2021

Новости за 13.03.2021

Veselý zase vynikl, Fenerbahce se však ve Valencii trápilo

Tenisové zprávy - iDnes

Ani 15 bodů Jana Veselého nepomohlo basketbalistům Fenerbahce Istanbul k úspěchu na palubovce Valencie a turecký tým si po výsledku 52:66 připsal v Eurolize teprve druhou porážku z posledních 14 zápasů. V tabulce patří svěřencům Igora Kokoškova dál sedmé místo.

Mönchengladbach se v bundeslize trápí, prohrál i v Augsburgu

Fotbal.idnes.cz

Fotbalisté Mönchengladbachu prohráli v německé bundeslize v Augsburgu 1:3 a utrpěli šestou soutěžní porážku za sebou. Bez vítězství jsou osmifinalisté Ligy mistrů, které příští týden po úvodní prohře 0:2 čeká odveta s Manchesterem City, už osm zápasů.

Slávistky potvrdily roli favoritek

Dukla Praha FK

Redakce - Bohužel i druhé domácí vystoupení skončilo prohrou. Tentokrát body z Julisky odváží Slavia.

Skuhravý: Nehrajeme za mě, hrajeme za ten tým!

HC Energie Karlovy Vary

Matěj Hodoval - Milník, který kvůli vážnosti předkola play-off nejde tolik oslavovat, ale přesto si pozornost zaslouží. Třetí zápas série proti Pardubicím byl zároveň tisícím extraligovým pro kapitána Václava Skuhravého. Jeho parta v něm navíc dokázala odvrátit vyřazení a vybojovat si minimálně čtvrté klání.

Na tým jsem hrdý! Budeme bojovat i příště, burcuje střelec Kohout

Vlastimil Mourek - V třetím utkáním předkola play-off svedli energetici s Pardubicemi napínavou bitvu. Jako první skórovali v druhé třetině hosté a vypadalo to, že z utkání odejdou jako vítězové. V 58. minutě se ke slovu přihlásil karlovarský útočník Martin Kohout, který tečí Flekovy přihrávky nejprve srovnal, necelé tři minuty před koncem prodloužení pak i vystřelil Energii první výhru v této sérii.

Kapitánova cesta k tisícovce: Debut ve dvaceti, první gól Varům či titul

Matěj Hodoval - Srdcař, ikona, legenda. Václav Skuhravý je dlouhodobě tváří karlovarského hokeje. V lázeňském městě setrval i přes zahraniční lasa a domů se vracel, když jej Energie nejvíce potřebovala. Teď mu schází odehrát jediné utkání, aby se zařadil do prestižního klubu extraligových hráčů, kteří v tuzemské soutěži odehráli tisíc zápasů.

Energetici nadělili svému kapitánovi k tisícovce velkolepý obrat!

Tomáš Hála - Nejprve se decentně oslavila tisícovka Václava Skuhravého a týmy se do sebe mohly pustit. Byla to vyrovnaná a tvrdá hra, plná šancí a krásných brankářských zákroků. Energetici dlouho nemohli najít recept na Kloučka, až dvě minuty před koncem srovnal Martin Kohout. Ten se pak prosadil také v závěru dvacetiminutového prodloužení, byť jeho gól museli přezkoumávat videorozhodčí i poté na základě trenérské výzvy oba hlavní sudí, a rozhodl tak o prodloužení série minimálně o jeden zápas.

V neděli od 18:30 v Mladé Boleslavi

SK Slavia Praha

Redakce - Sešívané po čtvrteční osmifinálové remíze s Rangers čeká v neděli od 18:30 další ligové kolo na půdě Mladé Boleslavi.

Namotivuj hráče svého klubu před 56. Podještědským derby!

FC Slovan Liberec

marketing - Už v sobotu 20. března se na jablonecké Střelnici uskuteční 56. prvoligové Podještědské derby. Bohužel se opět bude hrát bez diváků na tribunách. Díky společné akci obou klubů ale budeš mít možnost podpořit svůj klub aspoň na dálku a pomoct trenérům s motivací našich hráčů před tímto prestižním regionálním duelem. Vezmi svůj chytrý mobil a ukaž fanouškovské srdce ve vlastním video vzkazu!

