Добавить новость
123ru.net
World News in Serbian
Декабрь
2019

САД одустале од увођења нових царина Кини

0

САД неће уводити нове царине на кинеске производе 15. децембра, саопштио је амерички председник Доналд Трамп.

 

„Постигли смо веома важну, прву фазу договора с Кином, која је пристала на многе структурне промене и на масовну куповину пољопривредних производа, енергије и индустријске робе, као и много тога другог… Царине које је требало да ступе на снагу 15. децембра неће бити уведене пошто смо се договорили. Почећемо и другу фазу преговора што пре, нећемо чекати изборе 2020. године. То је одличан споразум за све. Хвала!“, написао је Трамп на Твитеру.

Заменик министра трговине Кине Ван Шоувен је раније потврдио да су Америка и Кина усагласиле први део трговинског споразума, који се састоји из девет тачака.

„На основу једнакости и међусобног поштовања, САД и Кина су усагласиле први део трговинског споразума, који се састоји из девет тачака, укључујући заштиту интелектуалне својине, предају технологије и куповину пољопривредних и прехрамбених производа“, објаснио је Шоувен.

Он је рекао и да су САД обећале да ће у првом делу трговинског споразума са Кином укинути део царина на кинеске производе.

Раније је саопштено да је Министарство финансија САД укинуло санкције за три руске компаније.
С америчког санкционог списка скинуте су компаније „Центар за аутомобилске услуге“ из Курганске области и „Вертикала“ и „Јуником“ из Југре.

Вашингтон је раније најављивао да ће 15. децембра повећати царине на увоз производа из Кине.

САД одустале од увођења нових царина Кини






Загрузка...


Губернаторы России

Спорт в России и мире

Загрузка...

Все новости спорта сегодня


Новости тенниса

Загрузка...


123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.


Загрузка...

Загрузка...

Экология в России и мире




Путин в России и мире

Лукашенко в Беларуси и мире



123ru.netмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Smi24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

123ru.net — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.






Здоровье в России и мире


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России






Загрузка...

Загрузка...





Друзья 123ru.net


Информационные партнёры 123ru.net



Спонсоры 123ru.net