Главные новости Гала

Гал

Официальный сайт
Гала

Ru.wikipedia.org
Добавить новость
Август
2020
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости Гала

У Збройних силах України за добу підтвердили 47 нових випадків COVID-19

Гал-инфо 

Як повідомили 13 серпня Гал-інфо у прес-службі Командування медичних сил, станом на 10.00 13 серпня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 354 особи.

У Луцьку відбудеться "Фестиваль спорту"

Гал-инфо 

Як повідомили 13 серпня Гал-інфо у прес-службі Луцької міської ради, 18 серпня 2020 року о 18.30 год. запрошуємо всіх дорослих і дітей на "Фестиваль спорту" з нагоди Міжнародного дня молоді та відкриття новозбудованого спортивного майданчика (пр-т Молоді, 4).
Що спричинило масову загибель риби на Львівщині? Результати досліджень

Гал-инфо 

Як повідомили 13 серпня Гал-інфо у прес-службі Держекоінспекції у Львівській області, загибель риби у Добротвірському водосховищі ймовірно спричинили забруднюючі речовини, висока температура води та зниження розчиненого кисню.

Що спричинило масову загибель риби на Львівщині? Результати досліджень.

Uazmi.org 

Як повідомили 13 серпня Гал-інфо у прес-службі Держекоінспекції у Львівській області, загибель риби у Добротвірському водосховищі ймовірно спричинили забруднюючі речовини, висока температура води та зниження розчиненого кисню.

Оголосили тендер на Реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській

Гал-инфо 

Як повідомили 13 серпня Гал-інфо у прес-службі ЛКП "Львівелектротранс", оголошено тендер ʺРеконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківськійʺ в рамках співпраці Європейського банку реконструкції та розвитку та ʺЛьвівелектротрансʺ

Готовність об’єктів ʺвеликого будівництваʺ на Волині – 65%

Гал-инфо 

Як повідомили 13 серпня Гал-інфо в Управлінні інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської облдержадміністрації, про хід реалізації в Україні Програми Президента України ʺВелике будівництвоʺ йшлося вчора під час відеоселекторної наради під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

У Львові на вул. Трускавецькій виявили несанкціоноване сміттєзвалище

Гал-инфо 

Як повідомили 12 серпня Гал-інфо у прес-службі Державної екологічної інспекції у Львівській області, працівниками та начальником Державної екологічної інспекції спільно із активістами та заявником Олексієм Мінтієм проведено рейдові перевірки з метою виявлення несанкціонованого складування відходів на території міста Львова та Пустомитівського району Львівської області.

На Львівщині відбулися перші засідання ТВК

Гал-инфо 

Як повідомили 13 серпня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, 12 серпня в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося перше засідання Львівської обласної територіальної виборчої комісії.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.