Добавить новость
123ru.net
World News in Serbian
Август
2017

ЦГ: Захтевају стечај у три фирме

ПОРЕСКА управа Црне Горе ће поднети инцијативу Привредном суду за отварање стечаја у три фирме -„Избор Бар“, „Блу Мун“ и „Монтепеска“, док ће фирми „Рејн“ укинути решење о репрограму ПОРЕСКА управа Црне Горе ће поднети инцијативу Привредном суду за отварање стечаја у три фирме -„Избор Бар“, „Блу Мун“ и „Монтепеска“, док ће фирми „Рејн“ која није измирила једнократну уплату по репрограму, укинути решење о репрограму и иницирати стечај кад се стекну законски услови Из Пореске управе су објаснили да су код прва три пореска обвезника у стечајном поступку усвојени планови реорганизације, али пошто обвезници нису поштовали динамику измиривања пореских обавеза из тих планова, стекли су законски услови за отварање стечаја. Укупан порески дуг тих обвезника по плановима реорганизације износи 889.297.000, при чему су доспеле, а неизмирене обавезе 799.662 евра. „Избор Бар“ у власништву Еурофонда, има доспеле обавезе од 748.751 евра, „Блу Мун“ Милутина Радуловића 38.416, „Монтепеска“ (оснивачи Владимир Копривица и Данило Лакић) 12.494 евра. – „Рејн“ је у процесу реорганизације и по том плану укупне пореске обавезе износе 112.251 евра, а исти је аплицирао и за репрограм пореског дуга у износу од 107.440 евро. Тај обвезник у прописаном року није обавио једнократну уплату од 10.744 евра због чега ће код њега најпре бити укинуто решење о репрограму, а затим и отворити стечај – објаснили су из ПУ. Оснивач „Рејна“ је, према подацима ЦРПС, Митар Радовић. www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0.480.html:678645-%D0%A6%D0%93-%D0%97%D0%B0%D1%85%D1%82%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%98%D1%83-%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%B0%D1%98-%D1%83-%D1%82%D1%80%D0%B8-%D1%84%D0%B8%D1%80%D0%BC%D0%B5





Загрузка...


Губернаторы России

Спорт в России и мире

Загрузка...

Все новости спорта сегодня


Новости тенниса

Загрузка...


123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.


Загрузка...

Загрузка...

Экология в России и мире




Путин в России и мире

Лукашенко в Беларуси и мире



123ru.net — международная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Smi24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

123ru.net — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.






Здоровье в России и мире


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России






Загрузка...

Загрузка...





Друзья 123ru.net


Информационные партнёры 123ru.net



Спонсоры 123ru.net