123ru.net
Bykvu.com

У Білорусі працівники БілАЗа вийшли на протест

014

Працівники Білоруського автомобільного заводу в м. Жодино призупинили роботу і вийшли до центральної прохідної, щоб зустрітися з керівництвом. Люди вимагають чесних виборів і перерахунку голосів.

Про це повідомляє TUT.BY.

Кілька сотень робочих БілАЗа призупинили роботу і вийшли до пресового цеху.

“Зараз якраз збираємося поговорити з керівництвом. Ми вийшли до центральної прохідної і вимагаємо чесних виборів. Людей багато, важко порахувати. Керівництво вийшло до нас, зараз буде говорити. На заводі настрої протестні, люди не згодні з результатами виборів. Завод працює, тому що нам потрібно годувати свої родини. Але якщо нічого не зміниться, потрібно страйкувати”, – сказав один з працівників БілАЗа.

Підтримати робітників прийшли і жителі Жодіно. Вони кричать: “Влада з народом!”, “БілАЗ, спасибі”.

Міліції в околицях заводу поки немає.

  • Раніше повідомлялося, що після виборів президента Білорусі протести пройшли і на металургійному заводі в м. Жлобин, Гомельської області.
Новости от News-Life.pro

Комментарии для сайта Cackle

Слухи, сплетни...

Новости Москвы на Moscow.mediaВсе города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.