Добавить новость
Главные новости Бреста
Брест
Апрель
2020

Хобленко: Можу приготувати вечерю

— Як і всі, підтримую форму індивідуально, якщо є змога, здійснюю бігову роботу, а так займаюся вдома, виконую різні комплекси вправ. 

— На час карантину залишився у Дніпрі? 

— Відвідав батьків у Сумській області, а потім повернувся до Дніпра. Ось там, у батьків, було більше змоги бігати, адже і менш людно, і природа гарна. 

— На відміну від багатьох футболістів, ти не є активним у соцмережах. Зізнавайся, чи відкрив для себе якесь нове заняття під час карантину? 

— Я дійсно не люблю активність у соцмережах. Немає у мене жаги щось викладати. Не можу сказати й що опанував щось нове. Дивлюсь фільми, читаю книжки. Час проводжу вдома. Можу щось приготувати на стіл, як забажаю. 

— О, це вже цікаво! Якою стравою можеш похизуватися? 

— Нічого надзвичайного. Можу вечерю приготувати, м’ясо підсмажити на грилі. 

— Дружина залишається задоволеною? — (посміхається) Як бачите, поки що залишається зі мною – виходить, задоволена. 

— Можу припустити, що в тебе є ще одне заняття – чемпіонат Білорусі дивишся? 

— Так, звичайно. Мені цікаво спостерігати за турніром. Звичайно, підтримую «Динамо» з Бресту. 

— Зв’язок з колишніми партнерами підтримуєш? Яка в них там ситуація? 

— Так, ми зв’язувалися. Що казати: вони тренуються, грають. Чемпіонат поки в них триває. 

— Не підколюють тебе: мовляв, якби залишився, міг би посперечатися з Мілевським за «Золотий м’яч»? — (сміється) Ні, такого ще не казали. А Артем дійсно роззабивався. Молодець! Я радий за нього. 

— Ти у «Дніпрі-1» провів збори та встиг взяти участь у короткому відрізку сезону. Чи виправдовуються сподівання від гри, результатів, атмосфери у команді? 

— У чемпіонаті минув лише маленький період – і одразу карантин. Ще не вийшло відчути повністю якийсь результат. Впевнений, все ще попереду. А в цілому, все подобається, атмосфера у команді просто відмінна! 

— Післязавтра – свято Великодня. Незвично, напевно, його зустрічати вдома, але що скажеш вболівальникам? 

— Вітаю усіх зі святом, що наближується. Нічого не вдієш – треба провести його вдома. Такий час, що маємо усі перетерпіти. Закликаю усіх залишатися вдома, як того вимагає карантин. Треба бути відповідальними, і, упевнений, що все повернеться до ладу! 






Загрузка...


Губернаторы России

Спорт в России и мире

Загрузка...

Все новости спорта сегодня


Новости тенниса

Загрузка...


123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.


Загрузка...

Загрузка...

Экология в России и мире




Путин в России и мире

Лукашенко в Брестской области



123ru.netмеждународная интерактивная информационная сеть (ежеминутные новости с ежедневным интелектуальным архивом). Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Smi24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net.

Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам объективный срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть — онлайн (с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии).

123ru.net — живые новости в прямом эфире!

В любую минуту Вы можете добавить свою новость мгновенно — здесь.






Здоровье в России и мире


Частные объявления в Бресте, в Брестской области и в России






Загрузка...

Загрузка...





Друзья 123ru.net


Информационные партнёры 123ru.net



Спонсоры 123ru.net