Sport.cz

Sněhová královna Ester Ledecká má problém. Jedna z největších českých sportovních hvězd se zranila a musela podstoupit operaci. Informaci potvrdila sama Ledecká v tiskové zprávě pro média.

Druhou etapu Vuelty vyhrál Bennet, novým lídrem je Teunissen

Sport.cz

Druhou etapu cyklistické Vuelty vyhrál v hromadném finiši v Utrechtu irský jezdec Sam Bennett. Novým lídrem závodu se stal Nizozemec Mike Teunissen, který na prvním místě vystřídal krajana a kolegu z týmu Jumbo-Visma Roberta Gesinka.

Čeští basketbalisté bez Satoranského neuspěli. Souboj o bronz prohráli

Sport.cz

Čeští basketbalisté podlehli v utkání o třetí místo na turnaji v Hamburku Itálii 80:96. Nejlepším střelcem zápasu byl autor 20 bodů Niccolo Mannion. Jan Veselý si díky 17 bodům a 11 doskokům připsal double double. Svěřenci trenéra Ronena Ginzburga nenavázali na triumf na turnaji v Pardubicích, kde porazili Bulharsko a Chorvatsko.

SESTŘIH: Baník - Teplice 1:2. Šok pro favorita, rozhodující úder v závěru

iSport.cz

Fotbalisté Teplic ve čtvrtém kole první ligy zvítězili v Ostravě 2:1 a dočkali se první výhry v sezoně. Na vedoucí gól hostujícího Jana Knapíka odpověděl ještě v úvodním poločase Nemanja Kuzmanovič. Přes šance a tlak Baníku zápas rozhodl deset minut před koncem Abdallah Gning. Ostravští doma prohráli druhé ze tří utkání v ročníku nejvyšší soutěže pod vedením Pavla Vrby.

iSport.cz

Slovensko zvýší mzdy zdravotních sester, aby neutíkaly do Česka

Novinky

Slovenská vláda chce zvýšit mzdy zdravotních sester a porodních asistentek, aby neodcházely do zahraničí, především do České republiky. Na čtvrteční tiskové konferenci to oznámili ministr financí Igor Matovič (Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti OLaNO) a ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský (OLaNO).

Bayer znovu padl: Schick pálil šance, Hložek vystřídán. Zkrat Dortmundu

iSport.cz

Fotbalisté Leverkusenu se v bundeslize dál trápí a klesli dokonce na poslední místo tabulky. Bayer prohrál i ve 3. kole nového ročníku, když nestačil na domácím hřišti na Hoffenheim 0:3. Za domácí odehrál celý zápas Patrik Schick, který nedal několik šancí a jeden gól mu dokonce kuriózně sebral spoluhráč Sardar Azmoun. Adam Hložek byl vystřídán po prvním poločase, v druhé půli naskočil za hosty Pavel Kadeřábek. Obrovský zkrat předvedl Dortmund, který ztratil vedení 2:0 a po gólech v úplném závěru padl s Brémami Jiřího Pavlenky 2:3. Читать дальше...

Česku dál hrozí silné bouře a záplavy. Vydatně pršet má až do pondělí - Echo24.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Česku dál hrozí silné bouře a záplavy. Vydatně pršet má až do pondělí  Echo24.cz
  2. Na východě Česka hrozí silné bouře, vydatně pršet tam může až do pondělí | ČeskéNoviny.cz  České noviny
  3. Na západě Česka hrozí odpoledne silné bouřky, na východě bude stále vedro - Aktuálně.cz  Aktuálně
  4. Meteorologové varují. Východ Čech, Moravu a Slezsko mohou až do neděle trápit silné bouřky  iROZHLAS
  5. Blíží se nové bouřky s lijáky. Studený západ a horký východ dělilo 20 °C  iDNES.cz
  6. Zobrazit... Читать дальше...

Игорь Бутман

Леонид Агутин и Игорь Бутман выступят на фестивале «Ангара-Джаз» в Иркутске

Россия

Преимущества карты строек жилых и промышленных объектов в России

Ukrajinská armáda hlásí na několika místech odražení ruských útoků | ČeskéNoviny.cz - České noviny

1. Ukrajinská armáda hlásí na několika místech odražení ruských útoků | ČeskéNoviny.cz  České noviny
  2. Rusko začalo na Donbasu ofenzivu, Ukrajina ji odráží  Novinky.cz
  3. Ruští vojáci odmítají bojovat, tvrdí Kyjev. Ukrajinská armáda odrazila několik útoků  Echo24.cz
  4. Ukrajinská armáda odrazila ruské útoky na frontě, ty směřují ke Kramatorsku a Bachmutu  iROZHLAS
  5. Ukrajinci odrazili dva ruské útoky  Novinky.cz
  6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Salač odstartuje do Velké ceny Rakouska ze 14. místa

Ceske Noviny

Spielberg (Rakousko) - Český motocyklista Filip Salač odstartuje do nedělní Velké ceny Rakouska ve třídě Moto2 ze 14. místa. Na nejrychlejšího Aie Oguru z Japonska ztratil šest desetin...