Главные новости Валок

Валки

Официальный сайт
Валок

Ru.wikipedia.org
Январь
2019
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости Валок

Эстонские детские пособия банкротят латвийский город Валка

Err.ee (ru) 

Жители латвийской Валки, граничащей с эстонским городом Валга, массово регистрируют место жительства по другую сторону границы в расчете на более щедрые детские пособия в Эстонии и тем самым лишают латвийское самоуправление средств, необходимых на содержание школ и детских садов.

Чорноглазівка хоче об'єднатися з Валком і Гожулами

Gazeta.ua 

Чорноглазівська сільська рада ініціює об'єднання з Валківською та Гожулівською сільрадами. У Бершацькому, Глуховому, Долині, Макарцівці, Носівці, Трироговому й Чорноглазівці тривають обговорення.

До Валківської сільської ради належать села Валок, Каплунівка, Лозівка, Очканівка. До Гожулівської Гожули, Андріївка, Зорівка, Біологічне.

Сільські голови та представники громадськості трьох сільрад висловили і вислухали всі пропозиції.

 Ми говорили про це ще в грудні торік, розповідає сільський голова Чорноглазівки Віктор Якимович, 44 роки. Читать дальше...
Харьковчанам пообещали еще больше снега: названо время

Politeka 

Харьковщину атаковала стихия, но уже через сутки снега будет в два раза больше Об этом рассказал начальник Службы мобильных дорог в Харьковской области Евгений Зражевец. «В полночь непогода зашла с юга. Это Красноградский, Лозовской районы, затем циклон зашел на территорию Нововодолажского, Валковского района. И фактически половина области с полуночи была в снегопаде. На дорогах сейчас … Continued

Источник: Политека.

Исследование TVNET: Почему жители Валки массово декларируются в Эстонии? - Rus.tvnet.lv

News.google.com (Северный Рабочий) 

Исследование TVNET: Почему жители Валки массово декларируются в Эстонии?  Rus.tvnet.lv

Все достало! Продаешь двушку в Риге, избавляешься от долга банку, на оставшиеся деньги покупаешь трешку в Валке, сельский домик в Эргеме, ...

Чорноглазівка пропонує об'єнуватися

Gazeta.ua 

У семи селах Чорноглазівської сільської ради тривають обговорення. Чорноглазівка ініціює об'єднання з Валківською та Гожулівською сільськими радами.

Про це "Газеті" повідомили у Чорноглазівській сільській раді

До Валківської сільської ради належать села Валок, Каплунівка, Лозівка, Очканівка. До Гожулівської Гожули, Андріївка, Зорівка, Біологічне.
У Чорноглазівці активісти із Гожулівської, Чорноглазівської і Валківської сільських рад говорили про перспективу об'єднання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Об'єднання громад Полтавського району: політика чи здоровий глузд

Про це повідомив Валківський сільський голова Віктор Якимович.

Сільські голови та представники громадськості висловили і вислухали можливі варіанти і пропозиції.

"Ми пробуємо об'єднуватися з центром у Чорноглазівці. Читать дальше...

У полтавські села шукають фельдшера

Gazeta.ua 

У селі Крюкове Полтавського району більше двох місяців не працює ФАП. Він обслуговував ще й село Вільховий Ріг.

Про це "Газеті" повідомила Людмила Твердохліб, місцева жителька.

Понад два місяці не працює ФАП на вул. Макаренка у селі Крюкове Полтавського району. Його зачинили, бо звільнилася фельдшерка Алла Пустова. Місцеві жителі скаржаться, що їм незручно добиратися до амбулаторії в сусідньому селі Божківське.

"Для пенсіонерів і жінок із дітьми закриття ФАПу - проблема. Читать дальше...

Бюджет району зростатиме. Але багатшими не станемо

Gazeta.ua 

 Найбільший цьогорічний здобуток зберегли комунальні заклади. Їх у районі 14. Дорого обходяться бібліотеки, що є в кожному селі. Але жодної не закрили, каже голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко, 56 років. Говоримо про здобутки та провали 2018-го в районі і про плани на наступний рік.

У кабінет Михайла Михайловича приходжу о восьмій ранку. Над робочим столом герб району, ідея якого належить йому.

 Також серед комунальних установ Центр соціального обслуговування. Об'єднує працівників, які доглядають самотніх старших людей у селах району. Читать дальше...

У Валках і Чорноглазівці з'явився сімейний лікар

Gazeta.ua 

Минулого тижня у Чорноглазівській і Валківській сільрадах Полтавського району з'явився сімейний лікар Олена Цокало, 28 років. За цей час із нею підписали декларації 200 місцевих. Десяток селян звернулися по допомогу.

 Люди охоче йдуть. Зареєстрували 100 декларацій з 3 грудня.

Ще 100 документів лежить треба опрацювати. Мені ще ніде так раді не були, каже Олена Володимирівна. І не дивно. Бо люди два роки не мали сімейного лікаря. Серед пацієнтів більшість пенсіонери. Вони відкриті, добрі. Читать дальше...