Главные новости Тулы
Тула

В Ефіопії жінка склала шкільні іспити через 30 хвилин після пологів

06
21-річна жителька Ефіопії Алмаз Дересе склала шкільні іспити у лікарні, одразу через 30 хвилин після народження сина. ЇЇ чоловік, Тадесе Тулу, розповів, що йому довелося вмовляти керівництво школи дозволити скласти іспити у лікарні.

Сама ж жінка запевнила, що почувається добре, а скласти іспити одразу після пологів їй довелося тому, що вона не хотіла втрачати цілий рік часу, повідомили у ВВС.

Ефіопка наголосила, що навчання під час вагітності не було проблемою і вона хотіла скласти іспити якнайшвидше. Нещодавно вона вже склала іспити з англійської та амхарської мов і математики. Також їй потрібно скласти ще декілька предметів.


Ефіопка склала шкільні іспити через 30 хвилин після пологів

До слова, в Ефіопії дівчата зазвичай кидають школу під час народження дітей і повертаються до навчання вже через рік. Алмаз Дересе планує у майбутньому вступити до університету, для чого їй потрібно буде пройти дворічний навчальний курс.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.