123ru.net

Bykvu.com

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость
Октябрь
2020

Все новости

Законність постанови Ради про ліквідацію 490 районів оскаржують у КСУ

Bykvu.com 

49 народних депутатів звернулися до Конституційного Суду України з вимогою визнати такою, що не відповідає Основному закону, постанови парламенту про ліквідацію 90 районів в Україні та створення замість них 136.

Читать дальше...
Недоотримання бюджетом понад 2 млрд гривень: ексголові податкової Верланову повідомили про підозру

Bykvu.com 

Колишньому очільнику Державної податкової служби України повідомили про підозру у зловживанні владою. Інцидент пов'язаний з недоотриманням понад 2 млрд гривень держбюджетом.

Читать дальше...

У Білорусі оголосили набір до «добровільних дружин» для допомоги силовикам

Bykvu.com 

У Білорусі оголосили про формування добровільних дружин для допомоги силовикам в охороні громадського правопорядку, розкритті злочинів і навіть затриманні порушників.

Читать дальше...

Відомого журналіста Джеффрі Тубіна відсторонили від роботи за мастурбацію під час робочої відеоконференції

Bykvu.com 

Відомого журналіста The New Yorker і CNN Джеффрі Тубіна відсторонили від роботи за те, що він мастурбував під час робочої відеоконференції в Zoom. Тубін каже — був упевнений, що вимкнув камеру.

Читать дальше...

Армія забезпечена та боєздатна лише у мріях президента, — Гончаренко

Bykvu.com 

Народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко спростував заяву президента Володимира Зеленського про те, що українська армія станом на 20 жовтня 2020 року забезпечена та боєздатна.

Читать дальше...

Новости из регионов


Слухи, сплетни...

Новости Москвы на Moscow.mediaВсе города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.