Главные новости Добромиля

Добромиль

Официальный сайт
Добромиля

Dobromyl.org
Январь
2019
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1314
15
1617
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости Добромиля

Показали 8 малоизвестных замков Украины

Gazeta.ua 

Бучацкий замок

Замок был построен в 14 в . Именно этим периодом датируется найденные во стенами фрагменты готических колонн и капителей. Он много раз разрушался и отстраивался, из-за частых татарских и молдавских нападения.

Руины, дошедшие до нашего времени - остатки построенного в середине 16 в. В 19 в. разобрали часть оборонительных стен, а камни продали, как строительный материал. В замке до осени 1939 были помещики города - Потоцкие, в последним наместником - граф Артур Потоцкий.

Добромильский замок, или Замок Гербуртов

Высокий (560 м над уровнем моря) замок Львовщины. Читать дальше...

Показали 8 маловідомих замків України

Gazeta.ua 

Бучацький замок

Замок був побудований у 14 ст. Саме цим періодом датують знайдені під мурами фрагменти готичних колон та капітелей. Він багато разів руйнувався і відбудовувався, через часті татарські та молдавські напади.

Руїни, що дійшли до нашого часу залишки збудованого в середині 16 ст. В 19 ст. розібрали частину оборонних мурів, а каміння продали, як будівельний матеріал. Власниками замку до осені 1939 р. були дідичі міста Потоцькі, останнім намісником граф Артур Потоцький.

Добромильський замок, або Замок Гербуртів

Найвищий (560 м над рівнем моря) замок Львівщини. Читать дальше...

Німці нічого не обіцяли. Вони нас ненавиділи, ми – їх

Gazeta.ua 

За два тижні до дивізії "Галичина" записалися понад 85 тисяч добровольців

Ходив до польської гімназії в Ярославі. Батько платив за моє навчання 50 злотих на той час багато. Із 35 учнів класу лише п'ять українці. З поляками ми майже не спілкувалися. Ті були вредні та зверхні.

Про війну спершу прочитав у газетах. А 7 вересня 1939-го пас корови і помітив у небі зо п'ять літаків. Упали чотири бомби. Почув гострий біль у правому плечі осколок проштрикнув м'язи. Як літаки полетіли далі, я повернувся до корів. Читать дальше...
Александр Рыкун: «Выпал пьяный с третьего этажа? Ну, с третьего этажа — это преувеличение»

«Динамо Киев от Шурика» 

Бывший полузащитник «Днепра», «Металлиста» и сборной Украины Александр Рыкун поделился воспоминаниями о харьковском периоде карьеры. — Было разное, за несколько эпизодов мне и сейчас стыдно. Но у нас сохранились хорошие отношения. Мог пошутить с ним. В свое время мы проводили сборы в Трускавце. Бегали кроссы. Дорога шла вверх. Кроссы никогда не были моей сильной стороной. Обгоняли и молодежь, и ветераны. Маркевич с нами бегал. И тоже начал меня обгонять. Вижу, он уже впереди, выдохнул: «Богданыч, ну хоть вы меня не обгоняйте». Читать дальше...

Первая шашка России и последний рыцарь империи

Блог сайта «БЕЛЫЕ СТРАНИЦЫ ИСТОРИИ» 

"Совершенно секретно", No.14/415

Владимир ВОРОНОВ

Генерал Федор Келлер

wikimedia.org 

Арестованного генерала и двух его адъютантов убили выстрелами в спину при конвоировании из Михайловского монастыря в Лукьяновскую тюрьму – «при попытке к бегству». Согласно одной из версий, упавших ещё и добивали штыками, командовавший же убийством офицер «сечевых стрельцов» вдобавок исполосовал саблей лица убитых. Впрочем, никому не ведомо, как было на самом деле: достоверных воспоминаний нет, так как убивали без свидетелей. Читать дальше...

Хто «завалив» реалізацію конкурсу мікропроектів на Львівщині

Lviv Comments.ua 

Показник виконання обласного конкурсу проектів місцевого розвитку Львівщини у 2018 році сягнув 96%. Четверо конкурсантів «завалили» втілення своїх проектів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ Іван Собко.   «Ті, що завалили реалізацію проектів місцевого розвитку в 2018 році: м. Добромилю Львівської області коштів … Продовжувати читання Хто «завалив» реалізацію конкурсу мікропроектів на Львівщині →

"Був молодий – не дуже читав. Ходив багато"

Gazeta.ua 

Як минув день у районній бібліотеці міста Старий Самбір

11:53

Недавно був у київській книгарні. Очі розбігалися. Хочеться все набрати. Але дорого, каже Володимир, 57 років. Він єдиний відвідувач читального залу в районній бібліотеці міста Старий Самбір на ­Львівщині. На столі розклав кілька газет.

Я на пенсії. Працював у Сибіру на будівництві, потім тут. Раз на тиждень приходжу почитати й поспілкуватися з людьми, бере газету "Експрес". Сидить у куртці й шарфі. Час від часу потирає руки у приміщенні холодно.

Бібліотека розташована у центрі міста, за 5 хв. Читать дальше...

Строительство спортплощадки в городе Добромиль Старосамборского района Львовской области закончится до конца 2019 года.

Ua-Tenders Inform 

Целью является улучшение спортивно-отпускной инфраструктуры, даст возможность расширить спортивно-массовую и физкультурно-оздоровительную работу.

Місто Добромиль на Старосамбірщині за кошти ЄС реконструює очисні та каналізаційні мережі

ZIK.ua 

У гміні Загуж Республіки Польща відбулося урочисте підписання партнерської угоди для визначення порядку взаємовідносин між Добромильсьою міською радою та гміною Загуж під час реалізації міжнародного проекту «Природа без кордонів – збереження спільної природної спадщини в громадах Добромиль (Україна) та Загуж (Польща)».

Добромиль: у затінку замку Гербурта

Гал-инфо 

Їхати в Добромиль треба в доброму гуморі, без метушні і з відкритим серцем. Неквапно і трохи розслаблено. Бо дорога далека, усе варте уваги й так оглянути не встигну. Але їхати треба. Добромиль цілком задовільнить забаганки навіть дуже вибагливих мандрівників, подарувавши надзвичайні враження. Місто має давню історію, заховалось поміж відногами Бескидів, примірявши горбогори наче лицарські обладунки.