123ru.net
Znaj.ua

У "Слуги народу" намагаються відібрати перемогу: кандидат б'є на сполох, фальсифікують результати

03
У

Під час підрахунку голосів відбуваються маніпуляції з боку самовисуванця Фахраддіна Мухтарова

Виборчий штаб Анастасії Ляшенко, кандидата від політичної партії «Слуга народу», заявив про фальсифікації під час підрахунку голосів в 148 окрузі. 

У штабі заявили, що під час підрахунку голосів відбуваються маніпуляції з боку самовисуванця Фахраддіна Мухтарова, повідомляє видання "Українські новини"

«У разі неспівпадіння даних по багатьох дільницях ми будемо вимагати перерахунку бюлетенів. Наразі окружна виборча дільниця (ОВК) номер 148 протиправно оголосила технічну перерву у безперервному засіданні ОВК з підрахунку голосів виборців до 10.00 ранку. На даний момент ОВК номер 148 прийняла всі протоколи від ДВК, але досі не розпакувала їх, не оголосила дані з протоколів та не вирішила питання про внесення даних з протоколів до системи «Вибори». Більшість бюлетнів та корінців розфасовані по коробках, але не опечатані і не обпломбовані. Тобто є вільний доступ до даних бюлетнів. Усі ці порушення було зафіксовано та направлено до Центральної виборчої комісії», - заявили представники штабу Анастасії Ляшенко. 

Нагадаємо, раніше штаб Анастасії Ляшенко повідомив, що проводить паралельний підрахунок голосів і надав дані попередніх результатів, які співпадають із записаними у протоколах ДВК в 148 окрузі. Згідно даних паралельного підрахунку Анатасія Ляшенко перемагає у чотири тисячі голосів.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.