123ru.net
Разное на 123ru.net

ООС: бойовики здійснили сім обстрілів на Донбасі 21 вересня

08
ООС: бойовики здійснили сім обстрілів на Донбасі 21 вересня

Підтримувані Росією бойовики здійснили сім обстрілів на Донбасі 21 вересня, повідомив штаб української воєнної Операції об’єднаних сил дані на 18:00.

У штабі наголосили, що жоден український військовий не постраждав.

В ООС розповіли, що бойовики застосовували заборонені Мінськими угодами артилерійські системи калібру 122 міліметри.

В угрупованні «ДНР» звинувачують українську армію в обстрілі Ужівки (Ленінського). Бойовики «ЛНР» заявляють про три порушення режиму тиші з боку Збройних сил України.

Обстріли в зоні конфлікту на Донбасі тривають, попри оголошене там від 21 липня перемир’я. Сторони звинувачують одна одну в порушеннях режиму тиші.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

За оцінками ООН, станом на 31 грудня 2018 року, унаслідок збройного конфлікту на Донбасі загинули від 12 тисяч 800 до 13 тисяч людей.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.