Začínal jako osobní trenér, před osmi lety začal prodávat komponenty pro výrobu šperků. Dnes provozuje největší e-shop s tímto sortimentem v Česku i na Slovensku. „Od malička jsem se věcem věnoval vždy naplno a pořádně, a to mi naštěstí zůstalo dodnes,“ říká podnikatel Martin Stibor.

Finanční polštáře odnesla pandemie. Aby stát zamezil vzniku masy nových dlužníků a ulehčil situaci těm starým, přijal řadu právních předpisů, které zásadně omezily exekuce. Podle Exekutorské komory předpisy krátí práva věřitelů do té míry, že se z nich následně v mnoha případech stávají dlužníci. Podle experta na dluhy však taková kritika není opodstatněná.

Nejisté vyhlídky Německa: země se k normálu vrátí možná až na podzim

Ještě koncem roku Němci vládní opatření podporovali, teď už téměř polovina říká, že jich má dost. Rozvolnění je zatím v nedohlednu, protiepidemická opatření by podle kancléřky Angely Merkelové měla být přísnější než dosud a návratu k normálu se Němci možná nedočkají dříve než na podzim.

iDNES.cz

Kanceláře softwarové firmy Avast zejí prázdnotou a ani po skončení pandemie se zcela nezaplní. Společnost se zhruba dvěma tisíci pracovníky zavádí nový koncept práce, lidé mohou pracovat odkudkoliv. „Ověřili jsme si, že to jde a je to lepší, protože lidé jsou spokojenější,“ říká šéf Avastu Ondřej Vlček.

V Belgii nehrál, zato v Řecku řádí. Znovu jsem se probudil, říká Krmenčík

Fotbal.idnes.cz

Na vyhlášené soluňské promenádě Kalamaria si objednal kávu a zadíval se na moře. Poznali byste ho v roušce? Na první pohled sotva. Přesto se od číšníka z kavárny anglicky ozvalo: „To je gratis, Michael! Na mě. A přidám ti dezert, jestli máš chuť. Hlavní je, abys dal zítra další gól.“

Nový semafor přehledně: Návrat z Maďarska a Rakouska od pondělí bez testů

ECHO24

Při návratu z Rakouska a Maďarska nebudou od pondělí potřeba negativní testy na koronavirus. Země se v cestovatelském semaforu přesunou do oranžové. Žádná země se naopak nově neposune do červené barvy, která znamená nutnost testů, a to i pro přijíždějící cizince. Vyplývá to ze sdělení ministerstva zdravotnictví, které dnes resort zveřejnil na svém webu.

Pochettino po koronaviru dovedl PSG k výhře nad Montpellierem

Fotbalisté Paris Saint Germain přivítali trenéra Mauricia Pochettina po návratu na lavičku z izolace, kde byl kvůli nákaze koronavirem, vítězstvím 4:0 nad Montpellierem. Mistrovský tým vyhrál v lize potřetí za sebou a vede tabulku o tři body před Lille, které má odehráno o zápas méně.

WHO se dohodla s Pfizerem na nákupu vakcíny pro chudé země

Novinky

Světová zdravotnická organizace (WHO) v pátek oznámila, že se dohodla s konsorciem Pfizer/BioNTech na nákupu 40 milionů dávek jeho vakcíny proti koronaviru. V rámci vakcinačního programu COVAX s nimi bude moci od února začít očkovat v chudých zemích.

Zklamaná Elhotová: Česká liga a domácí pohár? Bude obtížné v tom hledat motivaci

Sport.cz

Brzký konec v Evropské lize mrzel oporu basketbalistek USK Praha Kateřinu Elhotovou. České mistryně dnes v závěrečné utkání skupiny B již bez šance na postup zdolaly Gdyni 80:67, o naději na čtvrtfinále přišly předchozími prohrami s Fenerbahce Istanbul a Lyonem. Koronavirovou krizí poznamenaná sezona se pro USK smrskla na evropské scéně na šest utkání.

Okamurův gambit: Česká republika na prvním místě! Jak omezit dovoz cizích "odpadků", co nám cpou do úst jako drahé jídlo? Jak vrátit naší zemi soběstačnost? Globalisti ječí, jako by je bral čert. Kéž se tak brzy stane!

Nova Republika

Petr Hájek22. 1. 2021  ProtiProud

PETR HÁJEK s uznáním konstatuje, že tah, který se podařil SPD z opozičních lavic, má nejen praktický, ale i mnohem širší význam – bez ohledu na to, zda jej kolaboranti Čtvrté říše zadupou do země.

