Главные новости Рудок

Рудки

Официальный сайт
Рудок

Ru.wikipedia.org
Июнь
2019
1
2
3
4
567
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Все новости Рудок

Естественные и искусственные препятствия — смертельный враг конницы

Блог «БАЗА 211- ВОЕННАЯ ИСТОРИЯ» 

Продолжаем анализировать визитную карточку императорской кавалерии — русские конные атакив Первую мировую войну, остановившись в предыдущей статье цикла на действиях 27-го Донского казачьего полка у дер. Рудка-Червище 7-го августа 1916 г. (см. «Визитная карточка императорской кавалерии. Русские конные атаки в Первую мировую войну»).


В атаку!Описание боя


А вот описание этого знаменательного боя применительно к 28-му ДКП (РГВИА. Ф. 2007. Оп. 1. Д. 61. Читать дальше...

Естественные и искусственные препятствия — смертельный враг конницы

Блог сайта «Всё об оружии» 

Продолжаем анализировать визитную карточку императорской кавалерии — русские конные атаки в Первую мировую войну, остановившись в предыдущей статье цикла на действиях 27-го Донского казачьего полка у дер. Рудка-Червище 7-го августа 1916 г. (см. «Визитная карточка императорской кавалерии. Русские конные атаки в Первую мировую войну»).


В атаку!


Описание боя


А вот описание этого знаменательного боя применительно к 28-му ДКП (РГВИА. Ф. 2007. Оп. 1. Д. 61. Ч. 2.):

«7 августа 1916 года в 1 час 30 мин. Читать дальше...

Футбольна збірна ветеранів України проведе два поєдинки на Львівщині

ZIK.ua 

Легенди вітчизняного футболу, об’єднані в збірну України серед ветеранів найближчими вихідними, 8 та 9 червня, гостюватимуть у Львівській області, де проведуть товариські матчі в Підмонастирі та Рудках, а також підтримають національну збірну України на «Арені Львів» в іграх із Сербією та Люксембургом на шляху до фінальної частини Євро-2020.
Як прокуратура і поліція Львівщини використовує агенток для підкидання хабарів. Розслідування

Телеканал «Новин 24» (Украина) 

У лютому-березні цього року ZAXID.NET опублікував розслідування «Агент на всі випадки» та «Агент на всі випадки життя. Гастролі» про двох львівських братів Олександра та Ярослава Слоцяків, які заробляють гроші, підкидаючи людям хабарі. Брати Слоцяки фігурували у переліку агентів поліції для підкидання хабарів, який голова ГО «Львівська правозахисна ініціатива» Наталія ван Доеверен оприлюднила під час прес-конференції в кінці 2018 року. Окрім Слоцяків, у списку агентів-хабародавців виявилось ще немало персонажів з цікавою біографією.

У новому розслідуванні ZAXID.NET пропонує познайомитися з трьома агентками, які вже багато років «працюють» з поліцією і постійно доводять свою відданість улюбленій справі. Читать дальше...

Легенди українського футболу – в Підмонастирі та Рудках

Гал-инфо 

У суботу, 8-го червня, на стадіоні в Підмонастирі Перемишлянського району ветерани місцевого «Фенікса-Стефано», який виступає в Прем'єр-лізі Львівської області, поміряються силами з національною збірною України серед ветеранів на чолі з наставником Анатолієм Дем'яненком.

У Рудках горів житловий будинок

Гал-инфо 

13 травня о 07:20 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Рудки Самбірського району в житловому будинку площею 50 кв. м, - повідомляє прес-служба ДСНС Львівщини.

Місія «Постуляційний центр беатифікації УГКЦ» запрошує вірних на Прощу родин

Католицький Оглядач 

11 травня о 9.00 Літургією у храмі Пресвятої Євхаристії в місті Рудки Львівської області розпочнеться Проща родин. Метою паломництва є вшанування з нагоди Дня матері пам’яті Софії з Фредрів Шептицької.

Нас виставили на площі для жалоби. А ми давай підкидати шапки і кричати: "Ура! Нарешті московська імперія рушиться!"

Gazeta.ua 

На мідних рудниках легені відмовляють через два місяці

Мав два вуйки і два стрийки маминих і татових братів. Вони мене любили, вчили писати, рахувати і балакати по-польськи. Старший стрийко Михайло навчався у Городку в рольничій (аграрній. Країна) школі. Казав мені: "Грицьку, ніколи не нервуйся, бо всі хвороби йдуть від нервів. Якщо тобі скажут, що падає небо, повернися й іди в другий бік". Мені було років 6, то не дуже те аналізував. А як став підростати, то зрозумів, що справді нічого нервуватися.

Через тиждень, як пішов до школи, повернувся після уроків додому. Читать дальше...

Розклад руху деяких приміських поїздів зазнає тимчасових змін

PMG.ua 

У звязку з виконанням колійних ремонтних робіт на дільниці Рудки Калинів Самбір упродовж 22-25 квітня зазнає змін розклад руху приміського поїзда, що курсує у сполученні Львів Сянки Львів. У вказаний період поїзд №6021 Львів Сянки курсуватиме лише до ст. Рудки та зворотно за розкладом поїзда №6020 Сянки Львів. Крім того, у зв’язку з продовженням ремонтних робіт на ст. Львів 23 квітня цього року не курсуватиме поїзд №965 сполученням Рава-Руська Львів. Читайте також: Маршрут потяга "Мукачево-Кошице" продовжать до Праги У звязку з перенесенням технологічного вікна для виконання ремонтних робіт на перегоні Ковель Мацеїв упродовж 23-25 квітня 2019 року дизель-поїзд №6374/6375 сполученням Ковель Ягодин Ковель курсуватиме за графіком. Читать дальше...

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.