123ru.net
Znaj.ua

Європа підготувала росіянам сім кіл пекла: Захід зачинить двері перед окупантами

00

Із чим пов’язана зміна правил оформлення віз, влада Фінляндії не повідомила

З 1 вересня у Фінляндії перестануть оформляти шенгенські візи росіянам у спрощеному порядку.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Фінляндії, передає "Радіо Свобода".

"Посольство Фінляндії в Москві, Генеральне консульство Фінляндії в Санкт-Петербурзі, а також консульства в Петрозаводську і Мурманську почнуть дотримуватися загальноприйнятої практики країн ЄС щодо документів, необхідних для візових заяв". йдеться у повідомленні

Це означає, що жителям Санкт-Петербурга, Карелії, Мурманської області й інших прикордонних регіонів Росії тепер недостатньо буде просто заповнити заяву на видачу візи, додати до неї страховку і сплатити консульський збір. Їм також треба буде підтверджувати співробітникам консульства план своєї поїздки і наявність коштів на неї.

До заяви необхідно докласти квитки і бронювання готелю, а якщо їх немає – письмово описати маршрут. Консульство може вимагати довідку про доходи, виписку з банку або документи, що підтверджують наявність нерухомості в Росії: документи повинні підтвердити платоспроможність туриста. Звітувати про свій добробут доведеться і тим, хто їде в гості до родичів, які проживають в ЄС: раніше від них подібних документів не вимагали.

Нагадаємо, Канада спростить життя українським туристам.

Як повідомляв портал Знай.uа, Європа змінить правила і вартість отримання шенгенських віз.

Також портал Знай.ua писав, куди крім Європи можуть вільно поїхати українці.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.