Добавить новость
123ru.net
World News in Serbian
Июнь
2017

„Санкције ЕУ неће утицати на развој одбрамбене индустрије на Криму"

0

Одбрамбену индустрију те санкције ни на који начин неће дотаћи. Ми већ имамо успостављене контакте са западноевропским фирмама, чији огранци раде у Русији. Ми проналазимо решења. Ми смо једни другима потребни и корисни, зато тим поводом неће бити никаквих проблема, рекао је Баталин, преноси РИА Новости.

Како је најавио фабрика Фиолент ће ове године почети производњу низа производа који по квалитету не заостају за европским и америчким панданима.

У фабрици Фиолент ове године појавиће се три производа на нивоу европских узорака. Два ћемо реализовати ове године по програму замене увоза домаћом производњом. Један ће бити по својим параметрима изнад европских и америчких пандана, други изнад европских. Значи биће укупно пет таквих производа, рекао је руководилац предузећа.

Санкције, међутим, стварају одређене тешкоће у погледу цивилне производње у кримским фабрикама, међутим, Баталин је изразио уверење да ће се 2018. године ситуација у вези са санкцијама променити. 

То питање се налази у политичкој равни. У економској равни Европска унија губи статус. Наше колеге из Европске уније са којима радимо говоре да су њихови финансијски приходи у паду. Приликом наших сусрета они изражавају наду да ће разум победити,  да ће санкције бити укинуте. Европски политичари и предузетници све чешће говоре да ова ситуација идуће године треба да се промени. Мислим да ће тако и бити, закључио је Баталин.

Раније је објављено да су чланице Европске уније без расправе продужиле за још годину дана важење санкција против Крима које су биле на снази до 23. јуна ове године, саопштио је Савет Европске уније. 

Санкције су Криму уведене први пут 2014. године, а подразумевају забрану увоза са Крима, инвестирања на руско полуострво, као и немогућност извоза производа и технологија кримским компанијама.

У Кремљу је више пута истицано да је питање Крима затворено.






Загрузка...


Губернаторы России

Спорт в России и мире

Загрузка...

Все новости спорта сегодня


Новости тенниса

Загрузка...


123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.


Загрузка...

Загрузка...

Экология в России и мире




Путин в России и мире

Лукашенко в Беларуси и мире



123ru.netмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Smi24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

123ru.net — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.






Здоровье в России и мире


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в России






Загрузка...

Загрузка...





Друзья 123ru.net


Информационные партнёры 123ru.net



Спонсоры 123ru.net