, że inne wyniki są dla nas korzystne. Wystarczy wygrać z Macedonią, aby zapewnić sobie awans już w niedzielę!

El. Euro 2020. Co musi się stać, abyśmy awansowali już w niedzielę? - Interia

Najważniejsze artykuły – Google News (ru) 

 1. El. Euro 2020. Co musi się stać, abyśmy awansowali już w niedzielę?  Interia
 2. Eliminacje Euro 2020: tabela polskiej grupy! Awans możliwy już w niedzielę!  WP SportoweFakty
 3. Słowenia przegrywa z Macedonią! Świetny wynik dla Polski!  Głos Wielkopolski
 4. El. Euro 2020. Austria - Izrael 3-1 i Macedonia Północna - Słowenia 2-1  Interia
 5. El. ME 2020: Grupa G  Przegląd Sportowy
 6. Wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Kolejna sparingowa wygrana mistrza Polski

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis) 

Za podopiecznymi Nikoli Grbicia kolejny mecz kontrolny. Tym razem siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na terenie rywala zmierzyli się z Cuprum Lubin. Najwięcej punktów dla ZAKSY zdobył Kamil Semeniuk, bardzo dobre noty zebrał również, trenujący w Kędzierzynie-Koźlu od poniedziałku, Simone Parodi. W kolejnym tygodniu przygotowań siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle treningi urozmaicili meczem towarzyskim w […]

Читать дальше...

Nagy zagrał dla reprezentacji Węgier

Legioniści 

Dominik Nagy zagrał 30 minut w przegranym przez Węgrów meczu eliminacji mistrzostw Europy z Chorwacją 0-3. Pomocnik Legii pojawił się na boisku w 60. minucie, zmieniając Balazsa Dzsudzsáka. Po tej przegranej Węgrzy zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy E z dziewięcioma punktami na koncie.

MSZ „zaniepokojone” operacją Turcji w północnej Syrii, liczy na jej jak najszybsze zakończenie

Kresy.pl  

„Mając świadomość uzasadnionych interesów Turcji w sferze bezpieczeństwa mamy nadzieję, że trwająca operacja zakończy się jak najszybciej, a działania prowadzone będą przy poszanowaniu międzynarodowego prawa humanitarnego” – pisze MSZ w oświadczeniu dotyczącym tureckiej operacji wojskowej przeciwko Kurdom na północy Syrii. W czwartek Ministerstwo Spraw Zagranicznych wydało „oświadczenie ws. eskalacji sytuacji w północno-wschodniej Syrii”, odnosząc się […]

Читать дальше...

Fundacja Otwarty Dialog złożyła 20 pozwów na łączną kwotę prawie 1,7 mln złotych

Kresy.pl  

Przedstawiciele kontrowersyjnej Fundacji Otwarty Dialog poinformowali w czwartek na konferencji prasowej o złożeniu 20 pozwów przeciwko osobom i instytucjom, które ich zdaniem pomówiły FOD w ramach „zmasowanej kampanii propagandowej” przeciwko Fundacji. Większość pozwów została złożona w ostatnich dniach. Portal Onet opublikował pełną listę osób i instytucji pozwanych przez FOD wraz z powodami złożenia pozwów. Znajdują […]

Читать дальше...

El. Euro 2020: Łotwa - Polska 0:3. Skrót meczu

Polsatsport.pl 

Reprezentacja Polski nie dała szans Łotwie po hat-tricku Roberta Lewandowskiego! Biało-Czerwoni wrócili tym samym na ścieżkę zwycięstw i znacznie przybliżyli się do awansu na Euro 2020. Zapraszamy na skrót meczu Łotwa - Polska.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.