123ru.net
Znaj.ua

Такого ніхто не очікував: Петро Порошенко зізнався і вирішив покаятися в скоєному

06

Порошенко стверджує, що за п'ять років кардинально змінився

Як стало відомо, що колишній глава держави України Петро Порошенко визнав, що за роки його керівництва країною, він здійснював помилки, за які буде просити вибачення у Господа, але також є багато чим пишатися. З цим відвертим зізнанням Порошенко виступив в інтерв'ю "Української правди".

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Також на поставлене питання екс-президенту про те, що потрібно зараз Україні і хто ж винен у трагедії, Порошенко відповів, що в тому, хто винен, а хто - ні, дасть оцінку історія і український народ.

"Я пропоную, що нам трохи зарано говорити про це. Якщо ми маємо говорити про каяття, то я точно буду каятися. Але не журналістам", - промовив Петро Олексійович.

Варто відзначити, що, за його словами, за ці роки успіхів було більше, ніж невдач. Порошенко пишається тим, що при його правлінні від корупції був очищений НАК "Нафтогаз". Також додалося прозорості в банківській сфері і були створені антикорупційні органи, суд і т.п.

До того ж, політик стверджує, що і сам кардинально змінився за ці 5 років: став сильніший, досвідченіший та мудріший, а ще "дуже постарів".

"Я пишаюся, що країна кардинально інша. Але оскільки формат інтерв’ю передбачав, що я мав визнавати цілу низку помилок, я кажу, що в мене, на жаль, є за що просити пробачення в Господа", - додав п'ятий президент України.

Крім того, на питання про те, щоб він зробив по-іншому, екс-президент зазначив, що по-іншому проводив би реформи, по-іншому організував би парламентські вибори в 2014 році, інакше б будував кадрову політику і комунікаційну стратегію.

Нагадаємо, що озвучено справжню причину дивної поведінки екс-президента Порошенка.

Як повідомляв портал Знай.ua, втікач Порошенко замість Мальдів помчав до Трампу.

Також портал Знай.ua писав, що Порошенко розповів, куди витрачав гроші насправді.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.