123ru.net

Gazeta Poznanska

Gazeta Poznanska

Gp.pl
Добавить новость
Январь
2021

Все новости
Właściciele sklepów RTV Euro AGD mają dość lockdownu. Mimo zakazu można zrobić zakupy w wybranych galeriach. Jak jest w Poznaniu?

Gazeta Poznanska 

Przynajmniej do końca stycznia zamknięte są m.in. sklepy odzieżowe, obuwnicze, sportowe, perfumerie oraz sklepy z elektroniką. Przedsiębiorcy mają jednak już dość obostrzeń i idąc tropem restauratorów, zaczynają otwierać swoje placówki. Jak podaje Rzeczpospolita, od czwartku w kilku galeriach handlowych w Polsce otworzyły się ponownie sklepy sieci RTV Euro AGD. Sprawdzamy, czy wśród nich są sklepy z Poznania.

Co ze szczepieniami nauczycieli? Przedstawiciele oświaty chcą być szczepieni równolegle z seniorami. Póki co wciąż spadają w kolejce

Gazeta Poznanska 

- Chcemy być szczepieni na równi z innymi grupami uwzględnionymi w etapie I - apelują przedstawiciele Związku Nauczycielstwa Polskiego. Światełko w tunelu pojawiło się po spotkaniu związkowców z ministrem Michałem Dworczykiem, jednak szybko okazało się, że rząd zmienia taktykę i umieszcza nauczycieli w grupie 1c, za seniorami i osobami przewlekle chorymi.

Warner Bros. rozpoczyna rewolucję w dystrybucji filmów, a w ślad za nim pójdą inni? Od teraz każda premiera jednocześnie w kinach i online

Gazeta Poznanska 

Pandemia i wynikające z niej obostrzenia to niejedyny problem kin. Ich kryzys może pogłębić trend, jaki właśnie rozpoczął słynny Warner Bros. Jedna z największych wytwórni filmowych w historii zdecydowała, że odtąd premiera każdego jej filmu będzie odbywać się jednocześnie w kinach i online. Tym samym, czwartą część „Matrixa” czy „Diunę” będziemy mogli obejrzeć na kanapie już w dniu premiery.

Новости там, где ВыСлухи, сплетни...
Новости Москвы на Moscow.media


Все города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.