Читать дальше...

FC Turín s novým koučem vydřel bod v Beneventu

Fotbalisté FC Turín v prvním utkání pod vedením nového kouče Davideho Nicoly v italské lize smazali dvoubrankové manko a remizovali v Beneventu 2:2. Ve třetí minutě nastavení vyrovnal svým druhým gólem v zápase Simone Zaza. Zkušený útočník měl dosud v této sezoně Serie A na kontě jediný zásah.

Venkovní trip startuje. Vyzrají energetici na Hradec?

HC Energie Karlovy Vary

Jakub Mahr - Karlovarští hokejisté začnou svoje tažení po stadionech soupeřů v Hradci Králové. Ten aktuálně bojuje o místo v první čtyřce. Dokáží hráči Energie znovu nastartovat sérii výher? To se dozvíme již v neděli. Utkání startuje v 16:00 Kde utkání sledovat: Onlajny.com | Instagram stories

Trhači slaví tři body, z ledu Rysů vezou výhru!

SK Kadaň

Jindřich Poledna - F r ý d e k - M í s t e k / K a d a ň - Trhači vrátili Rysům porážku z domácího stadionu! Ačkoliv Slezané skórovali hned v první minutě, z vedení se moc dlouho neradovali. Už ve 4. minutě srovnal skóre Jan Svoboda. Domácím se přesto podařilo dostat opět do vedení ve 14. minutě, to však netušili, že branky pak již budou dávat jen Trhači. Ve 26. minutě srovnával na 2:2 ve hře 4 na 4 Radek Havel, vedení pak na stranu hostí strhl ve 31. minutě ve vlastním oslabení Vít Seemann. V poslední... Читать дальше...

Vsetín v Havířově ukořistil dvoubodový zisk

HC Vsetín

Jan Tajzler - Zápas v Havířově sliboval duel dvou soupeřů, kterým se úvod roku příliš výsledkově nedaří. Utkání však mělo svou kvalitu, hrálo se ve svižném tempu. Vsetín otevřel skóre již po třiceti vteřinách, ale Havířov do první sirény skóre srovnal. Stejný scénář se opakoval i v prostředním dějství. Třetí třetina branku nepřinesla a zápas dospěl do prodloužení, kde o vítězství Vsetína rozhodl obránce Jan Bartko. Za výhrou zelenožlutých stojí také výborný výkon brankáře Davida Gáby, jenž pochytal 44 střel soupeře.

Музыкальные новости
Снуп Догг

Любовь с первого взгляда: Снуп Догг отметил 27-ю годовщину свадьбы со своей супругой

Персональные новости
Сергей Собянин

Сергей Собянин. Главное за день

Skvělá zpráva pro Berany! Honejsek podepsal nový dlouholetý kontrakt

HC Hamé Zlín

Zlin Press - Roman Ordelt - Extraligový klub PSG Berani Zlín usilovně pracuje v současné nelehké covidové době v budování hráčského kádru pro nadcházející sezony. Víceletou smlouvu podepsal s vedením klubu nejproduktivnější zlínský hokejista a lídr mužstva Antonín Honejsek.

Prolomit nepříznivou bilanci se Berani pokusí na ledě Litvínova

Lukáš Kapinus - Utkání o důležité body počítající se pro postup do play off sehrají Berani se soupeřem z Litvínova. Na Chemiky se zlínským letos vůbec nedaří, dvakrát s nimi prohráli a nedokázali vstřelit ani branku. 39. kolo Tipsport extraligy navíc odehrají na venkovním ledě. Utkání začíná v 15:30.

ONLINE: Od 18:30 venku proti Karviné

SK Slavia Praha

Redakce - Sešívaní hrají v rámci 16. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Karviné, jedenáctého týmu ligové tabulky.

Za tři roky 73 vítězství? Neuvěřitelné číslo

Redakce - Výhra v Karviné byla pro Jindřicha Trpišovského a jeho kolegy 73. na lavičce Slavie, více jich má už jen Karel Jarolím. Hlavní trenér sešívaných hodnotí utkání i překonání legendárního kouče Františka Cipra.

Za jubileum jsem rád, cestování bylo náročné

Redakce - David Hovorka odehrál proti Karviné svůj stý ligový zápas. ​„Nebylo to lehké utkání. Jsem rád, že jsme obstáli a vezeme tři body,“ hodnotí stoper sešívaných.