Українська "Зоря" відправила чорногорську "Будучность" у минулість: луганчани вийшли в заключний раунд плей-офф

08
Українська

Арбітр за півхвилини показав дві червоні картки гравцям "Будучності"

Луганський футбольний клуб "Зоря" в матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи обіграв чорногорську "Будучность" і пройшов у наступний етап.

У матчі з "Будучность" команда Віктора Скрипника у домашньому поєдинку вдруге перемогла чорногорський колектив. Матч у Запоріжжі завершився з рахунком 1: 0 на користь луганчан.

Єдиний м'яч у матчі забив Артем Громов. На 32-й хвилині півзахисник "Зорі" ударом у порожні ворота завершив швидку контратаку українського клубу.

Буквально через хвилину після пропущеного гола гості залишилися в меншості - за відмашку в обличчя арбітр з Ірландії Ніл Дойл показав другу жовту картку Николі Джуріч.

Рішення арбітра явно не сподобався гравцям чорногорської команди, і вони влаштували атаку на Дойла. В результаті, на 34-й хвилині гості залишилися ще без одного гравця  - пряма червона картка була показана Драшко Божович.

Маючи перевагу в два футболісти українці легко довели матч до логічної перемоги.

Вже після фінального свистка гравці чорногорської команди продовжили скандалити, провокуючи наших співвітчизників на бійку.

Завершивши перемогою скандальний матч, колектив Віктора Скрипника обійшов "Будучность" з рахунком 4: 1 за сумою двох ігор і пробився в наступну стадію турніру.