Jasná záležitost: Baník - Příbram 5:0

FC Baník Ostrava

Redakce - Vítězstvím 5:0 skončilo měření mezi Baníkem a Příbramí. Slezané v utkání jasně dominovali a dosáhli nejvyššího vítězství od 30. dubna 2006, kdy Baník porazil Plzeň 6:0.

SFC doma poprvé na jaře vyhrál, vydřené tři body trefil Smola

Slezský FC Opava

Redakce | FOTO: Deník / Petr Widenka - Opava – Jiskra naděje! Fotbalisté Slezského FC vyválčili z existenčního duelu s Pardubicemi důležité tři body, díky kterým se vrací do boje o záchranu. Jediný brankový moment se odehrál na konci prvního poločasu, kdy byl ve vápně faulován Žídek, pardubický zadák Cadu navíc putoval pod sprchy. Nařízenou penaltu proměnil Tomáš Smola a zařídil výhru Opavy.

Kováč po výhře nad Pardubicemi: Jsme rádi, že dýcháme

Redakce | FOTO: Deník / Petr Widenka - Opava – Jeho tým už několikrát ukázal, že dokáže hrát mnohem lépe, ale body z toho nebyly. Tentokrát fotbalisté SFC nepředvedli kdovíjak oslnivý výkon, vůlí a nasazením ovšem důležitý duel s Pardubicemi překlopili na svou stranu a brali první domácí výhru na jaře. Jak zápas hodnotí opavský kouč Radoslav Kováč?

Milníky play-off: Vsetín zákop neprorazil, vyrovnaná série míří do Ústí

HC Vsetín

Radek Bařina - Druhý zápas série mezi Vsetínem a Ústím domácím nevyšel. Působili nervózním dojmem a přes velkou bojovnost se jim nedařilo nacházet cestičky skrz perfektně pracující defenzívu Severočechů. Ti znovu podali výborný týmový výkon, nepouštěli VHK do větších šancí, sami byli navíc velmi nebezpeční z protiútoků a v přesilovkách. Vítězství Ústeckých se tak dá označit za zasloužené. Jaké byly nejzásadnější okamžiky druhého duelu a jak bude série pokračovat dál se dozvíte v dalším vydání Milníků.

MLÁDEŽNÍCI BESEDOVALI S HRÁČI ÁČKA

Mikuláš Borkovec - Uplynulý týden proběhly napříč celou Akademií mládeže on-line besedy se členy našeho prvoligového kádru. Mládežníci se tak mohli dozvědět zajímavosti ze života profesionálního hráče. Jak se stravuje, jak často trénují a jaké mají rituály. Kluky v průběhu týdne navštívil trenér Pavel Hoftych a hráči Jakub Jugas, Michal Sadílek, Filip Nguyen, Jan Mikula, Jan Šulc, Matěj Chaluš, Kristián Michal a Michal Fukala.

Пианист

Пианист Сафронов признался, что похудел на 76 килограммов из-за давления отца

Арцах

Грубая фальсификация Баку: Уничтожающий собственный народ Азербайджан обвиняет армян

Veselý nastřílel ve Valencii 15 bodů, Fenerbahce ale prohrálo

Sport.cz

Ani 15 bodů Jana Veselého nepomohlo basketbalistům Fenerbahce Istanbul k úspěchu na palubovce Valencie a turecký tým si po výsledku 52:66 připsal v Evropské lize teprve druhou porážku z posledních 14 zápasů. V tabulce patří svěřencům Igora Kokoškova dál sedmé místo.

Atalanta porazila Spezii a je čtvrtá, výhry se dočkalo i Lazio

Fotbalisté Atalanty Bergamo v italské lize porazili Spezii 3:1 a posunuli se v tabulce na čtvrtou příčku, která zaručuje účast v Lize mistrů. Sedmé Lazio Řím si poradilo 3:2 s posledním Crotone a po třech porážkách za sebou konečně zvítězilo.

Mönchengladbach prohrál šesté utkání v řadě, nestačil na Augsburg

iSport.cz

Fotbalisté Mönchengladbachu prohráli v německé lize 1:3 v Augsburgu a utrpěli šestou soutěžní porážku za sebou. Bez vítězství jsou osmifinalisté Ligy mistrů, které příští týden po úvodní prohře 0:2 čeká odveta s Manchesterem City, už osm zápasů.