Америчке санкције протв Русије требало би да буду укинуте наредне године, пише Блумберг пиxабаy.цом Економија Русије би могла да фобије замајац ублажавањем санкција од стране САД-а Како каже 55 одсто испитаних Блумбергових аналитичара, може се очекивати да Вашингтон ублажи санкције. Победа Доналда Трампа донеће фундаменталне промене у америчкој спољној политици, сматрају они. Трамп није изнео никаве детаље о томе како ће обновити односе са Русијим, рекао је један Блумбергов извор. И даље није јасно да ли ће САД ублажити санкције независно од ЕУ, рекао је шеф за процену ризика тржишта у развоју. Блумберг наводи да би ЕУ испратила одлуку САД и укинула санкције вероватно у наредних 12 месеци, према процени аналитичара. – Ако САД укине санкције, биће немогуће да се постигне договор међу чланицама ЕУ да продуже рампе – каже Чарлс Мовит економиста у Вашингтону. Лист наводи и податке да би привредни раст Русије требало да буде већи следеће године. Такође, и поверење инвеститора расте, како у руске акције тако и у рубљу. Предвиђају да рубља неће бележити већи пад наредне године, али не искључују њен значајан раст. www.vesti-online.com/Vesti/Ekonomija/621683/Americki-strucnjaci-Stizu-bolji-dani-za-Rusiju
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.
123ru.net — международная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Smi24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.
Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).
123ru.net — живые новости в прямом эфире!
В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.