Главные новости Тореза
Торез

Росія пробила чергове дно: зібрали 120 фейків про малайзійській Boeing

012
Росія пробила чергове дно: зібрали 120 фейків про малайзійській Boeing

Європейський проєкт з боротьби з дезінформацією Росії EUvsDisinfo зібрав та оприлюднив 120 фейків, якими Росія намагається уникнути відповідальності.

"Прокремлівська дезінформація, схоже, не має меж. У російській війні з правдою жодна тема не є табу. Але навіть у цьому випадку, серед нескінченної павутини брехні і спотворень, кампанія дезінформації, пов'язана зі збитим Росією рейсом MH17 Малайзійських авіаліній - злочином, який забрав 289 невинних життів, - виділяється своєю порочністю", - йдеться у публікації, повідомляє проєкту "ЄС проти дезінформації".

Літак, який збили російські бойовики розірвався в повітрі. Уламки та тіла загиблих падали на подвір'я до місцевих жителів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волкер назвав Росію брехливою державою та закликав видати бойовиків

"Дезінформація варіюється від кричущих образ пам'яті про померлих - тверджень, що мертві тіла не виглядали "свіжими" і були завантажені на літак до його вильоту з Амстердама, - до дивовижних змов, на кшталт того, що MH17 був насправді бортом MH370, який загадковим чином зник у південній частині Тихого океану декількома місяцями раніше", - зазначає EUvsDisinfo.

Росія спочатку підтвердила збиття літака, але коли виявилося, що терористи збили пассажирський Boeing- почала звинувачувати Україну. Експерти стверджують, що дезинформація націлена на те, щоб оминути відповідальність за вбивство людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від Росії вимагають видати терористів, що збили малазійський літак

"Коли це не спрацювало, перед обличчям серйозних доказів, ретельно зібраних міжнародними слідчими і незалежними журналістами, російська дезінформаційна машина звернулася до випробуваних наративів, посилаючись на русофобію (Росію демонізують, звинувачуючи в поваленні MH17), моральну перевагу (Росія не могла збити рейс MH17 через моральні вимогисвоєї влади), релятивізація правди (Малоймовірно, що правда про збиття MH17 буде незабаром знайдена) і зустрічні звинувачення (Слідчі мовчали після нових російських претензій щодо MH17)", - кажуть аналітики.

Експерти наголосили, що російська влада, після оприлюднення імен підозрюваних, заявила, що докази є фейком. А імена підозрюваних це випадкові дані із соцмереж. Про ракету, якою збили літак, Росія заявила, що вони виготовляються виключно в Україні.

17 липня 2014 -го близько 16:00 на висоті 10 тис. м над Донеччиною з радарів зник літак Boeing-777 "Малазійських авіаліній". Лайнер прямував із Амстердама до Куала-Лумпура.

На борту всі загинули. Це 298 людей - 283 пасажирів і 15 членів екіпажу. Літак вибухнув у повітрі. Його уламки й тіла пасажирів розкидало на відстані 15 км у селі Грабове неподалік Тореза на Донеччині.

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.