Главные новости Перечина

Перечин

Официальный сайт
Перечина

Ru.wikipedia.org
Март
2019
1
2
3456
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
2122
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости Перечина

Нова українська школа: як навчальні заклади Перечинщини реалізовують досвід німецької та австрійської освіти на місцях

PMG.ua 

Нова українська школа вже змінює освітній простір навчальних закладів у містах і селах України. Відтак, на Закарпатті педагогічні колективи та батьки дітей пішли далі почали не лише втілювати зміни на місцях, але й цікавитись досвідом європейських країн, які мають нові успіхи в освітній сфері. Так, жителька Перечина, відомий екскурсовод та краєзнавець Аліса Смирна нещодавно запропонувала освітянам Перечинської ОТГ відвідати навчальні заклади Німеччини та Австрії з метою набуття досвіду та цікавих ідей для їх втілення у навчальних закладах громади. Читать дальше...

У Перечинській ОТГ планують відродити активний молодіжний рух

Zaholovok.com.ua 

Події

Активна молодь допоможе Перечину проаналізувати потреби та знайти шляхи втілення ідей та ініціатив, а також покращить комунікацію та співпрацю між громадою та владою. Про це домовились на публічній консультації із заінтересованими сторонами, яку організувала  ГО “Центр UA”. 

На зустрічі представники локальних органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій та активної молоді обговорили можливі способи та механізми взаємодії молоді з владою для її участі в розробці та прийнятті важливих рішень для життя громади.

Як зазначив волонтер проекту “Створення Фонду громади м.Перечин ” в 2007-2010               Микола Радченко, сьогодні молодь має величезну кількість можливостей, які, до прикладу, не були відчутні ще 10 років тому: “Закликаю користуватися ними, тому що поки не встанеш і не почнеш діяти сам, нічого не зміниться. Читать дальше...

Лес рубят - миллионы летят

ВЕЛИКАЯ РУСЬ (LiveJournal.com) 

Всего одна ель обогащает черных лесорубов по меньшей мере на десять тысяч гривен. Дуб значительно дороже: срубил и примерно 30 тысяч гривен в кармане (1 долл = 27 грн). В погоне за бешеными заработками украинские леса нещадно истребляют. Древесину воруют уже даже не лесовозами, а эшелонами! Так кто, как и сколько зарабатывает на лесах?

На вершинах Карпат вместо вековых дубов и елей теперь пустота. Зато местные князьки живут не хуже олигархов. С королевским размахом.

Пока внимание украинцев приковано к бесконечной Антитеррористической операции и очередным выборам верховной власти, винтики коррупционной системы на местах добросовестно работают на благо своих патронов.

Киевская область. Читать дальше...
Про сучасні виклики та можливості децентралізації говорили на конференції у Перечині

Zaholovok.com.ua 

Події

Рівно 15 років тому – у перші дні березня 2004 – Верховна Рада України присвоїла закарпатському селищу міського типу Перечин статус міста. У вівторок, 5 березня, цю подію у Перечині – центрі однієї з успішних ОТГ Закарпаття - увінчали конференцією "Децентралізація – сучасні виклики та можливості".

До участі у роботі конференції запросили голів закарпатських об'єднаних територіальних громад, сусідніх з Перечинською міською ОТГ сіл, депутатів обласної районної та міської рад, активістів, консультантів Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування, Офісу реформ Закарпатського регіонального відділення АМУ, представників громадськості.

Міський голова Перечина Іван Погоріляк розповів присутнім про непростий процес становлення ОТГ, сьогоднішні позитивні результати її діяльності, які буквально за один фінансовий рік уже відчула велика кількість жителів громади, та планами на майбутнє. Читать дальше...

За добу на Закарпатті сталося 54 пожежі

Zaholovok.com.ua 

Події

Працівники ДСНС України у Закарпатській області не припиняють проводити масово-роз’яснювальну роботу серед мешканців краю, щоб запобігти вогневим випадкам у природних екосистемах.

На жаль, спалення сухої трави стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю. Простіше, наші люди просто ігнорують будь-які застреження й продовжують масово нищити довкілля самопалами. Читать дальше...

ФОТОФАКТ. На об'їзній автодорозі Ужгорода зіткнулись два авто, одне перекинулось

Закарпатье онлайн 

ФОТОФАКТ. На об'їзній автодорозі Ужгорода зіткнулись два авто, одне перекинулось. На oб'їзній автодорозі обласнеого центру Закарпаття в напрямку Перечина у неділю трапилася автоаварія.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.